Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 278
  • 4 489
# 1 380
Зорница е против публикуване на децата в социалните мрежи, но за реклама може. Ей големи фурнаджийски лопати са всичките, бетер Пепе е станал. И като ми ги рекламира тия раници така какво? Нито разбираш с какво са добри, нито за какво са подходящи, колко струват, кое, как, защо, слага ги на гърба на детето и ето ти реклама. Или това е подготовка за рекламата, пък после ще ги включи в някой хаотичен пост. Ми не мерси, не можеш ме инфлуенснеш така.

Скрит текст:

Особено на по-малката и стои страшно непело!Раниците са празни и сплескани,по никакъв начин не би ме подканила да си взема нещо подобно.
Виж целия пост
# 1 381
Разказа във видеото с подготовка за градина за тези раници Аглю.
На мен ми харесват, но на малкото му стои нелепо.
Виж целия пост
# 1 382
А тези грозни раници доста често ги засичам в инстаграм, кое им е толкова специалното?
Виж целия пост
# 1 383
И на малкото сложила огромната regular раница, вместо Mini варианта, просто, защото е безплатно. Laughing Нали сега е много био и еко, защо не ги натовари с рециклирания вариант на тия раници. Ама няма как, без пари са, тогава принципите няма значение.
Гледам в Инстаграм, че сега ги разкарват разни инстраграм недоразумения.
Имам такава раница от 5 години, още преди в БГ някой да е чувал за нея. А грозните раници има интернет, може да се прочете, какво им е специалното. Сега явно и в БГ ще станат мега, гига, хипер модерното нещо.
Виж целия пост
# 1 384
Не пораствай, капан е... Bowtie
Виж целия пост
# 1 385
Честит рожден ден, ВалерИ! Пожелавам ти безгрижно детство.Animal Unicorn
Е, неее 😂😂😂😂😂😂 Да е жива и здрава, но коментара ти еее 😁😁😁
Виж целия пост
# 1 386
Хехее, ако знаете кралица Валери какво видео си е качила в ютуба, не могаааа Joy . Всички кадри са на нея си и тук там Мартин и някоя приятелка. Просълзих се, толкова романтично видео за себе си си е направила, че не е истина! Такова нещо не бях виждала до сега.
Виж целия пост
# 1 387
Не е за хора със слаби сърца, ГеритУ в цялата си прелест по нещо като ъъъ бански

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 388
Аххх торта с куклаа, като ставах на 1г мама и тати ми бяха взели същата!
Виж целия пост
# 1 389
Честит рожден ден на нашето детенце! 🦄
Днес няма да я критикувам, празник ѝ е все пак. Само ще кажа, че този, който е избирал куклата на тортата не си е свършил добре работата. По-грозна кукла не съм виждала никога 😀
Виж целия пост
# 1 390
Честит рожден ден на нашето детенце! 🦄
Днес няма да я критикувам, празник ѝ е все пак. Само ще кажа, че този, който е избирал куклата на тортата не си е свършил добре работата. По-грозна кукла не съм виждала никога 😀
Аз мисля, че фигурката би трябвало да е по нейн образ и подобие...ама нещо не са справили.
Виж целия пост
# 1 391
Объркана съм, Валъри сикрета или Гера сикрета последно?
Виж целия пост
# 1 392
Объркана съм, Валъри сикрета или Гера сикрета последно?
Така като гледам и двете , дядо попе и двете. 😂
Виж целия пост
# 1 393
А тези грозни раници доста често ги засичам в инстаграм, кое им е толкова специалното?
Оригиналните са по 130-180 лева,  китайските копия по 40 някъде. Снобария,  в общи линии.
Виж целия пост
# 1 394
Абе не е ли "zero waste" или 99.9% от растителни материали, не ми я хвали! Joy
А някой знае ли от къде  идва името Agleu?Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия