Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 283
  • 4 489
# 1 365
Останах с впечатление, че са те информирали (стоматолози), че трябва на всяка цена да се вадят. Извинявам се, че не съм прочела правилно. 🙃

Случва се Simple Smile лека нощ!
Виж целия пост
# 1 366
Моля Ви, не го изкарвайте все едно е голямо чудо и не търсете съчувствие.

Като човек, преживял две коремни и една лицево-челюстна операция, последното, което бих изкарвала като голяма работа и като повод за съчувствие, е ваденето на мъдрец 😁
Просто казвам, че не за всеки подобни манипулации са оправдани само заради суета.
Виж целия пост
# 1 367
Щом мъжете им си ги харесват с криви зъби значи всичко е ок. Какво значение има какво мислят другите хора? Свекърва ми си сложи чисто нови зъби, но това не спря свекър ми да я зареже след 30 години брак... Сега усмивката и е идеална, но не я виждам да се усмихва. Познавам и жени сложили си силикон и какво ли още не, за да изглеждат добре и това не ги направи по-щастливи в личен план. Истината е, че колкото и човек да се тунингова това не е гаранция за щастие
Виж целия пост
# 1 368
Честит рожден ден, ВалерИ! Пожелавам ти безгрижно детство.Animal Unicorn
Виж целия пост
# 1 369
Добро утро!
Какво е писала Зори, за заяждането,че не го намирам. Знаете ли е аз снощи точно това си мислех-Милена ми прилича на Галя Симеонова по някакъв начин
Виж целия пост
# 1 370
Извинявам се, но кои 4 се вадят, за да се наместят 2?

Вадят се 4ките зъби. Аз имах брекети извадиха ми 3, горе два и един долу, зверски болки. Носих горе само, за толкова стигнаха парите едно време. Никога не бих си го причинила отново, 2г зверски мъки и болки...
Виж целия пост
# 1 371
Зорница е споделила следното като цитат: "Позволи си да бъдеш себе си.Позволи на останалите да бъдат различни." и анкета дали сме съгласни или не.Това е в отговор на "нападките" към нея.Аз обаче смятам,че тя самата не се придържа към това и по-горе съм писала,тя няма търпимост към мислене,различно от нейното.
Вчера прегледах стари нейни видеа,много по-разчупени и идейни.Много повече полезна информация и свежест има в тях.Външният и вид е в пъти по приятен от това,което е в момента.Веждите пиявици няма да коментирам,но другото и беше добре.Сега каква е тая трансформация и външна и вътрешна...в негавивна посока...
Виж целия пост
# 1 372
Разгледах по стари постове на Зорница в инстаграм и на тази снимка, и косата, и тя самата е прекрасна! Simple Smile

На мен ли ми се струва или на тази снимка е с боядисана коса?!  Единственото, което не харесвах преди в нея беше, че носеше разни лилави моливи и очите й изглеждаха като възпалени. Иначе коса, бузки, че дори и дрехите й тогава бяха по-хубави. Сега е като асоциална, старомодна леля. Как един път не заговори за среща с приятели?! С нейното поведение нищо чудно, ако я отбягват. Знам, че е интроверт, но май попрекалява.
Виж целия пост
# 1 373
Гери Петкова качи страхотен влог от Париж, Италия и др. Гледайте го на мен много ми хареса
Виж целия пост
# 1 374
Тая не мога да я изтрая дори и да направи нещо интересно ,  ужасна лигла.
Виж целия пост
# 1 375
Не помня Зорница да е носила лилави моливи по очите си. Тя е споменавала, че има проблеми с каналчета, които се запушват, и преди наистина клепачите ѝ бяха възпалени и съответно зачервени в не малко видеа.
Виж целия пост
# 1 376
Тая не мога да я изтрая дори и да направи нещо интересно ,  ужасна лигла.
Малко по-добре е от другата Гергина, но наистина е голяма лигла. Попадна ми някакво видео , как е завързана за някакъв Дени с някакви антилопи и аз бях в потрес. То нагласеното едно на ръка, ама така да се лигавиш и после да спиш  с момчето и пак да сте вързани с белезници. Малко беше като 50 нюанса сиво, но сложиха “стена” от възглавници, защото били само приятели и Гергина си имала гадже. Исках да си удрям главата в стената, докато забравя видеото.
Виж целия пост
# 1 377
Като за добро утро! Един цитат,който описва перфектно случващото се.

Виж целия пост
# 1 378
В стоматологията/медицината не всичко е 2 и2,4.(понеже виждам категорични мнения тук) всеки случай е индивидуален.Аз съм с ретинирали мъдреци,израстнали към другите зъби,трябва да ги махна,но тъй като съм с малка уста (Grinning),страх от зъболекари,и нисък праг на "зъбна" болка,се опасявам,че ще е мъчение възстановяването ми(но ще ги махна скоро)...отделно правя тризмус и не мога да си отварям устата почти за нкл дена(а предвид задачките,ми се е налагало да говоря активно).Ако бяха израстнали и пробили правилно,пак съмнително,защото пък и с малката ми челюст щяха да разбърката редицата,а съм носила брекети и не ми се ще да по ягодите да отиват усилията на вятъра.
Зорница дълги години си е изправяла косата,та тази снимка предполагам е от този период.Пак като не-спец,съдейки по моята коса,преди да преживее 2 студени къдрения и изправяне с преси и до сега,една пяна и начупване с пръсти преди години,я правеже мн прилично къдравелеста..вече и да искам няма как да стане това.
Виж целия пост
# 1 379
Зорница е против публикуване на децата в социалните мрежи, но за реклама може. Ей големи фурнаджийски лопати са всичките, бетер Пепе е станал. И като ми ги рекламира тия раници така какво? Нито разбираш с какво са добри, нито за какво са подходящи, колко струват, кое, как, защо, слага ги на гърба на детето и ето ти реклама. Или това е подготовка за рекламата, пък после ще ги включи в някой хаотичен пост. Ми не мерси, не можеш ме инфлуенснеш така.

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия