Мъж Телец -17

  • 24 550
  • 754
# 120
Lorelada, мистични Телци ли? Astonished Ама къде ги??? Сигурна ли си, че си чела темата? Thinking Плоски, комплексирани, безидейни....това е в 3 думи какво казва темата. Твоят е изключение, него не го обсъждаме, някой друг знак е взел превес в картата му и се е очовечил. Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 121
А, Джу, ние вече сме на етапа „Отиди, отиди да изхвърлиш боклука, че няма време, детето вече трябва да си ляга и няма да ми вдигаш шум тогава!” и прочие романтики. Trollface Разпореждания давам всякакви. Smiling Imp
Виж целия пост
# 122
Това Телецът се оказа някакъв митичен и мистичен звяр, направо като... Минотавъра. Стои си в неговия лабиринт и не може да бъде изкаран оттам. Smiley Това според темата де. Може да съм пристрасна, но според мен това са едни от най-нормалните мъже. Още от университета имам приятел Телец, който не харесва жени, но въпреки това пак се отнася кавалерски и закрилнически към тях (примерно да закара сама жена след купон до дома й). Малко ли е? Smiley Друг приятел Телец пак от университета се оплакваше, че гаджетата му го подозират в изневери (защото да речем помогнал нещо на бивша или бил любезен с някоя), а уверяваше, че изобщо нямали основание. Мисля си, какъв му е интересът да ме лъже (мен), сигурно е така. Тюхкаше се, че неоснователно го подозират. Вярно, че той е от тези хора, дето не делят приятелите на мъже и жени, та вероятно затова си пати и бива подозиран. Thinking Липсата на романтика според мен е недостатък на Телците (тук вече говоря за собствения си Smiley), но не чак толкова фатален. Давате ясни указания от типа: „И като отидеш там, да ми набереш един букет цветя от градината на майка ти!” и... така. Joy

Жив да го ожалиш този твоя приятел с "бившата" "само" приятелка ...Той нямал нищо общо ...Това им е основен проблем на тях и явно не си си патила...Мога много да разказвам и е ужасно някой да те залъгва, че няма нищо с бившата и веднага щом се раздели с теб да тича при нея, даже още по-лошото е, че докато е с теб постоянно си поддържат връзка къде зад гърба ти, къде не ...Ама между тях нищо няма, нали ...ти си виновна само си внушаваш и т.н. Изобщо не са света вода ...Нищо не правят току-така, винаги търсят изгода ...
Виж целия пост
# 123
От скоро имаме нов 30-ина годишен колега счетоводител Телец. Е, няма такъв темерут саможив. От възрастта ли е, от зодията ли, от възпитанието ли, от професията ли - не знам, ама такова чудо не бях срещала! И никакво чувство за хумор. Kissing Heart
Виж целия пост
# 124
Факт, Сладкото Аги. Комплексите това правят. Един Телец около мен е същата работа с негова "само приятелка". Звъни му едно след друго до прегряване на телефона, ако той не отговаря. Няма значение с какво се занимава в момента той - оперативка ли прави, секс ли...- трябва да й отговори. 😁 Ей такова чисто и искрено приятелство, да се възхити човек. 😏 Как такива особи ще се откажат да си самодоказват, че са търсени и желани. Никога няма да я отреже за това поведение, даже едно самодоволство му минава през физиономията при тези прозвънявания. Приятелката/жена му хич не искам да я мисля.

Лита, ще ме задавиш от смях. 30-години за "възраст" ли минава при теб. 😁
Виж целия пост
# 125
И 10, и 20 и 30 и т.н. са си възраст. Нямах предвид, че на 30 е стар, напротив.
Виж целия пост
# 126
Не разбрах как 30 г. може да се отнася към възраст, подходяща за "саможив темерут", затова попитах. 🙂
Виж целия пост
# 127
Факт, Сладкото Аги. Комплексите това правят. Един Телец около мен е същата работа с негова "само приятелка". Звъни му едно след друго до прегряване на телефона, ако той не отговаря. Няма значение с какво се занимава в момента той - оперативка ли прави, секс ли...- трябва да й отговори. 😁 Ей такова чисто и искрено приятелство, да се възхити човек. 😏 Как такива особи ще се откажат да си самодоказват, че са търсени и желани. Никога няма да я отреже за това поведение, даже едно самодоволство му минава през физиономията при тези прозвънявания. Приятелката/жена му хич не искам да я мисля.

Лита, ще ме задавиш от смях. 30-години за "възраст" ли минава при теб. 😁
Охх, срам не срам, но ще си призная, че тук леко се познах. Rolling Eyes
Неведнъж съм писала в темата, че най-добрият ми приятел е телец и сме си наистина много близки. Чуваме се поне 2-3 пъти в седмицата. Понеже вече не живеем в един и същ град, че дори и в една държава, когато се видим прекарваме почти цялото си време заедно. Ходим на плаж, на разходки до съседни градове, на кино, на вечери. Просто сме си адски близки. Невинаги половинките ни приемат тази близост, но с разговори нещата си идват горе-долу на мястото, а и все пак и ние гледаме да се съобразяваме.
Виж целия пост
# 128
И му звъниш едно след друго докато не ти отговори? 😵 Буквално едно след друго. Все едно е телефонът на полиция, пожарна или бърза помощ...

Без половинките ли си изкарвате времето заедно? И ако да, какво ви пречи да сте обща компания всички заедно?
Виж целия пост
# 129
Ее, не, чак толкова настоятелни не сме. Joy Обикновено единият звъни и ако другият може му отговаря, ако е зает просто дава заето и се обажда, когато се освободи. Не досаждаме да звъним по 100 пъти и на пожар.  

Относно излизанията - излизаме само двамата, защото половинките ни са от новите места, на които живеем, а ние най-често се виждаме в родния си град и те невинаги са с нас. Отделно от това сме на мнение, че всеки човек има нужда да излезе с приятел без половинката си понякога. Да разпусне, да се разнообрази. Разбирам, че звучи странно обяснявайки го, но в реална ситуация не изглежда толкова фрапантно. Още повече, че сме обяснили на хората до нас, че ние сме приятели от гимназията, тоест от 8 клас, което са вече осем години (на по 21 сме) и ако е имало нещо да се случва, то вече е щяло да се случи. А и те сами се убеждават като ги запознаем.

Отделно от това, дори да сме били необвързани по едно и също време не сме предприемали крачки за нещо повече между нас поне според мен.
Виж целия пост
# 130
А, аз съм идеалната приятелка. С единия Телец от университета доста години подред си имахме някаква традиция - виждахме се на кафе и после посещавахме една книжарница горе-долу веднъж месечно. Когато обаче беше във връзка, аз не давах тон за такива инициативи. Ние си знаем, че няма нищо, но що да тревожа момичето до него. Simple Smile Иначе, също съм казвала на мъжа ми - щом не е станало нищо, докато сме били свободни, значи нямаш поводи за притеснения (той пък щото се притеснил сякаш Joy).
Виж целия пост
# 131
Много хора ревнуват не само от физическата, а и от емоционалната изневяра. Мъж Телец чух да казва, че тя дори е по-опасна. Аз харесвам големите компании и свободата също, такива интимни сбирки не са ми по вкуса. Няма какво повече да се случи, то вече се случва при вас - потребността от интимно (не сексуално) общуване с конкретен партньор, което нито половинката може да предложи, нито може да бъде отворено за по-голяма компания, след като е ясно, че няма нищо тайно, което да се случва. Но щом така сте си се разбрали, всичко друго е странична гледна точка. Потребности всякакви, важното е да срещаме разбиране. Едно момиче на тази възраст ми обясняваше, че се е разбрала със съпруга й, че изневерите й са само секс, цялата й любов е само за него. Не Телец, да не се окаже камък в градината на този злощастен знак отново. Wink
Виж целия пост
# 132
Ее, не, чак толкова настоятелни не сме. Joy Обикновено единият звъни и ако другият може му отговаря, ако е зает просто дава заето и се обажда, когато се освободи. Не досаждаме да звъним по 100 пъти и на пожар.  

Относно излизанията - излизаме само двамата, защото половинките ни са от новите места, на които живеем, а ние най-често се виждаме в родния си град и те невинаги са с нас. Отделно от това сме на мнение, че всеки човек има нужда да излезе с приятел без половинката си понякога. Да разпусне, да се разнообрази. Разбирам, че звучи странно обяснявайки го, но в реална ситуация не изглежда толкова фрапантно. Още повече, че сме обяснили на хората до нас, че ние сме приятели от гимназията, тоест от 8 клас, което са вече осем години (на по 21 сме) и ако е имало нещо да се случва, то вече е щяло да се случи. А и те сами се убеждават като ги запознаем.

Отделно от това, дори да сме били необвързани по едно и също време не сме предприемали крачки за нещо повече между нас поне според мен.

За него разбирам ама ти как си се вкарала в тези игрички не знам ...И само да ти кажа (пак от опит), никога не е късно да станеш за резил, ако ме разбираш ..Unamused
Виж целия пост
# 133
Според мен има някакви разлики между приятелство и емоционална изневяра. Поне да харесваш човека като мъж... Ако не те привлича изобщо, как ще е изневяра, било то и емоционална? Simple Smile
Виж целия пост
# 134
Мен са ме ревнували така и не само мъже, но и приятелки. Защо съм имала такава искрена радост от общуването с някоя, с другата било по-малко. Laughing По принцип смятам, че ревността е проблем на ревнуващия, но пък и не осъществявам общуването на затворени врати, та да се вихрят още фантазии. Ако чувствата на хората са ми важни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия