Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 278
  • 4 489
# 3 270
Е какво толкова лошо има, че Елица не е имала големи възможности, а се е събрала с по-богат мъж? Само с бедняци ли има право да излиза? Никъде не е твърдяла, че всичко е постигнала сама, без помощ /като Звезди например/. Пък и едно е да си на 20 и то в друга страна, а друго на 30. И аз на 20 нямах пари за почти всичко, но сега е по-различно положението, без да имам богат мъж. А за бившия й приятел - дядото, може да е било негово желанието да не го показва. Аз ако излизах с някой блогър-влогър, не бих му позволила да ми поства снимки в профила си.
Виж целия пост
# 3 271
Десислава Стоянова за пореден път е изтрила видеото, което качила. Имам известие за ново видео,  а такова няма. Изгуби ме като зрител. То пък и какво да й гледаме? Парцалките от шиин.
Коя е тази Константина?

 Тя това видео за косата го заснема и качва за втори път. А може би и тя чете тук?
По всяка вероятност.
А Пепон носи ли си брачната халка? Не съм забелязла да я носи въобще Thinking

Те никога не са ги носили халките. В едно видео спомена, че трябвало да ги преправят/стесняват, понеже били някакви наследствени и ако я сложи ще й падне.
Виж целия пост
# 3 272
Е какво толкова лошо има, че Елица не е имала големи възможности, а се е събрала с по-богат мъж? Само с бедняци ли има право да излиза? Никъде не е твърдяла, че всичко е постигнала сама, без помощ /като Звезди например/. Пък и едно е да си на 20 и то в друга страна, а друго на 30. И аз на 20 нямах пари за почти всичко, но сега е по-различно положението, без да имам богат мъж. А за бившия й приятел - дядото, може да е било негово желанието да не го показва. Аз ако излизах с някой блогър-влогър, не бих му позволила да ми поства снимки в профила си.

Тя нищо не е твърдяла, наистина. Но някои нейни фенове се скъсват да настояват, че едва ли не с Бърч, без Бърч, тя нали е успешна жена с кариера, Данията няма да и се опре, дори и да е сама. Аз така и не разбрах като каква работи там Елица и може ли сама да поддържа стандарта, който мъжът и и осигурява? Иначе няма лошо мъжът ти да е богат, масата жени искат точно това.
Виж целия пост
# 3 273
А за бившия й приятел - дядото, може да е било негово желанието да не го показва. Аз ако излизах с някой блогър-влогър, не бих му позволила да ми поства снимки в профила си.
Едва ли. Той самият има инстаграм и като гледам е голяма кифла Simple Smile
Виж целия пост
# 3 274
И аз не разбирам какви са тези необосновани критики към Елица. Някои коментари директно казват "Като я остави, ще види тя." Никога с нищо не е парадирала, не се е фукала. Имат снимки от събития - качва ги. Не се е фотошопирала. Това, че Майкъл не демонстрира непрекъснато романтика и нежност, не означава, че вечно е сухар. И аз не бих го правила пред камера. Според мен тя се старае, защото й идва отвътре и много се радвам, че е намерила мъж, чието семейство също я уважава и се грижи за нея. Има образование, работила е, живяла е и сама в Дания. За нея това е спасение от личната трагедия тук и ако и от преди загубата на най-близкия си човек не имала истинско и обичливо семейство, нормално да прави всичко да съхрани това, което има в момента и да цени всеки човек/миг. За мен е добродушна, приятна и полезна за гледане.
Колкото до стандарта - какво по-хубаво с човека до теб да се развивате и заедно да подобрявате стандарта си на живот. Всеки се стреми към по-хубаво във всяко отношение и това е нормалната нагласа според мен.
Виж целия пост
# 3 275
Елица не е кариеристка, не мисля че и някой тук е твърдял такова нещо. Надали Дания ще и се опре без Майкъл, ще намери да живее със съкратиранти, най- вероятно пак в Копенхаген, знае/учи език, има образование, умения и ще продължи да работи било то при него или не. Преди работеше с MAC, сега доколкото помня се занимава с фотография и видеообработка за магазина, също така и като freelancer. Такава работа винаги може да се намери, а тя все пак и има някакви контакти заформени там. Не виждам с какво толкова ще и се промени стандартът, само няма да има кола и посещения в къщата на мама Бирк, изобщо не демострират някакъв безумен лукс. За дълги пътувания предполагам ще и е по-трудно да намира компания отколкото средства. След време евентуално пак да намери гадже, с което да дели прилично жилище, да прекарва празниците и пътува като всеки нормален млад човек. Не вярвам да се хване с някой несъстоятелен и безперспективен, ама да ви кажа и аз не бих на 30+ с идея за семейство и деца, не опират нещата само до едната чиста и безкористна любов.
Виж целия пост
# 3 276
Тя нищо не е твърдяла, наистина. Но някои нейни фенове се скъсват да настояват, че едва ли не с Бърч, без Бърч, тя нали е успешна жена с кариера, Данията няма да и се опре, дори и да е сама. Аз така и не разбрах като каква работи там Елица и може ли сама да поддържа стандарта, който мъжът и и осигурява? Иначе няма лошо мъжът ти да е богат, масата жени искат точно това.

Не мисля, че Елица е определяна като супер успешна жена с кариера.
Също и не знам да е писано, че би имала същия стандарт без Майкъл. А не е и нужно.

Това, което коментирахме е, че все пак се занимава с нещо, трупа опит, познанства, контакти и утрешния ден, дори и да остане сама има какво да работи и как да си плати сметките.
Не е просто държанка, която чака всичко на готово и се интересува само от шанели и диори.
Виж целия пост
# 3 277
А за бившия й приятел - дядото, може да е било негово желанието да не го показва. Аз ако излизах с някой блогър-влогър, не бих му позволила да ми поства снимки в профила си.
Едва ли. Той самият има инстаграм и като гледам е голяма кифла Simple Smile
Как се казва бившият и приятел да го видя , толкова ли е стар ?
Виж целия пост
# 3 278
Скрит текст:
Г-жа Джелато пак си доказва неграмотността. Имах по-високо мнение за завършилите НГДЕК. Иначе предУпреждава хората наляво-надясно по разни теми, пък от позицията на каква точно, не става ясно. Тая сага с Икеа ми писна.
Виж целия пост
# 3 279
Десислава Стоянова за пореден път е изтрила видеото, което качила. Имам известие за ново видео,  а такова няма. Изгуби ме като зрител. То пък и какво да й гледаме? Парцалките от шиин.
Коя е тази Константина?

 Тя това видео за косата го заснема и качва за втори път. А може би и тя чете тук?
По всяка вероятност.
А Пепон носи ли си брачната халка? Не съм забелязла да я носи въобще Thinking

Те никога не са ги носили халките. В едно видео спомена, че трябвало да ги преправят/стесняват, понеже били някакви наследствени и ако я сложи ще й падне.
Да, спомням си. Били наполовина злато, наполовина платина и това символизирало не помня какво. Ама за толкова време не ги ли преправиха Grinning
Виж целия пост
# 3 280
А кой е този Александър Васков? Помня, че се беше възмутила, че в пюрето в стола на Икеа има маргарин и дотам, не съм и следила драмите след това.
Виж целия пост
# 3 281
А за бившия й приятел - дядото, може да е било негово желанието да не го показва. Аз ако излизах с някой блогър-влогър, не бих му позволила да ми поства снимки в профила си.
Едва ли. Той самият има инстаграм и като гледам е голяма кифла Simple Smile
Може ли да го покажеш, ако не тук ми прати на лично.
Иначе не ми се вярва чак пък да е дядо.
Тя е красива жена, не е виновна, че си е хванала готино гадже с възможности. Не мисля, че връзката й с Майкъл е заради изгодата. На снимките и от клиповете се вижда много нежност между тях, а това не е преструвка.
А това, че не е снимала бившия - или той не е искал, или е очаквала много въпроси и критики и за това е предпочела да не го прави.
Виж целия пост
# 3 282
Е какво толкова лошо има, че Елица не е имала големи възможности, а се е събрала с по-богат мъж? Само с бедняци ли има право да излиза? Никъде не е твърдяла, че всичко е постигнала сама, без помощ /като Звезди например/. Пък и едно е да си на 20 и то в друга страна, а друго на 30. И аз на 20 нямах пари за почти всичко, но сега е по-различно положението, без да имам богат мъж. А за бившия й приятел - дядото, може да е било негово желанието да не го показва. Аз ако излизах с някой блогър-влогър, не бих му позволила да ми поства снимки в профила си.

Тя нищо не е твърдяла, наистина. Но някои нейни фенове се скъсват да настояват, че едва ли не с Бърч, без Бърч, тя нали е успешна жена с кариера, Данията няма да и се опре, дори и да е сама. Аз така и не разбрах като каква работи там Елица и може ли сама да поддържа стандарта, който мъжът и и осигурява? Иначе няма лошо мъжът ти да е богат, масата жени искат точно това.
Точно така, нарочно го написах за всички, които смятат, че и без мъж до себе си би имала този стандарт. И в съответния влог за който говоря тя е на 27 години, защото имаше и рожден ден и каза, че става на 27, а не на 20 😉. Истината е, че без Майкъл няма да е същото,а не, че има нещо лошо да е с богат мъж!
Виж целия пост
# 3 283
Искам и аз да го видя тоз дядо😁
Виж целия пост
# 3 284
Скрит текст:
Е какво толкова лошо има, че Елица не е имала големи възможности, а се е събрала с по-богат мъж? Само с бедняци ли има право да излиза? Никъде не е твърдяла, че всичко е постигнала сама, без помощ /като Звезди например/. Пък и едно е да си на 20 и то в друга страна, а друго на 30. И аз на 20 нямах пари за почти всичко, но сега е по-различно положението, без да имам богат мъж. А за бившия й приятел - дядото, може да е било негово желанието да не го показва. Аз ако излизах с някой блогър-влогър, не бих му позволила да ми поства снимки в профила си.

Тя нищо не е твърдяла, наистина. Но някои нейни фенове се скъсват да настояват, че едва ли не с Бърч, без Бърч, тя нали е успешна жена с кариера, Данията няма да и се опре, дори и да е сама. Аз така и не разбрах като каква работи там Елица и може ли сама да поддържа стандарта, който мъжът и и осигурява? Иначе няма лошо мъжът ти да е богат, масата жени искат точно това.
Точно така, нарочно го написах за всички, които смятат, че и без мъж до себе си би имала този стандарт. И в съответния влог за който говоря тя е на 27 години, защото имаше и рожден ден и каза, че става на 27, а не на 20 😉. Истината е, че без Майкъл няма да е същото,а не, че има нещо лошо да е с богат мъж!

Нека да смятаме останалите за толкова наивни, все пак.
Надали някой си мисли, че Елица сама в чужбина би имала стандарта на Майкъл, който има зад гърба си дългогодишен семеен бизнес.
Не ядем доматите с колците, както се казва.

На Елица бившият беше публикуван тук преди време, съвсем не ги бих го нарекла дядо.
Доста симпатичен и поддържан мъж беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия