Седми клас 2019/2020 - тема 1

  • 35 292
  • 802
# 240

Цитат
децата Ви да са необразовани
Цитат
С какво Вашите деца са по-различни от мен?
Това ще да е някакво уважително обръщение към кокретен потребител... с тази главна буква...
С кого разговарят тия хора, та го уважават толкова, че му говорят на "Вие"?

С мен Grinning Тъй като не успя да ми каже какво всъщност пречи втората дата на НВО, реши да ме обори с неоспоримия аргумент, че и за нея е нямало втора дата и защо пък за нашите деца да има...Трагичното е, че това е аргумент на учителка.
На мен лично учителката , тогава завеждащ Дирекция образование Фандъкова, ми е казвала, че и за нейното внуче, видиш ли, няма място в ДГ, и ме разбира Joy то проблема ми е друг, ама за нейно нещастие съм учителско чадо, и си насочвам разговора в желаната от мен посока, а не в зададената от госпожата отклоняваща темичка Joy  Обаче са много "сладки", все едно верно с деца разговаряш Joy
Виж целия пост
# 241
............ Фандъкова, ми е казвала, че и за нейното внуче, видиш ли, няма място в ДГ, и ме разбира ......
                  Тук направо ме разби! Smiley
Виж целия пост
# 242
tsvetihc,
Ако ще започвате със седмокласната математика, най-популярните са:
https://www.book.store.bg/p230986/kniga-za-uchenika-po-matematik … ajna-alashka.html

https://www.book.store.bg/p226490/sbornik-po-matematika-za-7-kla … ka-rangelova.html

https://www.book.store.bg/p232101/sbornik-sys-zadachi-po-matemat … lina-petrova.html
Виж целия пост
# 243
На мен лично учителката , тогава завеждащ Дирекция образование Фандъкова, ми е казвала, че и за нейното внуче, видиш ли, няма място в ДГ, и ме разбира Joy ...
И един мармот завива шоколад на брега на реката.
Виж целия пост
# 244
На мен лично учителката , тогава завеждащ Дирекция образование Фандъкова, ми е казвала, че и за нейното внуче, видиш ли, няма място в ДГ, и ме разбира Joy то проблема ми е друг, ама за нейно нещастие съм учителско чадо, и си насочвам разговора в желаната от мен посока, а не в зададената от госпожата отклоняваща темичка Joy  Обаче са много "сладки", все едно верно с деца разговаряш Joy
Сигурно от там им идва проблема на дамите с мен, хем съм учителска чадо, хем 5 години съм учила как се приказва Grinning

А, Бубчето е желязна там, много ѝ се възхитих.
Много се изнервям на неаргументиран спор, нямам нищо против да чуя чуждо мнение и да го обмисля, съответно да го приема или отхвърля, но това някой да си защитава тезата с обиди и нападки ми действа като червено на бик Grinning
Виж целия пост
# 245
Иии, нИ сА спряхте...
Нито от науката за тестовете разбирате...
Децата Ви (за всички Вас с главна буква) учат през юли, вместо през септември (не разбрах за същия септември ли става дума или за предходния)....
Само правите смЕх на госпожите, вместо да ходите да си ограмотявате децата....
Виж целия пост
# 246
Междувременно стана ясно наказанието за квесторите с анулираната работа:
https://m.offnews.bg/news/Obshtestvo_4/Kvestorite-otgovorni-za-a … t-SMG_708743.html
Виж целия пост
# 247
Идеално. Безнаказаност и безхаберие.
Виж целия пост
# 248
Цитат
Определено не знам какъв им е проблема с допълнителна дата за НВО в 7 клас, но явно работят по команда от МОН и послушно изпълняват партийните поръчения (пардон синдикалните).
Не е това според мен.
За тях тази допълнителна дата е допълнителна работа, инструктаж и бумащина. Пращат ги за квестори по училищата, а за по-възрастните това е страшна работа заради процедурата. По-младите ги мързи. Не съм наясно точно каква е процедурата при нво, но около мен познати учителки коментираха, че е нещо сложно.
Не знам плаща ли им се допълнително, ако са квестори.
Отделно според мен голяма част от съсловието е откровено изпростяло и го казвам без извинение. За това обаче не са виновни само учителите, а изобщо атмосферата в училищата, лошото управление от директорите и позволението да си правят каквото искат, шуробаджанащината, липсата на мотивация и не на последно място бумащината, която МОН ги кара да попълват.
Виж целия пост
# 249
В конкретната драма изобщо не ставаше въпрос за допълнителната работа, те грам не вникнаха и не схванаха идеята на искането. Да не говорим че ако има втора дата за НВО, то необходимите квестори ще са изключително малко, защото децата ще са единици и със сигурност ще се намерят такива, които доброволно да отидат заради пари. Просто всичките забляха дружно, без изобщо да вникнат в исканията, а липсата на мисъл у учител е много страшна диагноза...
Виж целия пост
# 250
Това само доказва мнението ми по-горе Cry
Все пак има и страхотни учители. Не искам да омаловажавам тяхната работа.
Виж целия пост
# 251
Има страхотни учители, разбира се, но те трудно виреят в такава отровна среда.

Виж целия пост
# 252
О категорично има уникални учители, слава Богу, моите деца случват в по-голямата си част попадат на такива, за съжаление точно ключовите за тази година са доста спорни личности, но да видим. Иначе и майка ми, и баба ми са учителки.
Виж целия пост
# 253
Ако бяха отстъпили и на см за анулираната работа, но не, по-добре да стават за смях за кратко, отколкото да дадат минимален шанс за промяна.

Интересното е, че не ползват логични аргументи, които ние примерно сме обсъждали- предпоставки за злоупотреби и т.н. а ползват обиди и нападки
Според мен причината е в ширещото се паралелно образование, уроци, напрежение, почти война. ХБО е важен момент за ученика, но преди и след него е една голяма черна дупка...не знаеш какъв ще ти е късмета. Ако напрежението спадне, може да има отлив от уроци, школи, директорски приеми и прочие...мое си впечатление. Отделно, че ползват повода да си излеят душевната помия и да поплюят. И ги мързи да са квестори.
Виж целия пост
# 254
Ааа, ама децата и родителите да не са кошче за душевни отпадъци...Да потърсят професионална помощ, ако се налага. Няма нищо срамно в това.
Лошото е, че такава порода учители действат по същия начин в училище . Потърпевши са децата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия