Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 302
  • 4 489
# 1 275
Някой гледа ли американската влогърка Psycho Soprano ?
От години я следя и много се радвам на развитието. Следя и нормалния ѝ и влог канал - Колийн Балинджър.
Виж целия пост
# 1 276
Bamninnah,  това си мислих и аз точно . По принцип всеки знае нещо за някога или е подочул, но хората се променят, развиват се , грозно е да се заклейми някой на база минало. А и защо тр да се изкара негатив за някой? Момичето има канал за фитнес , не за чистене и ооддръбка на дома. Аман от идеални домакини , готвачки и майки.
Съгласна съм, но и аз като видях снимките се изумих. Виждала съм всякакви палачори, ама това ми е в повече.
Виж целия пост
# 1 277
Отворих ютуб и ми излезе ново видео на Ива Друмева. Ами това момиче грам не ме дразни, даже ми е много сладка, естествена ми е, няма го тва лигавене като на Валъри /а втората е почти десетилетка отгоре/.
Виж целия пост
# 1 278
Новото видео на Мария Андреева е страшно приятно. Показва много уютна нова квартира, открехва темата за стипендиите във Франция, а майка ѝ е истинска красавица Relaxed
Виж целия пост
# 1 279
Ива е приятна да, но темата на нейния канал и този на приятелят й не ми допада, далеч съм от фитнеса и тренировките, но пък затова бях гледала видеото му за Лефкада и едни коментари едно чудо:
Скрит текст:
Lora Valcheva
преди 2 месеца
Хубав влог! Чета коментарите и се изумявам: колко пари, имал, как така напуснал бизнеса , пък отишли на почивка - само българите търсим отрицателното , без да се насладим на хубавото. Младежите са избрали един от най-евтините варианти : не са в 3-5 звезден хотел и не се хранят само навън, готвят си и ,абе наслаждавайте се на красотите на природата и ви пожелавам да посетите и други гръцки о-ви като Тасос, Корфу, Миконос, Закинтос; Приятна почивка и очакваме с нетърпение и другите влогове от Лефкада и от двама ви!


Niko Mollov
преди 2 месеца
Просто не харесваме лицемери. С навлажнени очи казва, че се е набутал с пари и е на нула, а е бил на почивка, която никак не е евтина. Аз го подкрепих в предното видео и казах хубави неща, но сега ме разочарова. Кара хората да му съчувстват, когато всъщност не е за съчувствие.

Lora Valcheva
преди 2 месеца
@Niko Mollov Не съм гледала предното видео, погледнах това, защото е travel vlog, а предпочитам такива. Но всъщност една организирана екскурзия до Лефкада е 255лв от Русе, а и зависи от много фактори - хотел, агенция, от кой град се тръгва. Отделно родителите на Ива едва ли са я пусна ли без джобни, а и може бизнес капиталът му да е на нула, доколкото знам Радо живее самостоятелно, едва ли от към лични средства ще е точно на нула. Не го защитавам. Но аз във видеото виждам двама млади на почивка, с чий пари - едва ли откраднати,.


Niko Mollov
преди 2 месеца
@Lora Valcheva Има предистория, затова има такива коментари.

Почивката зависи от много фактори, да. Той е ходил с неговата кола, 255лв няма да му стигнат само за бензин.


Radostin Kuzmanov
преди 2 месеца
@Niko Mollov Много е забавно когато съдите състоянието на някой по външни фактори, като например това, че е отишъл на почивка. В клипа за бранда не съм казал, че съм останал на нула, а казах, че съм останал без капитал, който капитал за започване на едно такова ново начинание е 5 цифрена сума. Това, че нямам тази 5 цифрена сума не значи, че аз съм вече клошар и ще спя на улицата. Изкарвам достатъчно пари от онлайн треньорския ми бизнес, както и от партньорствата, които имам с големи компании + някои други странични проекти, че да мога да живея спокойно и да си позволявам почивки от време на време. Не съм искал съжаление, а съм разказал историята и причината поради, която съм се махнал. Това, че на някои хора умът им не може да побере как така на 21 години съм стигнал до такова ниво, че да мога да правя това, което обичам, да се издържам от него, и реално, че дори когато ходя на почивка аз да изкарвам още повече пари от колкото бих изкарал в сравнение ако си стоя в нас, то това е техен проблем. Много жалко изглежда отстрани когато правите така сметка на някой Simple Smile


Iva Drumeva
преди 2 месеца
Lora Valcheva Хей! Ами всъщност нашите от доста време не ми дават “джобни”. Относно хотелите - не спим на хотели, а в апратаменти, на които ние избираме цената според възможностите ни и предпочитаме така, отколкото да ходим на организирани екскурзии с непознати хора и с автобус. Simple Smile


Radostin Kuzmanov
Lora Valcheva
преди 2 месеца
@Iva Drumeva Хей Ива! Гледах влоговете ви от Гърция,защото през септември ще ходим с майка ми точно с организирана екскурзия, затова споменах този факт като база за сравнение с начина,който вие сте избрали. Пределно ми е ясно,че вие двамата сте си самостоятелно и сте избрали не да сте в хотели , а в може би по-икономичен вариант частни квартири или апартаменти. Коментарът ми ,на който е твоя отговор е към Niko Mollov. А за джобните браво радвам се,че си самостоятелно момиче, сега сигурно ще имам и контра отговор,че и бала сама си си го платила. Ако прочетеш първия ми коментар,ще ти стане ясно,че  се възмутих на отрицателните мнения,които прочетох тук и мен лично не ме интересува как ,с какво, къде сте спали и колко пари сте изхарчили.Както написах ще се повторя, пожелавам ви да видите и други красиви гледки ,острови и места. У нас също има много красиви скали край Северното и Южното ни Черноморие.
Виж целия пост
# 1 280
Милена е споделяла няколко пъти, че ако беше в България нямаше да си позволява да снима децата.
С Мики са толкова хармонични във всичко, че ще каже човек, че са създадени специално, за да са заедно.
Същото мисля за майката и бащата на Микаела.Тя има огромното щастие да се роди в такова семейство, което да се стреми детето им да не се чувства различно и да прави толкова много за развитието му.
Много им се радвам, че освен на своето се стремят да помагат и на другите деца със синдром на Даун.

Гледах снощи новия им клип и за това направих паралел с Милена и семейство.
https://youtu.be/sKsSJzrrfRU 
Виж целия пост
# 1 281
Ива е приятна да, но темата на нейния канал и този на приятелят й не ми допада, далеч съм от фитнеса и тренировките, но пък затова бях гледала видеото му за Лефкада и едни коментари едно чудо:
Скрит текст:
Lora Valcheva
преди 2 месеца
Хубав влог! Чета коментарите и се изумявам: колко пари, имал, как така напуснал бизнеса , пък отишли на почивка - само българите търсим отрицателното , без да се насладим на хубавото. Младежите са избрали един от най-евтините варианти : не са в 3-5 звезден хотел и не се хранят само навън, готвят си и ,абе наслаждавайте се на красотите на природата и ви пожелавам да посетите и други гръцки о-ви като Тасос, Корфу, Миконос, Закинтос; Приятна почивка и очакваме с нетърпение и другите влогове от Лефкада и от двама ви!


Niko Mollov
преди 2 месеца
Просто не харесваме лицемери. С навлажнени очи казва, че се е набутал с пари и е на нула, а е бил на почивка, която никак не е евтина. Аз го подкрепих в предното видео и казах хубави неща, но сега ме разочарова. Кара хората да му съчувстват, когато всъщност не е за съчувствие.

Lora Valcheva
преди 2 месеца
@Niko Mollov Не съм гледала предното видео, погледнах това, защото е travel vlog, а предпочитам такива. Но всъщност една организирана екскурзия до Лефкада е 255лв от Русе, а и зависи от много фактори - хотел, агенция, от кой град се тръгва. Отделно родителите на Ива едва ли са я пусна ли без джобни, а и може бизнес капиталът му да е на нула, доколкото знам Радо живее самостоятелно, едва ли от към лични средства ще е точно на нула. Не го защитавам. Но аз във видеото виждам двама млади на почивка, с чий пари - едва ли откраднати,.


Niko Mollov
преди 2 месеца
@Lora Valcheva Има предистория, затова има такива коментари.

Почивката зависи от много фактори, да. Той е ходил с неговата кола, 255лв няма да му стигнат само за бензин.


Radostin Kuzmanov
преди 2 месеца
@Niko Mollov Много е забавно когато съдите състоянието на някой по външни фактори, като например това, че е отишъл на почивка. В клипа за бранда не съм казал, че съм останал на нула, а казах, че съм останал без капитал, който капитал за започване на едно такова ново начинание е 5 цифрена сума. Това, че нямам тази 5 цифрена сума не значи, че аз съм вече клошар и ще спя на улицата. Изкарвам достатъчно пари от онлайн треньорския ми бизнес, както и от партньорствата, които имам с големи компании + някои други странични проекти, че да мога да живея спокойно и да си позволявам почивки от време на време. Не съм искал съжаление, а съм разказал историята и причината поради, която съм се махнал. Това, че на някои хора умът им не може да побере как така на 21 години съм стигнал до такова ниво, че да мога да правя това, което обичам, да се издържам от него, и реално, че дори когато ходя на почивка аз да изкарвам още повече пари от колкото бих изкарал в сравнение ако си стоя в нас, то това е техен проблем. Много жалко изглежда отстрани когато правите така сметка на някой Simple Smile


Iva Drumeva
преди 2 месеца
Lora Valcheva Хей! Ами всъщност нашите от доста време не ми дават “джобни”. Относно хотелите - не спим на хотели, а в апратаменти, на които ние избираме цената според възможностите ни и предпочитаме така, отколкото да ходим на организирани екскурзии с непознати хора и с автобус. Simple Smile


Radostin Kuzmanov
Lora Valcheva
преди 2 месеца
@Iva Drumeva Хей Ива! Гледах влоговете ви от Гърция,защото през септември ще ходим с майка ми точно с организирана екскурзия, затова споменах този факт като база за сравнение с начина,който вие сте избрали. Пределно ми е ясно,че вие двамата сте си самостоятелно и сте избрали не да сте в хотели , а в може би по-икономичен вариант частни квартири или апартаменти. Коментарът ми ,на който е твоя отговор е към Niko Mollov. А за джобните браво радвам се,че си самостоятелно момиче, сега сигурно ще имам и контра отговор,че и бала сама си си го платила. Ако прочетеш първия ми коментар,ще ти стане ясно,че  се възмутих на отрицателните мнения,които прочетох тук и мен лично не ме интересува как ,с какво, къде сте спали и колко пари сте изхарчили.Както написах ще се повторя, пожелавам ви да видите и други красиви гледки ,острови и места. У нас също има много красиви скали край Северното и Южното ни Черноморие.

Аз ги харесвам, приятни са, има интересна информация, ако се интересуваш от фитнес и не се превземат излишно. Гледах и това видео, в което Радостин обяснява защо се е оттеглил от бизнеса си... Останах със смесени чувства,, по-точно имам усещането, че и той не е бил толкова идеален, колкото се представя като бизнес партньор. А че и онзи не е бил стока, също е ясно. Но просто така да си зарежеш дела в общата ви успешна фирма, без прилично обезщетение... не знам.
Виж целия пост
# 1 282
Едва днес успях да изгледам клипа на Милена за рожденния ден на Амели. Ами прекрасно семейство са, това мога да кажа за тях. Да, не й гледам всички клипове, защото ми е скучно.
За мен Мики и Милена са прекрасна двойка и им личи колко много се обичат. При такава голяма любов, килограмите нямат никакво значение! Simple Smile
Виж целия пост
# 1 283
Грозно впечатление ми прави как на снимката по случай рождения ден на Сиена небрежно е вмъкната и поредната реклама, но иначе на снимката с роклята от сватбата, където всеки 3-ти коментар е питане откъде е въпросната рокля, тактично се замълчава, защото явно няма колаборация. Роклята е от сайт, от който съм поръчвала няколко пъти и съм приятно изненадана от обслужването, както и от политиката за връщане, тук например вероятно би било полезно на някого да посочи магазина, хем е и доста намалена тази рокля в момента.
Милена ми е скучна като съдържание, но ми оставя впечатление на много любвеобилен и искрен човек, при нея и Мики виждам семейни ценности и не си я представям да прави режисирани дубъли с децата си, въпреки че те са основен фокус в канала ѝ.
Виж целия пост
# 1 284
Аз също харесвам Милена, но видеата й са ми скучни. Готино семейство, сладки деца.
Виж целия пост
# 1 285
Вероятно сте го коментирали вече, но... не мога да повярвам, че от Студио Куийнс така се е****с нас! Ние чакаме Гери, те извъртяха Сульо и Пульо. Дори не можах да кринджвам на тъпотията на Николчето с кеф Sad
Виж целия пост
# 1 286
Сигурно сте обсъждали, но какво е това Студио Куийн и защо толкова я очаквате тази? Нали за Гери блокажа става дума?
Виж целия пост
# 1 287
Сигурно сте обсъждали, но какво е това Студио Куийн и защо толкова я очаквате тази? Нали за Гери блокажа става дума?
Това е каналът на соковете Куийнс, качват различни игри и предизвикателства, като постоянни водещи са Ивайло и Христиана от Айде БГ (за тях ще напиша по-надолу мнението си), а заедно с тях участват и други ютубъри, като често е и нашето Гери, което като види мъж и полудява и поведението й е - извинявам се за чуждицата, но по-точна дума - cringe! Та преди 3-4 седмици качи снимка с един младеж - Чефо, актьор и репортер в БНТ, отскоро ютубър - и се тагна от Студио Куийнс, ние си въобразихме как ще му се лепи и чакаме с нетърпение.

П.П. от опит да се цензурирам в предния си пост, сама не знам каква дума съм написала със звездичките Grinning

А Айде БГ според мен почти еднолично са "виновни" за развитието на Ютуб в България в момента и са просто родени за това. С много голям им гледам видеата, дори на напълно непозната за мен тематика, личи си, че полагат много усилия и са си интелигентни хора, които не мислят другите за балъци. Неслучайно миналата седмица като имаше атаки срещу Слави, Чоко и Закари за крадено съдържание, за тях и копче не можа да се открие.
Виж целия пост
# 1 288
Грозно впечатление ми прави как на снимката по случай рождения ден на Сиена небрежно е вмъкната и поредната реклама...
И за 3-ти март поздрави с реклама. Толкова ли е трудно да се пуснат 2 сними, като едната е само за повода, без реклами...
Милена е споделяла няколко пъти, че ако беше в България нямаше да си позволява да снима децата.
Защо?
Виж целия пост
# 1 289
Заради многото деца които я следват,както направи Зорница.При Зорница това беше фактора който накара Зорница да спре да снима.
Деца бяха дебнали и следили  Настя и Гена по площадките да ги снимат и също деца бяха научили къде живее и и бяха оставили кашон с подаръци и тн.
Такива причини изтъкваше и Милена,че ако е в България децата ще ги преследват за автографи и снимки а тя не иска да натоварва и притеснява семейството си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия