
Честит да е Киво! Пожелавам му много здраве, верни приятели, безкрайна любов със съпругата му и още много незабравими роли!




да се оправят близките ти!


Няма да ви го натрапвам отново. 

Пепи

Благодаря ти и за снощния клип със ЗейКад, много ми хареса! 












Прекрасно пожелание към нашия любимец !
Много се радвам и ти благодаря, че си с нас в днешния празничен ден!
Също и за пожеланията ти към мен !

ти си нашата страхотна поетеса, благодаря от сърце! 
благодаря, джанъм!


, знаех си, че ще дойдеш и се радвам!
страхотно пожелание! 
, много хубаво!! 


, Коте
, Пепи 


не мога да се ориентирам, като следя и ТТ и ИГ и ФБ и ВК


страхотен е и втория ти колаж, браво и благодаря! 
Благодаря ти! 


страхотно пожелание! Да ни е жив и здрав най-вече, да

супер! 
, охх малко късно зацепих, че песента е на Куин

















, много готино се е получило! 



Препоръчани теми