iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 112

  • 38 481
  • 735
# 390
Аз приключих с код 23 за днес и съм много доволна.
Колаген, в крайна сметка заредих за мъжкото тяло на ZINT, две опаковки по 26$ всяка, с намалението 37$
двете /23% +5%две опаковки/ за 75 дни по 12гр.
И босвелия с промо и безплатна доставка на поръчката.

Моят колаген е извън наличност, в момента имам запаси и така
Виж целия пост
# 391
Здравейте, опитвам се да поръчам колагена на др.Бест тип1-3, поръчвам редовно досега от него, но сега ми дава, че не е наличен. В сайта има наличност, но като въведа адрес в България изписва, че не мога да завърша поръчката, защото този продукт не се доставя на този адрес. Да няма някакви нови ограничения?
Кой е този колаген, на мен ми дава че не е наличен
Виж целия пост
# 392
Здравейте, опитвам се да поръчам колагена на др.Бест тип1-3, поръчвам редовно досега от него, но сега ми дава, че не е наличен. В сайта има наличност, но като въведа адрес в България изписва, че не мога да завърша поръчката, защото този продукт не се доставя на този адрес. Да няма някакви нови ограничения?
Кой е този колаген, на мен ми дава че не е наличен
След като 15 мин. се мъчих да пусна поръчка и ми го даваше наличен в сайта, накрая излезе и там аут оф сток. Явно е имало много продажби и се е изчерпал преди да актуализират сайта.
Виж целия пост
# 393
Здравей denis Simple Smile
Моля за предложение какъв Биотин мога да си поръчам?
Здравей!
Не зная за какво ще се полза? Ако е за коса, кожа, нокти -дозата е 2-5 до 10 000мкг.
От Биотина по-бързо расте косата, както и ноктите.
Добре е да пробваш в началото с по-ниски дози и след това сама да си прецениш.
Напр. аз боядисвам косата си всеки месец и когато прием дози по-високи от 2-3000мкг, трябва да се боядисвам на 20-на дни  Wink.
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Biotin-1000-mcg-100-Capsules/445
https://www.iherb.com/pr/Natrol-Biotin-1000-mcg-100-Tablets/12943
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Biotin-5-000-mcg-60-Veg-Capsules/447
https://www.iherb.com/pr/Natrol-Biotin-Plus-Extra-Strength-5-000 … -60-Tablets/69073 това е хубаво и лутеина е като бонус ( полезен за кожата, очите, репр. с-ма...)
https://www.iherb.com/pr/Earth-s-Blend-Biotin-10-000-mcg-90-Vege … an-Capsules/95220
- приема се след хранене

iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка - 10% намаление
за следващи поръчки - само жест към мен
Виж целия пост
# 394
denis, моля за съдействие. Преди време питах в темата, за епикондилит си взех куркумин, който пия, сега искам да взема msm или босвелия, може би, моля те за препоръка за добър избор. Видях препоръчана босвелия по нагоре в темата, но според теб кое е по подходящо да взема босвелия или msm, тъй като кода е само един, от сутринта разглеждам, махам, добавям в кошницата и не мога да реша 🤔
Виж целия пост
# 395
От останалите колагени на капсули
Скрит текст:
какво ще препоръчате? Това става ли https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-Hydrolyzed-Co … 250-Tablets/77593
В момента пия на неосел, но виждам че са изчерпани
Да, този става  Peace
Ето и още:
https://www.iherb.com/pr/Youtheory-Collagen-6-000-mg-290-Tablets/59088
https://www.iherb.com/pr/Youtheory-Collagen-Type-1-3-120-Tablets/59087 но е за 20 дни, трябва да вземеш 2 опак.
https://www.iherb.com/pr/Bluebonnet-Nutrition-Beautiful-Ally-Col … -90-Caplets/82007 трябва да се приемат поне по 3-4, ако може да си го позволиш и по 5-6 капс. на ден
 Няма голям избор, много продукти вече са изчерпани


denis, моля за съдействие. Преди време питах в темата, за епикондилит си взех куркумин, който пия, сега искам да взема msm или босвелия, може би, моля те за препоръка за добър избор. Видях препоръчана босвелия по нагоре в темата, но според теб кое е по подходящо да взема босвелия или msm, тъй като кода е само един, от сутринта разглеждам, махам, добавям в кошницата и не мога да реша 🤔
Босвелия и МСМ са различни неща - може да се приема или едното или другото, но двете ще имат по-силен ефект, особено обезболяващ.
МСМ - дозата е поне 3 грама, на ден, приема се еднократно, на гладно, час преди хранене
https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-MSM-Powder-with-OptiMSM-8-8-oz-250-g/5
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-MSM-Powder-1-lb-454-g/10057
https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-MSM-with-OptiMSM-1-500-mg-120-Tablets/3
https://www.iherb.com/pr/Jarrow-Formulas-MSM-1-000-mg-200-Veggie-Caps/244
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-MSM-Methylsulphonylmethane-1- … 200-Tablets/14532
Босвелия - приема се след хранене
https://www.iherb.com/pr/Life-Extension-5-Lox-Inhibitor-with-Apr … an-Capsules/40487 това е много хубав продукт
https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Plus-Herbal-Actives-Boswellin- … ian-Capsules/7596
https://www.iherb.com/pr/Savesta-Bone-Joint-Support-Boswellia-Pl … ian-Tablets/74361

И да вметна - че този продукт е много хубав за хрущялите ( на ставите, напр. менискус):
https://www.iherb.com/pr/ALLMAX-Nutrition-AllFlex-Collagen-Based … 60-Capsules/67725
Виж целия пост
# 396
Благодаря ти от сърце, denis 💐💐💐
Виж целия пост
# 397
denis ,винаги предупреждаваш, че витамин D трябва да се пие на интервал от 8 часа от приема на Ltyroxin. Ако не ти досаждам, може ли да  обясниш причината?  newsm78
Виж целия пост
# 398
denis ,винаги предупреждаваш, че витамин D трябва да се пие на интервал от 8 часа от приема на Ltyroxin. Ако не ти досаждам, може ли да  обясниш причината?  newsm78
Защото вит.Д пречи/намалява абсорбцията/усвояването на медикамента.
Интервал 8 часа от вит.Д, желязо, калций (вкл. млечни)
Интервал 4 часа от други добавки, вкл. хормони, сок от грейпфрут
Интервал 2 часа от кафе (кофеин)
Интервал 1 час от храна, дори и повече, особено ако е богата на фибри.
Напр. за кофеина - ако се приема 100мкг L-thyroxin и няма достатъчно интервал, ще се усвоят само 67мкг ( или 2/3 от медикамента)
Виж целия пост
# 399
Пуснах поръчка с тези неща
https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-CollagenUP-Ma … 26-oz-206-g/64903 - за мен и моя мъж, в момента ползваме на Д-р Бест, нали не е проблем, да ползваме и тази ? Денис ?
https://www.iherb.com/pr/ALLMAX-Nutrition-AllFlex-Collagen-Based … 60-Capsules/67725 - това го поръчах за възрастните, които в момента пият МСМ, магн. малат  вит Д 3 на Source Naturals, могат ли да се комбинират плюс този продукт https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-MSM-with-OptiMSM-1-500-mg-120-Tablets/3, пак за тях /70 год./


Но освен кодът от 23 %, не ми приспадна лоялити кредита, защо ли? има ли начин да им пиша, макар че вече парите са изтеглени ?!
Виж целия пост
# 400
Пуснах поръчка с тези неща
https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-CollagenUP-Ma … 26-oz-206-g/64903 - за мен и моя мъж, в момента ползваме на Д-р Бест, нали не е проблем, да ползваме и тази ? Денис ?
Скрит текст:
https://www.iherb.com/pr/ALLMAX-Nutrition-AllFlex-Collagen-Based … 60-Capsules/67725 - това го поръчах за възрастните, които в момента пият МСМ, магн. малат  вит Д 3 на Source Naturals, могат ли да се комбинират плюс този продукт https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-MSM-with-OptiMSM-1-500-mg-120-Tablets/3, пак за тях /70 год./


Но освен кодът от 23 %, не ми приспадна лоялити кредита, защо ли? има ли начин да им пиша, макар че вече парите са изтеглени ?!
Не е проблем, може да се ползват и двата колагена.

Когато даден код е активен, но по някаква причина при теб не е, макар да си спазила условията за този код, преди да пуснеш поръчката/ да платиш, трябва да пишеш на сайта.
В кошницата трябва да са всички продукти, които искаш да поръчаш.
Те влизат в акаунта ти и ръчно го въвеждат.
След това, ти си пускаш поръчката.

Може да го направиш, най-късно, и преди да шипнат поръчката.
Виж целия пост
# 401
ani-ali в момента няма лоялити кредит. Обаче като се използва код на друг потребител, излиза, че е приет. Това би трябвало да означава, че притежателят на кода ще получи бонус.
Виж целия пост
# 402
Е вие искате две отстъпки (кода) да ви начислят...
Виж целия пост
# 403
Денис, благодаря Flowers Tulip
 Ще им пиша, но щом казва Вела, че в момента не приема...
пък Starrydream по-нагоре чета че пресмятат 23 % + 5 %, а на мен нищо не ми хваща освен 23 % ... пък те двата кода са си съвсем за различни неща..
Виж целия пост
# 404
ani-ali,  5% се начислява когато се поръча повече от една бройка от  един и същ продукт, автоматично се начислява, без код.
Така става 23% +5%
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия