Къванч Татлъту-/след "Сблъсък"/- минали и бъдещи проекти, партньори - 88

  • 32 113
  • 737
# 675
Здравейте момичета
Честит рожден ден на Къванч. HeartHeart Пожелавам му да е здрав....всичко друго той си  го постига...


https://www.youtube.com/watch?v=NypLr_PyzDk


https://www.youtube.com/watch?v=_F6TS029kVU


https://www.youtube.com/watch?v=sAYN9Y6wfSY
Виж целия пост
# 676
Привет в празничния следобед, момичета!  bouquetСтрахотни красоти сте сътворили!  Hug

Идвам за втора порция...

Казват, че всяка втора приказка започва с "Имало едно време...".
Така, очакваната история автоматично ни изпраща в миналото. Обаче, когато става дума за личности, които творят в сегашно време, повечето хора си спестяват определенията за величие. Защото част от тях отчитат успехите само на тези, които вече не са между живите. И ето ви парадокс... Какво се случва с днешните хора, които пишат новата световна история - писатели, поети, мизиканти, художници, артисти и всички останали знайни и незнайни хора на изкуството?! Тези, които огряват с таланта си културния небосклон. Тези личности осмислят и красят ежедневието ни със своята харизма и отдаденост. Същите тези личности се борят срещу рутината в тежкото ни ежедневие, пълно с излишни битовизми, ненужно критикарство и смазваща рутина. Затова, когато се появят в живота ни хора, които разтърсват монотонното ни ежедневие и осветяват с харизмата си живота ни, трябва да сме благодарни! Хиляди пъти благодарни!
За мен, една от тези личности е Къванч Татлъту. Това момче не е само красивият блондин от екрана. Той е отдаденият на публиката артист, който не спира да ме изненадва с безкрайността на таланта си. Гледайки го ден след ден, се питам: "С какво и колко още може да ме очарова?" И знаете ли?.. Има с какво! И винаги ще има... Аз само трябва да чакам... А после, всичко отново и отново... До безкрай! Благодаря ти, Киво! Чакам те!  






Виж целия пост
# 677
            
,
    Толкова много харесвам това момче, мъж, актьор, съпруг...,че още ведндаж му желая спокойно и с лекота да постига  всичко за което си е помечтал.


          


          

          


              



  Приятна вечер и дано е спечелил вашият избраник Hug
Виж целия пост
# 678
Кате Hug, много хубаво си го написала! bouquet

Гости bouquet

още 2 клипчета:





от испанския канал Нова


Без съмнение актьорът има невероятен магнетизъм, който  завладява публиката




Себи Hug
Виж целия пост
# 679
Привет отново дружки мили!
Божеее, каква красота само е днес в къщето ни !  bouquet
Гости  Hug благодаря, джанъм! bouquet
Себи  Heart Eyes как да не го обича човек това слънце Rolling Eyes  Heart Eyes Какво ли е да си обичан от милиони хора по света  Thinking Сигурно е страхотно усещането!  Peace
Диве  Hug благодаря, много ми хареса композицията ти! Wink bouquet
Пепи  Hug супер, благодаря!  bouquet Надявам се обичта и позитивизма на феновете да стигат до него  Praynig
Айре  Heart Eyes прекрасни неща си споделила, благодаря!  bouquet Много ми е хубаво като гледам всичко, което правят хората за Киво  Heart Eyes
Абсолютно!  Peace
Цитат
Без съмнение актьорът има невероятен магнетизъм, който  завладява публиката
Кате  Hug  newsm10 newsm51
Цитат
Това момче не е само красивият блондин от екрана. Той е отдаденият на публиката артист, който не спира да ме изненадва с безкрайността на таланта си. Гледайки го ден след ден, се питам: "С какво и колко още може да ме очарова?" И знаете ли?.. Има с какво! И винаги ще има... Аз само трябва да чакам... А после, всичко отново и отново... До безкрай! Благодаря ти, Киво! Чакам те!  
И съм благодарна, че се е родил сапфира  Heart Eyes И също чакам още много изненади от таланта му, толкова много още има да даде на хората ...



Виж целия пост
# 680


Дружки, благодаря ви още веднъж за настроението!!!
Наистина много красоти, много нещо, като за
един талантлив и много добър човек - Къванч!!!
Днес, благодарение на него,  получих един много хубав подарък.
Един много майсторски направен клип
с цялото творчество на Къванч от AnnaSirmo
И не можах да се въздържа да не започна да вадя кивчета >>>












Лека и спокойна вечер!!!
Виж целия пост
# 681
Да ни е жив и здрав патрона.Всичко най-най му пожелавам.И едно хубаво нещо повече да му се случи през тази година.Усмивката да не му слиза от лицето.Както казват в ТТ -ЧРД КРАЛ!
Благодаря за всичко споделено!

Виж целия пост
# 682
Диве  Hug страхотни кивчета, благодаря!  bouquet
А красотите нямат край ...
Цитат
Хэштег«С днем рождения, король!» стал трендом в социальных сетях с сообщениями. Сегодня в повестке дня социальных сетей фигурирует риторика 36-летнего красавца Кыванча Татлытуга «Король». .🎉🎉🎉.. 👏🏻👏🏻👏🏻🎉🎉🎉http://hbrlr1.com/cfwyiwtbkckckc#Haberler













Дидка  Hug  newsm51
Виж целия пост
# 683
Да ни е жив и здрав патрона.Всичко най-най му пожелавам.И едно хубаво нещо повече да му се случи през тази година.Усмивката да не му слиза от лицето.Както казват в ТТ -ЧРД КРАЛ!
Благодаря за всичко споделено!


ооо много е готино, майстор си!!! bouquet
Къванч и РД му ден е цял следобед в тренда на ТТ Peace


е това на което се надявах, май няма да се появи
нищо, здраве да е.....
Терзи, Фенче,Пепи,Ире, Алинка, Себи,Коте, Диве, Кате, Диди, Гости Hug Heart Eyes newsm76
благодаря, че бяхме заедно тук, за РД на любимеца ни bouquet
нека ни радва с нови страхотни роли!! Praynig

клип от Зинаида



лека вечер Hug
Виж целия пост
# 684
Фенче, закъснели са с реториката (или риториката). След излъчването на ХС написах това.

"Светлините в залата угаснаха.
Възторжената публика притихна.
Надеждите в копнеж прераснаха.
Очакването на МИГА ни се усмихна.

Талантът ти изригна от екрана
с палитра от емоции безбрежни.
И ролята единствено за теб избрана
душите ни обгърна с чувства нежни.

Не спря да се раздаваш до финала.
И не спести частица от талант.
А тази роля истинска и зряла,
в короната ти заблестя като брилянт.

Защото...Ти си КРАЛЯТ!"

Благодаря на всички за празничната атмосфера, която се създаде в темата! Мислим еднакво, радваме се заедно и ще чакаме с надежда новите проекти на Киво.
Защото...той наистина е КРАЛЯТ.



Скапа ми се нета...
Виж целия пост
# 685
Айре  Heart Eyes  love001 Страхотен е клипа на Зинаида!  bouquet
Дано Башак ни зарадва все пак  Praynig
Кате  Hug Да!  Laughing bouquet
Благодаря ви и аз за удоволствието да отпразнуваме заедно РД на патрона тук днес!  bouquet



Лекинка!  Hug
Виж целия пост
# 686

Денят в компанията ви за мен
бе удоволствие.
Донесе ми покой, удовлетвореност
и спокойствие.
Всички вие бяхте супер
откровени
и споделихте мисли
съкровени.
Нека винаги да бъдем все така
единни
в годините пред нас
светлинни.
Да пазим чудото Къванч
в сърцата
с мисъл, вяра, и любов
крилата!


Лека нощ, момичета! Прекрасни сте!



Лека нощ!

Виж целия пост
# 687
Добро утро!  Hug Hug Hug




Цитат
Поздравления Кыванча в соц.медиа 🎊

🔹От парикмахера Адем Терзи: “ С днём рождения моего старого друга. Хорошо что ты есть, Кыванч! ”
🔸От музея Мадам Тюссо: “ Сегодня день рождения одного из самого красивого имени музея 'Мадам Тюссо' в Стамбуле, Кыванча Татлытуга. С днём рождения! ”
🔹От латиноамериканского телеканала D Drama: “ 36 лет назад родился прекрасный актёр. Поздравляем с днём рождения одного из самых любимых актёров. ”
🔸От испанского телеканала Nova: “ Сегодня день рождения Кыванча Татлытуга! Без сомнения, у актёра есть удивительный магнетизм, чтобы завоевать публику. ”
🔹От журнала En Magazin: “ С днём рождения, Кыванч! ”
Кате  Hug благодаря! bouquet
Прекрасен ден ви пожелавам с любим клип!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 688
Здравейте, момичета,
много съм щастлива, че мога да ви поднеса една изненада - Курт Сеит и Шура в центъра на Букурещ!



Хиляди извинения на момичето, чиято глава влезе в кадър, но автобусът беше в движение и едвам успях да щракна снимката. Без подготовка и без разрешение. Реагирах светкавично.

И всичко това вчера, точно в празничния ден. Бъди здрав, Къванч! Нека талантът ти покорява света!
Виж целия пост
# 689
Привеет Hug

след РД-аху иху и после тихо Laughing
е жалко... не видяхме нищо от празнуването, но все пак си е личен празник и не са длъжни да споделят.... Whistling
Кате Hug, вчера те беше налазила музата Wink
ама ти се радвам де.. и последното стихче ми хареса bouquet
Фенче Heart Eyes bouquet
Валя, благодаря, че донесе снимката в темата bouquet
хареса ми Peace
това е реклама на новия канал само за турски сериали, но с КСШ Wink
канал TDC





хубава нова седмица! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия