Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 278
  • 4 489
# 1 575
Аз отправям такива пожелания и си мисля , че с този коментар иска да каже " постъпваш правилно, местиш се в свой дом ( този , който ремонтира) и ще живееш спокойно там"
Виж целия пост
# 1 576
И аз харесах новото видео на Златена, а и самата тя всъщност ми допада и не ме натоварва. Все още  й вярвам, не ми изглежда да си е повярвала. Не разбрах само какво е последвало след заканите за съд от Мегз, видеото го погледнах скоро, та тя там е супер обективна и похвали половината дрехи.
Йоанна Йоко с дъщеря й са прекрасни. И в това, и в предното видео си харесах неща за подаръци. Много от марките видях за първи път от нея.
Анелия има ново видео, което обаче сякаш е направила насила. Изглежда супер много са й досадили въпросите около бременността. Беше сякаш раздразнена защо я питат толкова много хора въпроси, на които не иска да отговаря. Щяла да блокира хора, които я критикуват и й дават непоискани съвети... Натовари ме.
Виж целия пост
# 1 577
Аз отправям такива пожелания и си мисля , че с този коментар иска да каже " постъпваш правилно, местиш се в свой дом ( този , който ремонтира) и ще живееш спокойно там"

Е тя още не се мести в собствен дом, защото не е готов, а се мести някъде другаде докато стане, ама това може да отнеме и 6 месеца и година. Някой беше споменал по-назад, че се мести при баба си.
Виж целия пост
# 1 578
И на мен Анелия ми се видя много раздразнена в новото видео, все пак направи много видеа за бремеността си и е нормално може би хората да се интересуват. Направи ми впечатление, когато каза, че всеки, който и дава неискани съвети, ще бъде блокиран.

Хареса ми обаче това, което каза за майка си.
Виж целия пост
# 1 579
Валката да се радва сега на гримовете и почивките, че като забременее гледайте как рязко ще спрат инфлуенсърските събития и почивки😂

Точно обратното според мен. С корем има много поле за изява. От разни дрехи за бременни, козметика за бременни до ресторанти (които приготвят здравословни храни и засищат двама) до почивки, където бременната се глези. Да не говорим, че навсякъде може да си се снима с безалкохолни коктейли и да показва само glam частта от бременността.
Честно казано предпочитам glam частта на бременността да се показва, отколкото като Анелия само да се оплакваш, да ядеш и да лежиш. Вярно, от бременност до бременност разлика има, ама голямо преиграване е при повечето влогърки.
Виж целия пост
# 1 580
Валката да се радва сега на гримовете и почивките, че като забременее гледайте как рязко ще спрат инфлуенсърските събития и почивки😂

Точно обратното според мен. С корем има много поле за изява. От разни дрехи за бременни, козметика за бременни до ресторанти (които приготвят здравословни храни и засищат двама) до почивки, където бременната се глези. Да не говорим, че навсякъде може да си се снима с безалкохолни коктейли и да показва само glam частта от бременността.
Честно казано предпочитам glam частта на бременността да се показва, отколкото като Анелия само да се оплакваш, да ядеш и да лежиш. Вярно, от бременност до бременност разлика има, ама голямо преиграване е при повечето влогърки.
Точно, не е нужно и е даже излишно, поне сега така ги виждам, онзи ден пуснах за втора път Анелия, е, кое да гледам точно, чехличките в два броя, или разхвърляното и нехайно отношение към себе си, иначе ми стана хубаво като показа улицата, спомних си дъждецa  в  Англия, но всичко друго беше много бозaво, и хайде да си неaмбициознa, ок, леко глуповата, ок, ама и никакъв живец да не продадеш на уважаемия зрителил, за какво да си го причинявам, просто ми беше интересно какво пък толкова й се обсъжда тук. Чиста проба загубено време.
Виж целия пост
# 1 581
Как се пише Анелия в тубата? Интересно ми е да я последвам.. Благодаря.
Виж целия пост
# 1 582
Много е смешна Анелия с това видео. Уж снима въпроси и отговори, а постоянно се оплаква този въпрос не ми харесва, онзи не ми харесва, а ги знае предварително еми тогава защо снимаш??? Много хора са се били вълнували от нейната бременност.. о.м.г Те хората само за твоята бременност и за къдриците на Зорка говорят и се вълнуват... Ние се чудим защо не си идва  Фичката, нямаме време за вашите неволи 😝 И Анелия се взе много на сериозно.. ЕхооОоОо "известната" падни малко на земята и си изчисти кочината, тогава снимай видеа!!!
Виж целия пост
# 1 583
Извинявам се, ако е неуместно, ама няколко страници вече се споменава "ефекта на ПавловИ" и не се сдържах. Ефектът на Павлов (кръстен на руски учен с такава фамилия) е правилният термин и няма мн общо с инфлуенсърките.
Виж целия пост
# 1 584
И аз се извинявам, но вие проследявате ли дискусията изобщо? 😆
Зорница (блогърка/инфлуенсърка) използва този израз, защото фамилията им е Павлови. Едва ли имат предвид нещо, свързано с науката...
Виж целия пост
# 1 585
Може и да излезе нещо между Пепе и ФилипНечао,в Бургас насам натам,после в София.Преди няколко дни едно момиче сподели,че ги е видяла двамата в една кола.
Разбира се,че това са мои предположения,но като се замислим..защо не? Датски живот си живее,не се върна да помага за местенето,не се върна за рож. ден на малката.Пепе заслужава по-добро.

Ивана много ми харесва с новата прическа,освежава я.
Виж целия пост
# 1 586
Какво общо има тук психологически термин с приумиците на Зорница и ефектите на Павлови, къде отидохте ахаха Simple Smile
Виж целия пост
# 1 587
Извинявам се, ако е неуместно, ама няколко страници вече се споменава "ефекта на ПавловИ" и не се сдържах. Ефектът на Павлов (кръстен на руски учен с такава фамилия) е правилният термин и няма мн общо с инфлуенсърките.

Не си разбрала. Обърни се към къдрица Зорница да ти обясни за "ефекта ПавловИ", това си е лично неин термин Joy
Виж целия пост
# 1 588
Извинявам се, ако е неуместно, ама няколко страници вече се споменава "ефекта на ПавловИ" и не се сдържах. Ефектът на Павлов (кръстен на руски учен с такава фамилия) е правилният термин и няма мн общо с инфлуенсърките.

Не си разбрала. Обърни се към къдрица Зорница да ти обясни за "ефекта ПавловИ", това си е лично неин термин Joy

Признавам, въобще не я следя, последвах я заради темата преди няколко дни, ама й прегледах по диагонал постовете. Извинявам се.

П.С: Да й имам ефекта....
Виж целия пост
# 1 589
Разбира се, че всеки заслужава нещо по-добро, но в случая на Антоанет тя е още омъжена жена и не е много морално да излиза с други мъже и да го прави и публично. Като и липсва мъжка компания поне да е дискретно, докато не обяви раздялата си. А и ако наистина има нова връзка изглежда отстрани сякаш не може и един месец да остане сама, като маймунките от един клон на друг, няма празно. Кога роди, кога се разведе, че и друг намери?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия