Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 302
  • 4 489
# 1 230
Аз бях същата Joy
Отваряш гардероба и почват да падат 😂 дрехи..Тая бърлога прилича на студентска,нищо фрапиращо.
От както се омъжих,вече не е така(12 години).Човек си сменя приоритетите Simple Smile
Майка ми още казва :”Не мога да повярвам още ,че тая хубава и подредена къща е твоя” 😂😂😂
Виж целия пост
# 1 231
Абе то хуабво да го отвориш и да почнат да падат ама той все така си седеше отворен. За гащите по пода изобщо не искам да коментирам. После тия гащи ги обува. Едно е да е малко разхвърляно, друго е всичко да ти е по земята и да няма къде да седнеш дори.
Виж целия пост
# 1 232
Коя е тая инфлУзърка
Виж целия пост
# 1 233
Много готина постъпка да показваш снимки, които са ти пратени лично .
Виж целия пост
# 1 234
не са й пратени най-вероятно, а ги е правила лично, за да се подиграва зад гърба на съквартирантка си Simple Smile
Виж целия пост
# 1 235
Много готина постъпка да показваш снимки, които са ти пратени лично .

Да, показвам ги, защото хората излизат с грешно впечатление за мизерниците, които се опитват да се налагат като много нравствени и мотивиращи. А всъщност всичко е един цирк. За пред камерата.
Виж целия пост
# 1 236
Аз пък съм подредена от мъничка и този бардак ми е противен. Защото мама казваше "Няма да си като баща си!", хаха.

Сетих се да ви кажа за Наум и Теа - абе продължават да са ми сладки! Дали защото са със симпатична визия, или защото с милото имаме сходна история на връзката (бяхме в една гимназия и се залюбихме в ранното студентство, живеем от рано заедно, сега също създаваме семейство, майтапим се по сходен начин с тях)... С интерес ги гледах при Гала днес.
Виж целия пост
# 1 237
Да не би да е Х. Парова? Другият жокер си го запазвам след като изгърмя този. Kissing Face
Виж целия пост
# 1 238
Много готина постъпка да показваш снимки, които са ти пратени лично .

Да, показвам ги, защото хората излизат с грешно впечатление за мизерниците, които се опитват да се налагат като много нравствени и мотивиращи. А всъщност всичко е един цирк. За пред камерата.
Не бих коментирала нравственост, защото и твоето не е. Особенно неща преди години.
Виж целия пост
# 1 239
Хахахах не, не е тя. Друга звиздъ е.
Няма да ви казвам на какво се натъквах в мивката. Няколко свдмици без да си измие чиниите.
Виж целия пост
# 1 240
Много готина постъпка да показваш снимки, които са ти пратени лично .

Да, показвам ги, защото хората излизат с грешно впечатление за мизерниците, които се опитват да се налагат като много нравствени и мотивиращи. А всъщност всичко е един цирк. За пред камерата.
Не бих коментирала нравственост, защото и твоето не е. Особенно неща преди години.
Особено се пише така Wink достатъчно ни залъгват през каналите си. Интересно е да ги видим и зад кадър . Wink сешашсе?
Виж целия пост
# 1 241
Антоанета споделила на кой ли не сторитата за РД на Сиена, но не и това на Фичо.
Той споделил ли е въобще нещо? Сутринта мернах поздрав от сестра му Малу/ Малю...
А защо само с нея Пепинови- Йепсон са близки? Другите някак отсъстват от розовия датски балон, а не са малко на брой.
Виж целия пост
# 1 242
Докато говорим за фитнес, само за мен ли това тяло НЕ е секси?


Ралица защо така бута масло вече бе?!
Виж целия пост
# 1 243
Много готина постъпка да показваш снимки, които са ти пратени лично .

Да, показвам ги, защото хората излизат с грешно впечатление за мизерниците, които се опитват да се налагат като много нравствени и мотивиращи. А всъщност всичко е един цирк. За пред камерата.
Не бих коментирала нравственост, защото и твоето не е. Особенно неща преди години.
Особено се пише така Wink достатъчно ни залъгват през каналите си. Интересно е да ги видим и зад кадър . Wink сешашсе?
Никой не те кара да гледаш нечий канал, но такава долна постъпка като твоята... сещаш се нали, отвращава хората
Виж целия пост
# 1 244
Скрит текст:
Много готина постъпка да показваш снимки, които са ти пратени лично .

Да, показвам ги, защото хората излизат с грешно впечатление за мизерниците, които се опитват да се налагат като много нравствени и мотивиращи. А всъщност всичко е един цирк. За пред камерата.
Не бих коментирала нравственост, защото и твоето не е. Особенно неща преди години.

Хайде, бе, Калинушка ви е гредата в окото сега. Не виждам нищо лошо да излага подобни факти, инфлуенците нали това целят-  да се говори за тях. Пък и щом са се хванали с тази работа, да си търпят последствията от всякакъв тип. Никаква милост нямам към тях...

Добре, гърмя си и вторият жокер - Fitnesinstruktor, въпреки че трябва да е карала студенството на доста преклонна възраст. Имам и трето предположение, но, мамка му и прасе, не мога да я намеря....Satisfied
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия