СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 3

  • 29 609
  • 782
# 705
Бъдещият зет върви с етаж от къща и малък двор в Плевен. Ще ги осигурим младите и общата им култура Simple Smile
Виж целия пост
# 706
Ще подготвя зестрата;)
Виж целия пост
# 707
Ей, хора, сериозно ме шашакате, до оня ден гимназии, вчера бяха университети, днес вече ги женим. Ама моля ви!!! И без това страдам, че докато се обърна и месеца приключил Simple Smile
Виж целия пост
# 708
Юхуууу 5 по география People Dancer
Е, машина е Simple Smile много съм доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 709
bubcheto15, мога да споделя моята рецепта за справяне с шашкането - още две по-малки деца. Там съм направо дзен, особено с малката в детската - седя отстрани и гледам вълненията на родителите, които за първи път се срещат с образователната ни система. Мисля, че когато дойде нейния ред за 7 клас ще съм тотално луда или пълен непокист.
Виж целия пост
# 710
Додиелка, бравос! Simple Smile

Бубче, сега само някой д а посмее да каже, че седмокласната тема не е динамична Laughing
Виж целия пост
# 711
Бубче, сега само някой д а посмее да каже, че седмокласната тема не е динамична Laughing

Аз докато се наканя да се включа и оФлюха избяга. Sweat Smile
Виж целия пост
# 712
Аз отдавна съм пазарила малкия на Светла. Да знаете да не ставаме на кълбета Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 713
Бубче, сега само някой д а посмее да каже, че седмокласната тема не е динамична Laughing

Аз докато се наканя да се включа и оФлюха избяга. Sweat Smile

 Laughing

Звънче, кога успя? Опасна си!
Виж целия пост
# 714
Бубче, сега само някой д а посмее да каже, че седмокласната тема не е динамична Laughing

Аз докато се наканя да се включа и оФлюха избяга. Sweat Smile

 Laughing

Звънче, кога успя? Опасна си!

Ей така ще ни отвее и на НВО-то
Виж целия пост
# 715
Laughing
Звънче, кога успя? Опасна си!
Къде 1-2 клас беше. Знаеш ли как хубаво и подредено пишеше зетко Blue Heart
Виж целия пост
# 716
Аз имам още един синковец за пласиране. По-разхвърлян е, но е чаровен за 5ма и ще ни разори откъм четене. Малката не я даваме... засега Simple Smile
Виж целия пост
# 717
Ей, опасни сте!Дано настроението е такова през цялата седмокласна година!Няма да ни трябват бели, червени, ...
Виж целия пост
# 718
А Светла ще каже как пише сега.
Споделяла съм и друг път. Наборът докъм трети-четвърти клас пишеше ужасно. После, какво му стана на това дете, един подреден хубав почерк извади... Не е калиграфски, но си е чистичко, четливо.

Малкият е на другия полюс. До трети клас такива красиви букви нижеше, а миналата година и сега в пети клас, е някакъв невъобразим ужас. Буквите тръгват отникъде, танцуват нагоре-надолу по редовете, като често прескачат и в съседните. Една с една нямат равна.
Виж целия пост
# 719
Аз имам още един синковец за пласиране. По-разхвърлян е, но е чаровен за 5ма и ще ни разори откъм четене. Малката не я даваме... засега Simple Smile

Пиши го "-" при мен има свободно място Sweat Smile и зестра Simple Smile ако харесва кротка читанка и хахава тъща Simple Smile

denyil  Без бело и без Евгений нЕма да мине Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия