Къванч Татлъту-/след "Сблъсък"/- минали и бъдещи проекти, партньори - 88

  • 32 115
  • 737
# 660
Добро неделно утро Hug
Честит да е Киво! Пожелавам му много здраве, верни приятели, безкрайна любов със съпругата му и още много незабравими роли!
Виж целия пост
# 661
Добро утро, момичета !
Да е жив и здрав, Къванч !
Да ни радва с много нови роли !!!
Ще потретя, но клипа е уникален  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Хубав ден на всички !!! bouquet Hug Hug
Виж целия пост
# 662
Здравейте,момичета! Heart

Присъединявам се към пожеланията ви в този ден!
Честит да е Къванч!
Пожелавам му винаги да е облечен в най-хубавата си усмивка;
наметнал върху себе си целите и мечтите си;
понесъл вярата в сърцето си ;
пременен в цветовете на устрема и
познанието на душата си.
Здрави и живи да са близките му,за да се чувства цял и пълноценно да живее живота си!



Хубав ден желая на всички ви!

Фенче, Heart Eyes да се оправят близките ти! Hug
Виж целия пост
# 663
Добър ден, момичета и честит празник в темата! Heart Eyes

За порасналия ни рожденик...

Скрит текст:

Аз съм влюбена безумно
в мечтата за един прекрасен мъж.
Дали е правилно или е неразумно?..
Такъв в живота среща се веднъж!

Аз съм влюбена безпрекословно
в реалността  „Единственият  той!“.
Дали за мен това е здравословно?..
Не зная, не мога да си заповядам: „Стой!“.

Аз съм влюбена безкрайно
в бъдещето на един красив талант .
Дали това ще бъде краткотрайно?..
Не мисля… той е моят шлифован диамант!


Вие сте наясно с моето единствено пожелание към Къванч. Peace Няма да ви го натрапвам отново.



Весел празник на всички, които обичаме Къванч!
Виж целия пост
# 664
     Честит да бъде рождения ден на любимеца ни!!!Пожелавам му да е здрав, много успешен и със страхотен  късмет във всичско!!!

             


          Приятен ден момчета Терзи, Айре,Фенче, Коте,Али, Кате bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 665
Коте  Hug newsm51 Пепи  Hug  newsm51
Да, този клип е за 1 стр.  Peace Благодаря ти и за снощния клип със ЗейКад, много ми хареса!  bouquet
Ама голяма красота цари в СМ, супер!  Heart Eyes












https://vk.com/kivanc_tatlitug?z=video345673384_456239416%2F05ff … pl_wall_-42273871
Алинка  Heart Eyes  newsm03 newsm44 Прекрасно пожелание към нашия любимец !  Praynig Много се радвам и ти благодаря, че си с нас в днешния празничен ден!  newsm51 Също и за пожеланията ти към мен !  Praynig  love001
Кате  Hug ти си нашата страхотна поетеса, благодаря от сърце!  newsm51
Себи  Heart Eyes благодаря, джанъм!  newsm51
Виж целия пост
# 666
Фенче Heart Eyes bouquet
мдааа Анна пак  е сътворила нещо страхотно!!... знаех, че прави нещо Wink
Алинка Heart Eyes, знаех си, че ще дойдеш и се радвам! Simple Smile страхотно пожелание! bouquet
Кате Hug, много хубаво!! bouquet
Скрит текст:
и на мен май ми е най-голямото желание fingerscrossedPraynigFlowers Four Leaf Clover  

Себи bouquet, Коте bouquet, Пепи bouquet

втория ми колаж...


и един нов клип от испанска фенка с Кадир Simple Smile



наистина в СМ е страхотна лудница #Crazy Crazy не мога да се ориентирам, като следя и ТТ и ИГ и ФБ и ВК Joy Joy
Виж целия пост
# 667
Днес е прекрасен деееен, защото днес празнува нашият любимец - Къванч. Честит рожден ден на Киво! Нека бъде жив и здрав, защото по- важно от това няма. Нека бъде винаги обичан и подкрепян от спътницата си. ♥ Нека не спира да се развива и да ни радва с нови проекти.  Какво повече да пожелая на такъв прекрасен човек. Ех, да имаше как Киво да ни прочете пожеланията. 😀 Момичета, честитя на вас този ден, защото знам, колко много харесвате патрона. Даже харесване май е слаба дума. 😀


Хубав ден!!! ♥
Виж целия пост
# 668
Айренце  Heart Eyes страхотен е и втория ти колаж, браво и благодаря!  newsm51
А за клипа има ли нужда да казвам, че веднага се нарежда на 1 място в графа любими Laughing Страхотен, 2 в 1 моите двама най - любими  newsm68 newsm44 Благодаря ти! love001


Ире  Heart Eyes страхотно пожелание! Да ни е жив и здрав най-вече, да  Praynig  newsm51
Ехааа ...

Виж целия пост
# 669
Ире Heart Eyes супер! bouquet
Фенче Heart Eyes, охх малко късно зацепих, че песента е на Куин Joy Joy Joy
Скрит текст:
днес не съм във форма Tired

я видео от Австралия!!! Peace

и от Мави!!
ммммммммм Heart Eyes Heart Eyes


Виж целия пост
# 670


   И още страхотни постове с пожелания  за обичания Киво.


         


         
Виж целия пост
# 671
Себи bouquet
В ТТ тренда


от Адем Терзи


много идейно клипче Peace



дано Башак се смили над феновете!! Wink Whistling Praynig


Виж целия пост
# 672
Днес е денят Къванч!!!
Добре, че го има!!!
Да иляди!!!












Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделените
торти, кафета, питиета, поздравления, пожелания и новини!!!
Ето и моята композиция за днес >>>


Къванч се събужда
и слиза бързо по стълбите  > > >


                   

 
Отваря вратата  >>> 
и ни кани всички да влезем вътре >>>

Изпълваме заведението
и той се хваща за главата >>>


Виж целия пост
# 673
Ох, всички сте страхотни ❤
Какви красоти само 👏👏👏
Айра, Фени, Дива, Кате, Ире и всички останали момичета, ако можеше само това да видим Къванч, мисля, че ще е достатъчно да се зареди за цялата година напред 😍😍😍
Толкова много позитивизъм и хубава енергия е отправена към него.🍀🍀🍀
Нека бъде здрав и да има силата и куража да осъществи най -смелите си мечти.❤
Желая му го от цялото си сърце ❤
Нещичко много скромно и от мен ❤❤❤
Виж целия пост
# 674
Диве Wink bouquet
Пепи Hug, много готино се е получило! bouquet


на 1-во място в ТТ-на Турция




 Simple Smile


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия