iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 112

  • 38 481
  • 735
# 210
Здравейте, снощи направих поръчка, всичко беше наред, блокирани са ми парите, но днес не мога да си вляза в акаунта, изписва ми това:
Your account is inactive. Please contact customer service to activate your account
Виж целия пост
# 211
Ала-Бала
За нов акаунт - трябва да ползваш друга карта, друго IP и да промениш малко адреса на доставка.


Здравейте, снощи направих поръчка, всичко беше наред, блокирани са ми парите, но днес не мога да си вляза в акаунта, изписва ми това:
Your account is inactive. Please contact customer service to activate your account
Блокирали са ти акаунта - трябва да им пишеш, за да го активират отново. Попитай ги защо е блокиран ( за да знаеш и да не допускаш подобни грешки - ако има такива изобщо)
info@iherb.com

iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка - 10% намаление
за следващи поръчки - само жест към мен
Виж целия пост
# 212
Ала-Бала
За нов акаунт - трябва да ползваш друга карта, друго IP и да промениш малко адреса на доставка.


Здравейте, снощи направих поръчка, всичко беше наред, блокирани са ми парите, но днес не мога да си вляза в акаунта, изписва ми това:
Your account is inactive. Please contact customer service to activate your account
Блокирали са ти акаунта - трябва да им пишеш, за да го активират отново. Попитай ги защо е блокиран ( за да знаеш и да не допускаш подобни грешки - ако има такива изобщо)
info@iherb.com

iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка - 10% намаление
за следващи поръчки - само жест към мен

Благодаря ти Денис! Flowers Hibiscus
А с поръчката ми ще има ли проблем?
Виж целия пост
# 213
Благодаря ти Денис! Flowers Hibiscus
А с поръчката ми ще има ли проблем?
Не мога да отговоря.
Ако е минало плащането и изпратят поръчката  - в пощата си трябва да получиш мейл ... и това означава, че ще си получиш пратката.
Ако няма да ти я изпращат, ще ти върнат парите - следи си движението по сметката (картата), което може и да не стане веднага, защото при пускане на поръчка, само се блокира сума, а освобождаването на сумата зависи от твоята банка.
Виж целия пост
# 214
denis, ще те помоля за мнение за този крем за лице
https://www.iherb.com/pr/Source-Naturals-Skin-Eternal-Cream-2-oz-56-7-g/22378
който е с намаление в момента.И понеже си препоръчала кремове за лице - дали ще има намаление на Andalou?
Благодаря ти за всичките  съвети които си ми давала bouquet
Виж целия пост
# 215
denis, ще те помоля за мнение за този крем за лице
https://www.iherb.com/pr/Source-Naturals-Skin-Eternal-Cream-2-oz-56-7-g/22378
който е с намаление в момента.И понеже си препоръчала кремове за лице - дали ще има намаление на Andalou?
Благодаря ти за всичките  съвети които си ми давала bouquet
За този крем -  питали сме производителя, какво е точното кол-во DMAE, колко процента е, но не получихме отговор.
Тази съставка е опасна за кожата и трябва да се внимава с нея - не трябва да е повече от 3% - загиват фибробластите, клетките се раздуват (така се създава илюзията, че кожата се  заглажда и бръчките изчезват). напр. при приложение на  концентрирана DMAE, до 25% от фибробластите на третирания участък, може да загинат.
В момента има 10% намаление на: Acure, Desert Essence Alaffia- предлагат хубави продукти
За Andalou - в момента има 10% намаление на някои продукти:
https://www.iherb.com/pr/Andalou-Naturals-Renewal-Cream-Probioti … fl-oz-50-ml/39593
https://www.iherb.com/pr/Andalou-Naturals-Illuminating-Toner-Cle … l-oz-178-ml/46932
https://www.iherb.com/pr/Andalou-Naturals-Luminous-Night-Cream-P … fl-oz-50-ml/46936
https://www.iherb.com/pr/Andalou-Naturals-Creamy-Cleanser-Meyer- … l-oz-178-ml/39629
https://www.iherb.com/pr/Andalou-Naturals-Enlighten-Serum-Turmer … fl-oz-32-ml/46933
https://www.iherb.com/pr/Andalou-Naturals-Instant-Brighten-Tight … fl-oz-18-ml/67262
https://www.iherb.com/pr/Andalou-Naturals-BB-Vitamin-C-Beauty-Ba … fl-oz-58-ml/46937
Виж целия пост
# 216
denis, скоро се бях разровил, и не откривам никаква информация за California Gold Nutrition, нито някакъв сайт, нито фб страница, почти нищо, някаква идея? Също така Doctor's Best, преди няколко години са продадени на Китайска компания...нямам представа за качеството им в момента ("manufactured in China") - (made in USA)  но определено Янките имат някакъв контрол, особено "по-качествените" им брандове.
Виж целия пост
# 217
denis, скоро се бях разровил, и не откривам никаква информация за California Gold Nutrition, нито някакъв сайт, нито фб страница, почти нищо, някаква идея? Също така Doctor's Best, преди няколко години са продадени на Китайска компания...нямам представа за качеството им в момента ("manufactured in China") - (made in USA)  но определено Янките имат някакъв контрол, особено "по-качествените" им брандове.
California Gold Nutrition е една от марките на сайта iherb.
Предлагат хубави продукти, някои от тях са дори с много хубаво кач-во, напр.:
https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-Omega-800-by- … in-Softgels/82845
https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-DHA-700-Fish- … in-Softgels/82846
https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-LactoBif-Prob … ie-Capsules/69435 ПроБ 100млрд.
https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-Selenium-Yeas … ie-Capsules/90416 селен
https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-Zinc-Picolina … ie-Capsules/91976 цинк
https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-Resveratrol-9 … Veggie-Caps/77938 ресвератрол

Ето всички iHerb Brands


... следващ
код   23MULTI   23% намаление
на   Multivitamins
(мултивитамини за деца, възрастни, за мъже, за жени,
за бременни, за спортисти...)

- валиден от 17 до 18 септември - 20:00ч
- еднократен
Виж целия пост
# 218
Здравейте,

Не съм сигурна дали въпросът ми е за тук или за темата за митницата, но имам следния казус:
Август пуснах поръчка като се възползвах от лоялти кредит (13 лв) Ордер Тотала ми е 29,76 лв.
Нямам локален проследяващ номер, а само международен според който пратката е влязла на 5 Септември в България..и нататък следите и се губят - нямам известие нито от пощи, нито от митница.  Проверих в пощенския клон..няма я.
Предположих, че заради лоялти кредита може да отиде на митница (освождавам с БГ пощи), от БГ пощи ми казаха, че без проследяващ номер не могат да направят нищо и ако е на митницата да търся друг вариант да я освободя
Надявам се някой да ме посъветва какво да направя.  Прикачам скрин шот на ордер детайлите. Благодаря ви от сърце!

Скрит текст:
Виж целия пост
# 219
Здравейте,

Не съм сигурна дали въпросът ми е за тук или за темата за митницата, но имам следния казус:
Август пуснах поръчка като се възползвах от лоялти кредит (13 лв) Ордер Тотала ми е 29,76 лв.
Нямам локален проследяващ номер, а само международен според който пратката е влязла на 5 Септември в България..и нататък следите и се губят - нямам известие нито от пощи, нито от митница.  Проверих в пощенския клон..няма я.
Предположих, че заради лоялти кредита може да отиде на митница (освождавам с БГ пощи), от БГ пощи ми казаха, че без проследяващ номер не могат да направят нищо и ако е на митницата да търся друг вариант да я освободя
Надявам се някой да ме посъветва какво да направя.  Прикачам скрин шот на ордер детайлите. Благодаря ви от сърце!

Скрит текст:
Аз има същия проблем. Пратката ми е влязла на 5.09. Два пъти минавам през пощата и не е там. А за пратка, която е влязла на 10.09.  получих известие на 12.09. От Пловдив съм. И аз ще съм благодарна, ако някой се включи със съвет.
Виж целия пост
# 220
Здравейте,
Скрит текст:
Не съм сигурна дали въпросът ми е за тук или за темата за митницата, но имам следния казус:
Август пуснах поръчка като се възползвах от лоялти кредит (13 лв) Ордер Тотала ми е 29,76 лв.
Нямам локален проследяващ номер, а само международен според който пратката е влязла на 5 Септември в България..и нататък следите и се губят - нямам известие нито от пощи, нито от митница.  Проверих в пощенския клон..няма я.
Предположих, че заради лоялти кредита може да отиде на митница (освождавам с БГ пощи), от БГ пощи ми казаха, че без проследяващ номер не могат да направят нищо и ако е на митницата да търся друг вариант да я освободя
Надявам се някой да ме посъветва какво да направя.  Прикачам скрин шот на ордер детайлите. Благодаря ви от сърце!

Скрит текст:
Пратката е над 30лв ( трябва да гледаш колко е Субтотал) и може да е спряна на митница.
След влизането на пратката в БГ (ако е спряна на Митница), до получаване на Митническото известие може да минат и 7-10 дни.


Да вметна за ХК Injuv:
https://www.iherb.com/pr/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-7 … -60-Softgels/1468
в момента е с 15% намаление + 5% за кол-во + 10% с код 10LOYALTY или около 30% намаление + Безплатна доставка
Виж целия пост
# 221
Т.е. гледа се цената с доставката ли да е под 30лв? За да не отиде на митница...или цената без транспорт?
И може ли да се отмени направена сутринта поръчка...ако гледат крайнатах сума с транспорта съм над 30лв, хич не ми се дават още пари и за митница.
Това не го разбирам явно правилно:
Себестойността на поръчки до 30,00 лв. не включва транспорта, а на такива над 30,00 лв. включва и транспорта.

ПП Намерих от къде се отменя поръчката, но дали при поръчка за 37лв с транспорта ще отиде на митница? Цената на продуктите е около 26лв.
Виж целия пост
# 222
Дори и да ти я спрат, ще си я вземеш срещу 1,50 лв и извлечение от банката. Под 30 лв доставката не се включва в облагането с ддс.

Код FJR559
Виж целия пост
# 223
Здравейте, вчера бързах да пусна една поръчка основно с коластра, но имаше и др хубави неща за деца като вит ц и ехинцея с кода, но...имам адрес за доставка до Англия, но този път решух да поръчам до тук /Бг/ преди да платя ми показва беЗплатна доставка, после като плащам стана нещо и май смедих бг адррса със англ и ми начисли още 6-7 лири, понеже много бързах остаяих така, заредих си картата със достатъчно пари, но имам мейл че има проблем, а в момента нямам достъп до банкирането, нито до акаунта си , само виждач.че.имат проблем с плащането и ми дават 48 ч за да заредя, надявам се да успея да стигна преди да се анулира...
Но се чудя дали тези 6-7 лири сами такси и подобни до Англия, пък като влизах в ордера си ми пишеше бг адреса ...хм ?!?!
Виж целия пост
# 224
Ала бала, не транспорта, а лоялти кредита ти бърка май сметката.. Преди сякаш не влизаше в субтотала..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия