Светът на Дж. Р. Р. Мартин и Песен за огън и лед - 32

  • 38 256
  • 751
# 285
На това поподнах в книга на Дан Симънс:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 286
На това поподнах в книга на Дан Симънс:
Скрит текст:
Хммм...може и да има такава зависимост,май  варгите живеят усамотено обикновено.
Май не съм се фукал с моята карта!
Преди ...години една позната ми направи по поръчка покривка-карта Вестерос.

Скрит текст:



Не знам дали си личи, но всички надписи и линии са бродерия ...
Ехаааа, харесва ми. Все едно си имаш Рисуваната маса от Драконов камък.
Виж целия пост
# 287
Много е яка покривката !!!!
Виж целия пост
# 288
Май не съм се фукал с моята карта!
Преди ...години една позната ми направи по поръчка покривка-карта Вестерос.

Скрит текст:



Не знам дали си личи, но всички надписи и линии са бродерия ...


Ехаааа, харесва ми. Все едно си имаш Рисуваната маса от Драконов камък.

Следващата стъпка е рисуваната маса... Ама основния ми проблем е къде да сместя замъчето Grinning
Виж целия пост
# 289
Картата е много хубава. Лошото е, че ние си говорим... чичо М. не пише. Някои хора вярваха че за зимата на 2019 той все пак ще пусне "Ветровете". Зимат дойде - и замина.
Виж целия пост
# 290
Ааа, ся четох, че понеже не пишел в блога си от 2 седмици и туитнал някаква снимка на своя кукла как гледа пролетен пейзаж, това означавало, че всеки момент ще обявят Ветровете и вече гледа Надежда за пролет... Ама и друг път сме ги чували. А зимата почна преди 15 дена (астрономическата), така че има време Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 291
Аз вече на такива въдици не се ловя. Този "всеки момент" го чакам от 2011 г. Зимата може да е почнал преди 15 ден, на 2019 свърши. Надеждите, че за Коледа ще има Ветрове -издимяха.
Виж целия пост
# 292
Бе ти си бил голям оптимист - Коледа на 2019 Simple Smile Аз за лятото се надявам и превода - за Коледа. Ама хич да не бързат от БАРД, че последния превод е... още се препъвам в редакциите.
Виж целия пост
# 293
Може би ще е някоя Коледа, но само Мартин си знае коя точно 😂 аз вече губя надежда, че ще прочета финала 😢
Виж целия пост
# 294
А, аз за финала отдавна съм изгубил надежда. Засега искам само да излезе "Ветровете".Честно казно не ме дразни самото забавяне, кто забавяне. Дразни ме че Мартн се занимава със странични неща, както и че непрестнно лъже феновете за сроковете.
Виж целия пост
# 295
Аз за март месец съм го предвидила..в краен случай май.. Crossing Arms
Виж целия пост
# 296
И аз и ще чета в оригинал.
Виж целия пост
# 297
аз  считам за възможн дата края на юни. Не стане ли тогава няма да има Ветрове, докато не умре Мартин и някой не го допише, както стана с Джордан.
Виж целия пост
# 298
Good news for the 1.8 million people that signed the finale remake petition.
George R.R. Martin Will Give Game of Thrones Fans a New Ending to the Series

"People know an ending—but not the ending."

https://www.menshealth.com/entertainment/a30642228/george-r-r-ma … K6vmQOXPpxorwGgEU
Виж целия пост
# 299

Това можем ли да го разбираме така, че той вече е написал поне едната книга?

Чакаааааааам книга, хора ... чаааааакам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия