iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 112

  • 38 479
  • 735
# 405
охх, май малко се умотах .. нали преди като вкараме кодчето на някой от потребителите, които публикуват тук кодове, спестявахе още... или не беше съвсем така, както и да е, не споря, просто се чудя как е в момента ?
Виж целия пост
# 406
Тези кодове са rewards точки. Преди се поделяха между ползвалия код и неговия собственик. Сега само при първа поръчка се начислява отстъпка
Иначе, вече само като жест към притежателя на кода, защото не се споделя както преди, т. е само собственика на кода получава точки
Виж целия пост
# 407
Здравейте! Днес в ранния слеобед направих голяма поръчка от сайта и получих съобщение от банката за плащане на сумата. Обаче до края на деня имам 3 писма от iHerb на e-mail, че плащането не  е извършено. Проверих си сметката в банката, сумата не е в нея. На движението излиза, че сумата е блокирана. Писах във формата за контакт на сайта, да видим какво ще ми отговорят.

Писах на чата, казаха, че плащането не е успешно и проблемът е в банката.
Обадих се в банката, казаха, че плашането е успешно и поискаха да им пратя разговора от чата.

Да видим какво ще ми отговорят утре. Даже взех да се замислям дали от сайта не го правят нарочно, за да намалят количеството на поръчките с големи отстъпки...

Имате ли идея какво още мога да направя?

Така се зарадвах на кода за ставите, а сега....
Виж целия пост
# 408
Здравейте! Днес в ранния слеобед
Скрит текст:
направих голяма поръчка от сайта и получих съобщение от банката за плащане на сумата. Обаче до края на деня имам 3 писма от iHerb на e-mail, че плащането не  е извършено. Проверих си сметката в банката, сумата не е в нея. На движението излиза, че сумата е блокирана. Писах във формата за контакт на сайта, да видим какво ще ми отговорят.

Писах на чата, казаха, че плащането не е успешно и проблемът е в банката.
Обадих се в банката, казаха, че плашането е успешно и поискаха да им пратя разговора от чата.

Да видим какво ще ми отговорят утре. Даже взех да се замислям дали от сайта не го правят нарочно, за да намалят количеството на поръчките с големи отстъпки...

Имате ли идея какво още мога да направя?

Така се зарадвах на кода за ставите, а сега....
Здравей!
Ако си пуснала поръчка и кошницата е празна, просто изчакай няколко часа и не прави нищо. Плащането се отразява по-късно при Iherb - не зная по какви причини, може би в момента сайта да е бил по-натоварен от потребители и пускащи поръчки. Няколко пъти ми се е случвало.
Проверявай си пощата - там трябва да получиш мейл за пусната и след това за шипната поръчка - понякога писмата отиват и в папка Спам.
В история на поръчките - също ще се отрази по-късно.
ПП.
Не отказай поръчка, защото така ще си загубиш кода и няма да може да го ползваш втори път.

iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка - 10% намаление
за следващи поръчки - само жест към мен
Виж целия пост
# 409
И аз вчера едва платих, за втори път ми се случва въобще, в рамките на този месец.
Парите остават неблокирани.
Първия път от банката ми обясниха, че си правили актуализация на данни и една цифра липсвала.
Вчера уж всичко наред, едва платих.

Не мисля, че е защото е голяма поръчка, бъг ще да е.
Забелязала съм, че при изгодна промоция ограничават до определена бройка даден продукт. Исках преди месеци да се заредя с колаген, пасваха ми 6 бр. опаковки, даде ми да поръчвам само до 4 бр. От тогава продукта не е в наличност.

За стави вчшерашното предложение на denis на allmax си го отбелязах, то е дълга промоция гледам 20%, ако има парички за по нататък
Виж целия пост
# 410
denis ,винаги предупреждаваш, че витамин D трябва да се пие на интервал от 8 часа от приема на Ltyroxin. Ако не ти досаждам, може ли да  обясниш причината?  newsm78
Защото вит.Д пречи/намалява абсорбцията/усвояването на медикамента.
Интервал 8 часа от вит.Д, желязо, калций (вкл. млечни)
Интервал 4 часа от други добавки, вкл. хормони, сок от грейпфрут
Интервал 2 часа от кафе (кофеин)
Интервал 1 час от храна, дори и повече, особено ако е богата на фибри.
Напр. за кофеина - ако се приема 100мкг L-thyroxin и няма достатъчно интервал, ще се усвоят само 67мкг ( или 2/3 от медикамента)

Denis, а това дали важи и за тирозола 🤔? Към момента моя позната ги пие почти заедно.
Виж целия пост
# 411
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добавка за повече енергия?
Напоследък се чувствам постоянно изморена.
Виж целия пост
# 412
Седмични промоции
валидни до  02.10 - 20.00 ч. н. вр. 
до 15% намаление на марките:









 ... следващ
код   23COLL   23% намаление
на   Collagen Supplements
(колаген)
- валиден от 26 до 27 септември - 20:00ч
- еднократен
Виж целия пост
# 413
Здравей denis Simple Smile
Моля за предложение какъв Биотин мога да си поръчам?
Здравей!
Не зная за какво ще се полза? Ако е за коса, кожа, нокти -дозата е 2-5 до 10 000мкг.
От Биотина по-бързо расте косата, както и ноктите.
Добре е да пробваш в началото с по-ниски дози и след това сама да си прецениш.
Напр. аз боядисвам косата си всеки месец и когато прием дози по-високи от 2-3000мкг, трябва да се боядисвам на 20-на дни  Wink.
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Biotin-1000-mcg-100-Capsules/445
https://www.iherb.com/pr/Natrol-Biotin-1000-mcg-100-Tablets/12943
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Biotin-5-000-mcg-60-Veg-Capsules/447
https://www.iherb.com/pr/Natrol-Biotin-Plus-Extra-Strength-5-000 … -60-Tablets/69073 това е хубаво и лутеина е като бонус ( полезен за кожата, очите, репр. с-ма...)
https://www.iherb.com/pr/Earth-s-Blend-Biotin-10-000-mcg-90-Vege … an-Capsules/95220
- приема се след хранене

iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка - 10% намаление
за следващи поръчки - само жест към мен



Благодаряяя denis, точно за коса ми трябва,имам страшен косопад Sad
Виж целия пост
# 414
Момичета, някаква промяна ли има в цените на доставката, че по - рентабилна опция не ми излиза?
  
Delivery by Local Post Plus
Duties & Taxes not included- лв26.33
Estimated Delivery: Oct 18 - Nov 25

 
Delivery by Local Post
Duties & Taxes not included-   лв21.58
Estimated Delivery: Oct 18 - Nov 25

п.п. Пазарувала съм не веднъж от сайта
Виж целия пост
# 415
Денис, поръчахме това за 4 годишно дете : Daily Omega Kids, Natural Fruit Flavor, 500 mg, 30 Soft Gels,
Имам въпрос каква е дозата и може ли таблетките да се смучат или дъвчат ?
Благидаря
Виж целия пост
# 416
Пуснах поръчка с тези неща
https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-CollagenUP-Ma … 26-oz-206-g/64903 - за мен и моя мъж, в момента ползваме на Д-р Бест, нали не е проблем, да ползваме и тази ? Денис ?
https://www.iherb.com/pr/ALLMAX-Nutrition-AllFlex-Collagen-Based … 60-Capsules/67725 - това го поръчах за възрастните, които в момента пият МСМ, магн. малат  вит Д 3 на Source Naturals, могат ли да се комбинират плюс този продукт https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-MSM-with-OptiMSM-1-500-mg-120-Tablets/3, пак за тях /70 год./


Но освен кодът от 23 %, не ми приспадна лоялити кредита, защо ли? има ли начин да им пиша, макар че вече парите са изтеглени ?!
здравей, на каква цена поръча колагена? Не ми дава отстъпката от 23%, не знам защо? пише невалиден код

FLR252 код за отстъпка
Виж целия пост
# 417
Скрит текст:
Здравейте! Днес в ранния слеобед
Скрит текст:
направих голяма поръчка от сайта и получих съобщение от банката за плащане на сумата. Обаче до края на деня имам 3 писма от iHerb на e-mail, че плащането не  е извършено. Проверих си сметката в банката, сумата не е в нея. На движението излиза, че сумата е блокирана. Писах във формата за контакт на сайта, да видим какво ще ми отговорят.

Писах на чата, казаха, че плащането не е успешно и проблемът е в банката.
Обадих се в банката, казаха, че плашането е успешно и поискаха да им пратя разговора от чата.

Да видим какво ще ми отговорят утре. Даже взех да се замислям дали от сайта не го правят нарочно, за да намалят количеството на поръчките с големи отстъпки...

Имате ли идея какво още мога да направя?

Така се зарадвах на кода за ставите, а сега....
Здравей!
Ако си пуснала поръчка и кошницата е празна, просто изчакай няколко часа и не прави нищо. Плащането се отразява по-късно при Iherb - не зная по какви причини, може би в момента сайта да е бил по-натоварен от потребители и пускащи поръчки. Няколко пъти ми се е случвало.
Проверявай си пощата - там трябва да получиш мейл за пусната и след това за шипната поръчка - понякога писмата отиват и в папка Спам.
В история на поръчките - също ще се отрази по-късно.
ПП.
Не отказай поръчка, защото така ще си загубиш кода и няма да може да го ползваш втори път.

iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка - 10% намаление
за следващи поръчки - само жест към мен

Да споделя, че след още две ел. писма от iHerb за неплатена сума и след още един разговор с банката в крайна сметка успях да финализирам поръчката и даже вече са ми я изпратили. Останах с впечатление, че проблемът в крайна сметка е бил в банката, защото ми освободиха блокираната сума по сметката и направих плащането отново.
Нямам идея какво точно се е случило, защото имах SMS за извършено плащане. Може би е бил някакъв моментен бъг в системата, но от вчера 14.30 до днес 9.30 имам 4 писма от сайта за очакване на плащане и 1 от съпорта.
Както се казва: всичко е добре, когато свършва добре. Сега остана и да си получа пратките, че имам три със статус в Германия. Една от 10.09, една от 15.09 и една от 24.09. Поръчвани са през интервали и се надявам да не пристигнат едновременно, защото ако ги обединят /както четох, че вече се случвало/ се обезмисля дето съм плащала три отделни доставки.


Вече няма лоялити кредит, а кодът на друг потребител носи бонуси само за собственика си. Вчера мисля го коментирахме отново.
Виж целия пост
# 418
Скрит текст:
denis ,винаги предупреждаваш, че витамин D трябва да се пие на интервал от 8 часа от приема на Ltyroxin. Ако не ти досаждам, може ли да  обясниш причината?  newsm78
Защото вит.Д пречи/намалява абсорбцията/усвояването на медикамента.
Интервал 8 часа от вит.Д, желязо, калций (вкл. млечни)
Интервал 4 часа от други добавки, вкл. хормони, сок от грейпфрут
Интервал 2 часа от кафе (кофеин)
Интервал 1 час от храна, дори и повече, особено ако е богата на фибри.
Напр. за кофеина - ако се приема 100мкг L-thyroxin и няма достатъчно интервал, ще се усвоят само 67мкг ( или 2/3 от медикамента)
Denis, а това дали важи и за тирозола 🤔? Към момента моя позната ги пие почти заедно.
Не съм се интересувала, но няма да и навреди ако ги спазва.


Денис, поръчахме това за 4 годишно дете :
Скрит текст:
Daily Omega Kids, Natural Fruit Flavor, 500 mg, 30 Soft Gels,
Имам въпрос каква е дозата и може ли таблетките да се смучат или дъвчат ?
Благидаря
По 2 капс. на ден, след хранене - може леко да се сдъвчат, стига да му харесва на детето.

Вела
Браво, че успя и дано да си ги получиш в Пощата Peace
Виж целия пост
# 419
Леле, какво е това за обединяването?! Astonished През колко дни да поръчам, за да не ги обединят?

Какви са актуалните безмитни лимити за доставки до Великобритания и Германия?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия