СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 3

  • 29 594
  • 782
# 720
Ей, опасни сте!Дано настроението е такова през цялата седмокласна година!Няма да ни трябват бели, червени, ...

Е, ако усетя, че някой дава фира, подготвена съм да помагам със сироп от горски теменужки:) Специално за седми клас съм го подготвила:)
Виж целия пост
# 721
Ей, опасни сте!Дано настроението е такова през цялата седмокласна година!Няма да ни трябват бели, червени, ...

Е, ако усетя, че някой дава фира, подготвена съм да помагам със сироп от горски теменужки:) Специално за седми клас съм го подготвила:)

Бисе, незнам какъв е тоя сироп, ама на мен май ще ми трябва нещо по-хард Simple Smile
Виж целия пост
# 722
Бисе, какъв е този сироп? Да не е с ефект на магическа гъба Smiling Imp
Виж целия пост
# 723
Чета тук, чета в мунската тема и се заливам от смях...поздравления, момичета 🌸😅
Виж целия пост
# 724
Бисе, кажи за сиропа де Simple Smile

Може и на лични Smirk
Виж целия пост
# 725
И службите четат тук и вече може да пише обяснения някъде Joy
Виж целия пост
# 726
https://giphy.com/gifs/kKM5caHJEPQkWENfxJ/html5
Виж целия пост
# 727
Тц, тццц, страшна работа!
Запазила съм ви от сиропчето, няма да се косите. Действа успокояващо на нервната система, но го пазя за точния момент.
И за да не кажете, че само дрънкам,ей ви, на:
Виж целия пост
# 728
Аааа, може обаче само ако е спиртен извлек Simple Smile
Ама красота, бе Simple Smile Браво!
Виж целия пост
# 729
Ето, гъба е! Пийваме от него и ни става 'сетая  newsm19
Виж целия пост
# 730
Сакън, не още!
Виж целия пост
# 731
Добави му малко розмарин. Joy
Виж целия пост
# 732
И нашите входни взеха да ги връщат - БЕЛ и химия. По БЕЛ го е снимал, защото изрично го предупредих, че искам да го видя. Аз си мисля, че не само учителите имат вина, че не стигаме до контролните. Моят синковец миналата година го беше хвърлил в коша въпреки многократните ми заръки, че искам да виждам всички контролни. Но пей ли си Пенки, кой ли те слуша. Надявам се, че поне оценките ще можем да виждаме своевремнно в Школо. Иначе го карам да се запише поне на някой от кръжоците, но упорито отказва. Всичко му е все тая. Като чета Мария, колко учи нейната дъщеря и си викам, боже уж сме в същото училище, а разлика от земята до небето. Все няма много за учене, за половин час си написва, ако има разказвателен предмет най-много час да отдели. Добре, че приятелите му имат ограничение за техника и няма с кой да играе. Пък майка му нека се пени и присипва от викане. Каза, че лекцията ми я знаел и няма нужда да се моря да я казвам. И за капак първо го хвана вируса с повръщане, сега пък със сополи, гърло и болки в цялото тяло. Ох, тежка ще да е тази година.
Виж целия пост
# 733
Нашата родителска среща ще е тепърва тази вечер, и тогава ще ни кажат и за помагалата, учеб.тетрадки...Входните още не са ни ги върнали, иначе госпожата вчера ги е размествала, защото са много шумни тази година...
Виж целия пост
# 734
И нашите входни взеха да ги връщат - БЕЛ и химия. По БЕЛ го е снимал, защото изрично го предупредих, че искам да го видя. Аз си мисля, че не само учителите имат вина, че не стигаме до контролните. Моят синковец миналата година го беше хвърлил в коша въпреки многократните ми заръки, че искам да виждам всички контролни. Но пей ли си Пенки, кой ли те слуша. Надявам се, че поне оценките ще можем да виждаме своевремнно в Школо. Иначе го карам да се запише поне на някой от кръжоците, но упорито отказва. Всичко му е все тая. Като чета Мария, колко учи нейната дъщеря и си викам, боже уж сме в същото училище, а разлика от земята до небето. Все няма много за учене, за половин час си написва, ако има разказвателен предмет най-много час да отдели. Добре, че приятелите му имат ограничение за техника и няма с кой да играе. Пък майка му нека се пени и присипва от викане. Каза, че лекцията ми я знаел и няма нужда да се моря да я казвам. И за капак първо го хвана вируса с повръщане, сега пък със сополи, гърло и болки в цялото тяло. Ох, тежка ще да е тази година.

Дишай Simple Smile умни са ни децата, ще се справят Simple Smile Ти кажи докъде стигна с гоблена Simple Smile
Скрит текст:
ако има проблем ще му го ушия
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия