Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 264
  • 4 489
# 4 170
Ралица, минималистката, направо ни заля със снимки от сватбата. То хубаво важно събитие,  ама чак пък почти нищо друго да не постваш в последно време.
Роклята й е отвратителна.
А тази женичка от кифлавлог, защо се мисли за кифла?
Виж целия пост
# 4 171
Видяхте ли последните сторита на Даниела? Невероятнс къща! Само се чудя в кой район е..

Ако говориш за hey.daniella,те живеят в Лозен
Виж целия пост
# 4 172
Ралица, минималистката, направо ни заля със снимки от сватбата. То хубаво важно събитие,  ама чак пък почти нищо друго да не постваш в последно време.
Тя и тази Хилял само това публиквуа.Преди я следвах долу-горе , но взе да ми простее отдавна.Имам чувството , че избива комплекси .И тя снима торбите с пандора и марковите парфюми.Беше написала в едно стори ,че запазили дата за сватбата още миналия януари за този август.Сякаш кралицата се жени ,  голямо организиране.
Виж целия пост
# 4 173
Ралица, минималистката, направо ни заля със снимки от сватбата. То хубаво важно събитие,  ама чак пък почти нищо друго да не постваш в последно време.
Тя и тази Хилял само това публиквуа.Преди я следвах долу-горе , но взе да ми простее отдавна.Имам чувството , че избива комплекси .И тя снима торбите с пандора и марковите парфюми.Беше написала в едно стори ,че запазили дата за сватбата още миналия януари за този август.Сякаш кралицата се жени ,  голямо организиране.

Отдавна съм на мнение, че Хилял е много меркантилна и също има желание постоянно да се фука с маркови неща. В един неин влог, някакъв неин приятел беше споменал, че гримовете и са на стойност 3000 лева и тя направи някаква странна физиономия. Отделно и самата тя изглежда леко надута Joy

Но все пак я следях, когато качваше клипове
Виж целия пост
# 4 174
Хилял вече дори не снима. Не ме дразни още, явно е много щастлива, но е факт, че покрай тая сватба и годеж не е същата каквато беше. То не, че е кралица, ами заради религията доколкото разбрах е имала много голяма пищна сватба, две рокли..
Виж целия пост
# 4 175
Ще я пропусна тогава малката.
Този the clashers, всеки път, като го видя и тръпки ме побиват.Сега ми излезе в препоръчани за пореден път(защооо за бога). Незнам защо имам такава непоносимост към него,нищо не ми е направил човека,само веднъж пуснах негов клип и веднага го спрях.
Само като му видя физиономията му и ми става неприятно.
Не ми се смейте на вижданията и усещанията, но ми прилича на сериен убиец..
Виж целия пост
# 4 176
Ралица, минималистката, направо ни заля със снимки от сватбата. То хубаво важно събитие,  ама чак пък почти нищо друго да не постваш в последно време.
Роклята й е отвратителна.
А тази женичка от кифлавлог, защо се мисли за кифла?

 Ирония му се вика.
Кифловлог, кифлоенсър Joy
Много ме кефи. Освен това, има и какво да каже. А не тия тъпите кепшън на повечето инфлуцки, дето само симулират, че търсят енгейджмънт, а всъщност само си просят цифра коментари и "УбичЪм та, искам да си ми майка"
Joy
Виж целия пост
# 4 177
За "феновете" на Слави, не знам дали сте го пускали тук - https://youtu.be/c50iPPBMOhM много добра пародия Grinning
Виж целия пост
# 4 178
Каква е тази Халял
Виж целия пост
# 4 179
Ралица ме изумява с все по-инфантилните си прически. Видяхте ли и последното творение - докарала го е на

Виж целия пост
# 4 180

Hilyal

Преди беше hmbeautyy
Виж целия пост
# 4 181
Определено е добра,щом имах усещането че виждам и чувам него, благодаря Мари.
😊

Най-накрая блогър разсъждаващ логично
Виж целия пост
# 4 182
Ерика Думбова е много възпитано момиче и се държи абсолютно адекватно за възрастта си. Видеата й са с толкова добро качество, че дори аз я гледам често, сестра ми я харесва много също. Мисля, че е единствената на и около тази възраст в ютюб, която е напълно ок да бъде гледана от малки деца. Често говори и за сериозно учене, семейство, навици, пътувания и такива неща. Снима от много малка, но вече е доста по-осъзната и ми е много сладка. До скоро нямаше дори иг профил, но вече работи с инфлуенсър.бг и заедно създадоха такъв. Не я следя там, но последно като погледнах всичко беше напълно ок и съобразено с аудиторията.
Виж целия пост
# 4 183
Тия топки на главата на Ралица и на малко момиченце не бих направила, само на анимационен герой . То топки, панделки, глупости.
Много ми харесва къщата на Даниела от cooks-and-bakes. Тя в България ли живее, знае ли някой?
Виж целия пост
# 4 184
Ралица, минималистката, направо ни заля със снимки от сватбата. То хубаво важно събитие,  ама чак пък почти нищо друго да не постваш в последно време.
Госпожа, вие що тъй не Фнимавате в картинката? Жената що бурканЯ забърка за отрочето, вие..само сватбата качвала. А колко неща побира чантата ѝ? А колко ябълки е обелила? Моля, следващия път да сте по- подготвени Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия