Запознайте се с Визикод и се консултирайте с офталмолог

  • 13 878
  • 368
# 165
Използват ги за игри най-вече.
Виж целия пост
# 166
Игри,клипчета и най-различни приложения
Виж целия пост
# 167
Гледа детски песнички и клипчета.
Виж целия пост
# 168
Гледа клипчета.
Виж целия пост
# 169
За игри и гледане на клипове.
Виж целия пост
# 170
Детето гледа клипчета (на които е и то самото).
Виж целия пост
# 171
Децата ми използват електронни утройства за по-интересно изучаване на английски език, за домашни работи, за музика и вдъхновение.
Виж целия пост
# 172
Предимно за игра, слуша музика и някои от домашните му са он-лайн.
Виж целия пост
# 173
За да гледа филмчета.
Виж целия пост
# 174
Игри и клипчета
Виж целия пост
# 175
Електронните устройства вкъщи се използват за : игри, комуникация с приятели , клипчета, презентации, програмиране.
Виж целия пост
# 176
Иска да гледа клипчета на телефона
Виж целия пост
# 177
Аз нося очила още от училищните си години.
Бих искала да попитам кога най-рано трябва да заведем детето/бебето, за да се прегледат очичките му?
Виж целия пост
# 178
Пише си с приятели и слуша музика.
Виж целия пост
# 179
Гледат се клипове в youtube или се играят игри.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия