И пак за любовницата и съпругата

  • 33 622
  • 943
# 300

Аз пиша за любовта. Страхувам се да не загубя нея.  Не ме притеснява ако чука други

Ахъм, интересна си, даже беше поздравена, че разбираш от мъже преди няколко страници.

Но аз мисля, че се примиряваш поради някаква причина, причини - много.
Виж целия пост
# 301

Не знам как бих реагирала, не мога да кажа предварително. Със сигурност ще ме заболи, но силно се надявам, че той ще отрече ! Мен не ме е страх, че би спал с някоя. Страхувам се, че може да спре да ме обича, че може да се влюби с друга.....но пък тогава няма да има вече значение, така че какво да се кахъря предварително. Искам да я изживея хубаво тази любов, пък в крайна сметка квото стане. Той може и от инфаркт да умре преди да ми изневери и пак да остана без него.

Типично женско мислене, дети! Съвсем нормално!
За какво писахме досега, а?
Аз пиша за любовта. Страхувам се да не загубя нея.  Не ме притеснява ако чука други

Но все още не го е направил, така ли?

Аз мислех, че става въпрос за реална ситуация, а пък то излиза, че си говорим хипотетично. Никакъв смисъл нямат такива разсъждения,
Виж целия пост
# 302
Същото като чуя някой да обощава за мъжете- правя си изводи за човека. В полемики не влизам, всеки има право на свое мнение.

Реално, това не е отговор.......
Ако болшинството от мъжете вярват, че жените са курви
и
Болшинството от жените вярват, че всички мъже кръшкат.
Каква е причината?
И каква е истината?
Че нормата са курвите и кръшкачите и всички "заблудени" извън нея, са с бъг?
Или обратното? newsm78
Виж целия пост
# 303

Аз пиша за любовта. Страхувам се да не загубя нея.  Не ме притеснява ако чука други

Ахъм, интересна си, даже беше поздравена, че разбираш от мъже преди няколко страници.

Но аз мисля, че се примиряваш поради някаква причина, причини - много.
Примирявам се, че такъв е живота. И го приемам.
Виж целия пост
# 304

    Не знам как бих реагирала, не мога да кажа предварително. Със сигурност ще ме заболи, но силно се надявам, че той ще отрече ! Мен не ме е страх, че би спал с някоя. Страхувам се, че може да спре да ме обича, че може да се влюби с друга.....но пък тогава няма да има вече значение, така че какво да се кахъря предварително. Искам да я изживея хубаво тази любов, пък в крайна сметка квото стане. Той може и от инфаркт да умре преди да ми изневери и пак да остана без него.

    Типично женско мислене, дети! Съвсем нормално!
    За какво писахме досега, а?
    Аз пиша за любовта. Страхувам се да не загубя нея.  Не ме притеснява ако чука други

    Но все още не го е направил, така ли?

    Аз мислех, че става въпрос за реална ситуация, а пък то излиза, че си говорим хипотетично. Никакъв смисъл нямат такива разсъждения,
    Темата беше, че един мъж изневерява на жена си. Аз написах, че смятам, че я обича, въпреки че изневерява. И някои скочиха, че не било възможно. Щом изневерява значи не я обича. Не съм съгласна, категорично !
    Виж целия пост
    # 305
    А ти изневерявала ли си? Сега изневеряваш ли?
    Виж целия пост
    # 306
    А ти изневерявала ли си? Сега изневеряваш ли?
    Не, но гледам порно редовно
    Виж целия пост
    # 307
    А ти изневерявала ли си? Сега изневеряваш ли?
    Не, но гледам порно редовно

    Ама знаеш най-добре колко обича изневеряващият. Точно ХИЧ! Гледа си кефа и пали свещи да не го хванат.
    Виж целия пост
    # 308
    А ти изневерявала ли си? Сега изневеряваш ли?
    Не, но гледам порно редовно

    Ама знаеш най-добре колко обича изневеряващият. Точно ХИЧ! Гледа си кефа и пали свещи да не го хванат.
    Не, това го знаеш само ти !
    Виж целия пост
    # 309
    Нека влезе любовницата, моля! Тя поне с реални питанки, че хипотетичните логореи са извън поносимото досадни.
    Виж целия пост
    # 310
    И как никой толкова страници не се сети, че "Всички жени са .... с изключение на майка ми, но тя също е жена" , има авторство на един пълководец, който е обичал жена си миризлива. Та мъжете с влияние и власт, нали- да цитираме владетелите, щот ни прави по- така, сериозна тезата.

    Лун, няма я. Задоволи си любопитството авторката, кой как тълкувал, си каза. Тя какъв извод си направи, не се разбра. Ама дискусията не стихва . Петък е.
    Виж целия пост
    # 311
    И как никой толкова страници не се сети, че "Всички жени са .... с изключение на майка ми, но тя също е жена" , има авторство на един пълководец, който е обичал жена си миризлива. Та мъжете с влияние и власт, нали- да цитираме владетелите, щот ни прави по- така, сериозна тезата.

    Лун, няма я. Задоволи си любопитството авторката, кой как тълкувал, си каза. Тя какъв извод си направи, не се разбра. Ама дискусията не стихва . Петък е.
    Обичал я е и още как. Но е изневерявал ! Сега, последно обичал ли я е ?
    Виж целия пост
    # 312
    И как никой толкова страници не се сети, че "Всички жени са .... с изключение на майка ми, но тя също е жена" , има авторство на един пълководец, който е обичал жена си миризлива. Та мъжете с влияние и власт, нали- да цитираме владетелите, щот ни прави по- така, сериозна тезата.

    Лун, няма я. Задоволи си любопитството авторката, кой как тълкувал, си каза. Тя какъв извод си направи, не се разбра. Ама дискусията не стихва . Петък е.
    Обичал я е и още как. Но е изневерявал ! Сега, последно обичал ли я е ?

    Има ли значение, след като не я е уважавал?
    Виж целия пост
    # 313
    Дети, брее, чети докрай. Обичал я миризлива написах.
    Сещай се за "обичането" . Не знаеш ли историята за Жозефина.

    Ама да се изкажеш Joy
    Виж целия пост
    # 314
    Дети, а какво мислиш за мантрата "всички жени са курви"?
    Нищо не мисля за тая мантра. Кво значи курви ? Обидно е да наричаш така жените. И много комплексарско
    Обидно е, да. Но е масовото мъжко мнение за жените.
    Нещо подобно на "всички мъже са еднакви/кръшкат".
    А не, не съм съгласна ! Не е масово мъжко мнение. Само на простаците.
    Само за протокола да попитам кои са простаците? Тези, които не гледат порно и не заглеждат всяка "фуста" ли?
    И защо е необходимо да поставяме всички под общ знаменател. Хората са различни. Има мъже, които мислят, че всички жени са к@рви и такива, които не мислят така. Аналогично и с "всички мъже кръшкат". Все пак всеки има право на мнение.
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия