Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 241 264
  • 4 489
# 4 185
A,какво е кифлаблог ?
Виж целия пост
# 4 186
Аз тази дама я следвам отдавна..не помня защо и от кога Wink
Снежана Атанасова и Даниела не правят разлика между " който" и " които". Това не ми прави добро впечатление.
Виж целия пост
# 4 187

Простее ми яко тая мацка. Тя с какво трябва да е интересна? Пуснах някакво сватбено клипче в ИГ и...бррр #тьежъкдиальект
Виж целия пост
# 4 188
Много ми беше смешно, когато започна да учи в Медицинския колеж във Варна и беше отишла на кафе с приятелки с медицинската си престилка Joy
Виж целия пост
# 4 189
Ако съм отрочето на Ралица, ще обявя гладна стачка, честно. Ще ме хранят дни наред с едни и същи консервирани пюрета, амаха! Не го разбирам това, да вариш и консервираш пюрета точно, когато повечето неща са в сезон и могат да се ядат пресни или набързо задушени. А да вариш плодове и особено БАНАНИ, ми се вижда почти престъпно... Astonished
Виж целия пост
# 4 190
Това с банана не го разбрах и аз за какво го направи. Аз също имах този ентусиазъм. Но след като плода на моя труд стоя една година в шкафа не си направих повече труда да консервирам. Ако ми трябва нещо- варя на момента.
Ама банан..вЕрно.. защо?
Виж целия пост
# 4 191
Много ми беше смешно, когато започна да учи в Медицинския колеж във Варна и беше отишла на кафе с приятелки с медицинската си престилка Joy
Ако кафето е било в непосредствена близост до университета го оправдавам. Не съм учила в медицински, а в биологически и често по кафенетата срещу университета можеш да видиш някой да се шляе с такава престилка.
Виж целия пост
# 4 192
Много ми беше смешно, когато започна да учи в Медицинския колеж във Варна и беше отишла на кафе с приятелки с медицинската си престилка Joy
Ако кафето е било в непосредствена близост до университета го оправдавам. Не съм учила в медицински, а в биологически и често по кафенетата срещу университета можеш да видиш някой да се шляе с такава престилка.

Не ми се стори да беше, защото ходеха преди това с едно от момичетата. А на нея по интунацията и си личеше, че едва ли не се хвалеше с това. Което няма лошо, но не е това начина според мен
Виж целия пост
# 4 193
Защо ти е изобщо да се хвалиш? Това си е постижение за теб. Кой случаен се интересува къде, какво работиш? Просташко ми е това хвалене някак 😒

Хилял ми беше интересна и я следях, когато беше още в училище. Като стана студентка я гледах от дъжд на вятър да убия времето.
Виж целия пост
# 4 194
Ми, хайде де. Нямаше влог, в който да не спомене лекции и практика. За мен това си беше хвалене от нейна страна, не по между другото
Виж целия пост
# 4 195
А когато имаше изпити беше страшно 😁
Виж целия пост
# 4 196
Аз следвам медицина и ще кажа само, че щом имаш време да отидеш на кафе, имаш време и да се преоблечеш. 😁
Виж целия пост
# 4 197
Аз пък...принципно на Йоана Петрова й се радвам, розово е детето, разтоварва ме, ако да бих си пуснала въобще бг влогАр.
Ама един път се разочаровах, като обясняваше в Инстаграм как Мегъза бил създал моден шедьовър за някакъв неопренов анцуг. Сега пак се е втурнала да подкрепя на Мегз бутафорната #дошлаведнагаследусловнатайприсъда кампания и нещо ...май това беше от мойта радост по русокоската.
Виж целия пост
# 4 198
Това с анцугчето не беше ли Златена, много се кефеше на един комплект, или аз съм ги смесила двете нещо..
Виж целия пост
# 4 199
Ми може и Златена да е припадала по тях, ама аз за тази снимка говоря а
Скрит текст:

Аз се надявам на Миглена кампанията да е хуманна, но абсолютно не мога да й повярвам.
Чета сега коментарите под последния клип...........#ЛюбоЖечевсейдитрайт
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия