Къванч Татлъту-/след "Сблъсък"/- минали и бъдещи проекти, партньори - 88

  • 32 115
  • 737
# 75
Привет!  wavey
Ирка  Heart Eyes Айре  Heart Eyes благодаря!  bouquet
Кате  Hug мдаа, дупе да ни е яко  hahaha ooooh!
Много хубаво стихче, браво!  bouquet
Благодаря за всичко споделено, дружки!  bouquet
Днес Джесурите започват в Боливия, успех!  Praynig


Айре  Heart Eyes супер, ще чакаме  Peace
Ани  Heart Eyes благодаря!  bouquet
И от мен една хубава снимка на Башак, с такава прическа я виждам за първи път, много и отива  Peace

Терзи  Hug Айре  Heart Eyes  bouquet Уникален е!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 76

И аз, което не се случва често! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 77
Боже, какъв ден ❤
Много вълнения, много красоти 😍😍😍

Честит първи учебен ден !💐💐💐 Фани, Кате, Ирка,  пожелавам Ви здраве, с другото ще се справим❤

А тази красота, която ме заля като влязох тук......❤❤❤
Наистина останах без думи.
Какво ли ни чака довечера???
И от мен една 😀

Виж целия пост
# 78

Привет, дружки!!!
Благодаря ви за написаното!!!
Станах разногледа >>>




Виж целия пост
# 79


    Привет от сърце към всички вас и най вече  Hug

    Фенче Heart EyesКате Heart Eyes Ири Heart Eyes, ако съм пропуснала някой моля за извинение ,просто не съм разбрала, че това е професията ви Embarassed

         Желая ви да сте ЗДРАВИ, УСПЕШНИ и СПОКОЙНИ!!!!!!



      !


    И другите  момичета...много ви обичам Hug Hug Hug

  Башак е уникална!/Фенче bouquet/

     


              И любимците ми!


       

   
Виж целия пост
# 80
Пепи  Hug благодаря!  bouquet Да, да сме здрави, с всичко друго ще се справим, както винаги  Peace
Попадна ми едно интервю с Барбара Палвин, една от партньорките на Къванч за МАВИ, където я питат за него Peace
Цитат
Репортер: Как намерихте Къванч?

Барбара: Той не е само добър артист, но също и много готин човек! Толкова голяма подкрепа получавам от своя колега, помощта, разбира се, е много важна.. За мен Къванч е един перфектен партньор/колега... Много добре се разбирахме и много се забавлявахме също. Надявам се, че ще се види професионализма и самочувствието чрез заснетите снимки.

репортер: Какво беше първото ви впечатление за Къванч, което имахте преди да направите снимките и след запознанството си с него?

Барбара: Добрият външен вид не е всичко за мен. Но Къванч е много любезен, интелигентен и забавен човек... Тези качества са много по-важни за мен когато се запознавам с някого. Той ги има всичките...

Репортер: Ние вярваме, че неговата красота е дар от небесата (в смисъл като дар от Бога). Вие как го намирате?

Барбара: Какво мога да кажа... Много съм съгласна/прави сте...  
Нямам търпение  newsm68

Диве  Hug  bouquet
Себи  Heart Eyes благодаря, мила!  bouquet
Виж целия пост
# 81


     Фенче  Heart Eyes  тази жена добре ли е  newsm78
      "Добрият външен вид не е всичко за мен."
 

      Тази жена да не би да не знае думата невероятен newsm78Боже ,Боже.

    Както и да още едно мнение за нашия патрон- изключителен винаги и навсякъде от фенка.

    Момичето е написало-А той ... той е някакъв специален.Има това, което не се среща при никой мъж. Сякаш има някаква жажда в него ......

         .
Виж целия пост
# 82
Е как да не онемее човек... направо сърцето ми спря Heart!!!!!!!!!

Виж целия пост
# 83
Себи Hug,аз пък съм много съгласна с Барбара Peace
ако зад една красива външност стои една куха вътрешност и кофти характер, то кел файда за красотата, на това мнение съм и за мъже и за жени.
но тя подчертава големия му професионализъм, интелигентност, това, че е забавен, любезен.
а за началото на учебната година-
аз днес поздравих 4 човека, 3 са учителки и Ирето Heart Eyes доколкото знам й предстои още една учебна година! Simple Smile

Фенче Heart Eyes тенкю bouquet
още 23 мин Wink
Ани Wink bouquet
Пепи Hug, липсваш!!! Wink
Диве bouquet

многоо материал за нови колажи Party
не че обърнахте внимание на днешния ми Wink


Виж целия пост
# 84
Честит първи учебен ден мили момичета Бъдете здрави
Виж целия пост
# 85
Айре Kissing Heart, дааа - чок гюзел Heart Eyes!

многоо материал за нови колажи Party
не че обърнахте внимание на днешния ми Wink


Ето и подготовката Simple Smile!

https://twitter.com/i/status/1173653659529482242



https://twitter.com/i/status/1173656785246441477
Виж целия пост
# 86
Ани Heart Eyes, този го гепих от ТТ Joy Joy
и аз видях, че днес ще има и представяне на есенния сезон.
дали Къванч се е върнал??? Thinking




Виж целия пост
# 87
Себи  Heart Eyes Барбара се съгласява, че красотата му е дар от Бога бе, джанъм!  Wink Но, за нея друго е по-важно, както и за нас с Айрето  Heart Eyes
Цитат
ако зад една красива външност стои една куха вътрешност и кофти характер, то кел файда за красотата, на това мнение съм и за мъже и за жени
Много пъти съм го казвала, ако Киво беше само красив, отдавна да съм го забравила ... а, че има нещо специално в него, което го отличава от всички останали съм съгласна, не случайно никой друг не успя да ме "хване " по този начин  Peace За мен той е олицетворение на прекрасен човешки екземпляр и външно и отвътре, за това не спирам да му се възхищавам вече толкова години  Heart Eyes
Айре  Heart Eyes страхотен колаж си направила, щях да го напиша и забравих, сорри  Embarassed bouquet
Още 4 минути ...
Трябва да се е прибрал вече  Thinking
Ани  Heart Eyes благодаря, джанъм, наистина нямам никакво търпение! bouquet Чок, чок гюзел е патрона  Heart Eyes И дано го попитат за бъдещите му планове  Praynig
Терзи  Hug благодаря!  bouquet
Хайде, не остана ...
Виж целия пост
# 88
Виж целия пост
# 89
Момичета, Киво е там Simple Smile!!!!!



Терзи Simple Smile!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия