Ама къде ги??? Сигурна ли си, че си чела темата?
Плоски, комплексирани, безидейни....това е в 3 думи какво казва темата. Твоят е изключение, него не го обсъждаме, някой друг знак е взел превес в картата му и се е очовечил.
Ама къде ги??? Сигурна ли си, че си чела темата?
Плоски, комплексирани, безидейни....това е в 3 думи какво казва темата. Твоят е изключение, него не го обсъждаме, някой друг знак е взел превес в картата му и се е очовечил.
Разпореждания давам всякакви.
Това според темата де. Може да съм пристрасна, но според мен това са едни от най-нормалните мъже. Още от университета имам приятел Телец, който не харесва жени, но въпреки това пак се отнася кавалерски и закрилнически към тях (примерно да закара сама жена след купон до дома й). Малко ли е?
Друг приятел Телец пак от университета се оплакваше, че гаджетата му го подозират в изневери (защото да речем помогнал нещо на бивша или бил любезен с някоя), а уверяваше, че изобщо нямали основание. Мисля си, какъв му е интересът да ме лъже (мен), сигурно е така. Тюхкаше се, че неоснователно го подозират. Вярно, че той е от тези хора, дето не делят приятелите на мъже и жени, та вероятно затова си пати и бива подозиран.
Липсата на романтика според мен е недостатък на Телците (тук вече говоря за собствения си
), но не чак толкова фатален. Давате ясни указания от типа: „И като отидеш там, да ми набереш един букет цветя от градината на майка ти!” и... така. 

Обикновено единият звъни и ако другият може му отговаря, ако е зает просто дава заето и се обажда, когато се освободи. Не досаждаме да звъним по 100 пъти и на пожар.
Иначе, също съм казвала на мъжа ми - щом не е станало нищо, докато сме били свободни, значи нямаш поводи за притеснения (той пък щото се притеснил сякаш
).
Обикновено единият звъни и ако другият може му отговаря, ако е зает просто дава заето и се обажда, когато се освободи. Не досаждаме да звъним по 100 пъти и на пожар.
По принцип смятам, че ревността е проблем на ревнуващия, но пък и не осъществявам общуването на затворени врати, та да се вихрят още фантазии. Ако чувствата на хората са ми важни. Препоръчани теми