Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 5

  • 47 025
  • 739
# 675
Привет момичета.Исках да попипам вече оперираните,използвавили сте лента след операцията и ако е да от къде си я купихте?
Виж целия пост
# 676
Моята операция мина в сряда. Вчера ме болеше кошмарно, направо съжалявах, че се навих на тази операция. Днес се чувствам по-добре, но се притеснявам,че усещам задух и стягане. Тези, които са минали може ли да ми пишат дали е нормално, че се признавам. Иначе болката днес е търпима, гърдите изглеждат добре. Успех на момичетата, на които им предстои. Като си направя снимки ще пусна преди и след.😄
Виж целия пост
# 677
Моята операция мина в сряда. Вчера ме болеше кошмарно, направо съжалявах, че се навих на тази операция. Днес се чувствам по-добре, но се притеснявам,че усещам задух и стягане. Тези, които са минали може ли да ми пишат дали е нормално, че се признавам. Иначе болката днес е търпима, гърдите изглеждат добре. Успех на момичетата, на които им предстои. Като си направя снимки ще пусна преди и след.😄

С каква марка импланти си и какви кубици?
Виж целия пост
# 678
Моята операция мина в сряда. Вчера ме болеше кошмарно, направо съжалявах, че се навих на тази операция. Днес се чувствам по-добре, но се притеснявам,че усещам задух и стягане. Тези, които са минали може ли да ми пишат дали е нормално, че се признавам. Иначе болката днес е търпима, гърдите изглеждат добре. Успех на момичетата, на които им предстои. Като си направя снимки ще пусна преди и след.😄

С каква марка импланти си и какви кубици?
С mentor , 320 cc
Виж целия пост
# 679
При кого се оперира мале чак толкова много ли боли ужааааасс
Имаше ли дренажи?
Виж целия пост
# 680
Silv13.
Честито бързо възстановяване
П.с.и аз ще съм в този диапазон с тази марка мн бих искала да те проследя за да си представя долу горе как ще изглеждам и аз 😊
Виж целия пост
# 681
Здравейте и от мен момичета! Аз съм с импланти от 3 години,420цц, ултра висок профил Нагор,кръгли. Ужасно много ме болеше,възстановявах се доста време,2-3 месеца,страшни болки почти месец,а в следващите въздух не ми достигаше и ходех прегърбена. С този ултра висок профил и по-малка основа въобще не са големи,напротив трябваше по нисък профил с по-широка основа. Искам да ги сменя,не ми харесват на голо изобщо,имат разлика и не ми харесва разстоянието между тях. Най-големият ми страх е дали пак така ще боли? Или вече като има направен джоб ще е по-безболезнено. Обмислям го още и постоянно гледам параметрите на съоветните марки.
Виж целия пост
# 682
Здравейте и от мен момичета! Аз съм с импланти от 3 години,420цц, ултра висок профил Нагор,кръгли. Ужасно много ме болеше,възстановявах се доста време,2-3 месеца,страшни болки почти месец,а в следващите въздух не ми достигаше и ходех прегърбена. С този ултра висок профил и по-малка основа въобще не са големи,напротив трябваше по нисък профил с по-широка основа. Искам да ги сменя,не ми харесват на голо изобщо,имат разлика и не ми харесва разстоянието между тях. Най-големият ми страх е дали пак така ще боли? Или вече като има направен джоб ще е по-безболезнено. Обмислям го още и постоянно гледам параметрите на съоветните марки.

Как така не са големи прати снимка?
Виж целия пост
# 683
Nelly A,къде ги прави?
Да не би да е в Доганово?
Съжалявам,че не ги харесваш.
Виж целия пост
# 684
Здравейте и от мен момичета! Аз съм с импланти от 3 години,420цц, ултра висок профил Нагор,кръгли. Ужасно много ме болеше,възстановявах се доста време,2-3 месеца,страшни болки почти месец,а в следващите въздух не ми достигаше и ходех прегърбена. С този ултра висок профил и по-малка основа въобще не са големи,напротив трябваше по нисък профил с по-широка основа. Искам да ги сменя,не ми харесват на голо изобщо,имат разлика и не ми харесва разстоянието между тях. Най-големият ми страх е дали пак така ще боли? Или вече като има направен джоб ще е по-безболезнено. Обмислям го още и постоянно гледам параметрите на съоветните марки.

А освен, че ги чувстваш малки. Друго причина има ли? Има ли увисване?
Виж целия пост
# 685
Nelly A,къде ги прави?
Да не би да е в Доганово?
Съжалявам,че не ги харесваш.

Май се носи доста лоша слава за “Доганово”. Аз също не бих се оперирала там. Една моя позната там се е оперирала, доста добре и изглеждат между другото.
Виж целия пост
# 686
Здравейте и от мен момичета! Аз съм с импланти от 3 години,420цц, ултра висок профил Нагор,кръгли. Ужасно много ме болеше,възстановявах се доста време,2-3 месеца,страшни болки почти месец,а в следващите въздух не ми достигаше и ходех прегърбена. С този ултра висок профил и по-малка основа въобще не са големи,напротив трябваше по нисък профил с по-широка основа. Искам да ги сменя,не ми харесват на голо изобщо,имат разлика и не ми харесва разстоянието между тях. Най-големият ми страх е дали пак така ще боли? Или вече като има направен джоб ще е по-безболезнено. Обмислям го още и постоянно гледам параметрите на съоветните марки.

А освен, че ги чувстваш малки. Друго причина има ли? Има ли увисване?
Има, тя е написала.
Искам да ги сменя,не ми харесват на голо изобщо,имат разлика и не ми харесва разстоянието между тях.
Нели, качи направо тук снимка, ако може. Иначе при втора е като при първа. Не се знае и никой не може да каже колко ще боли. И при първа едни ги боли зверски, други на 3ти ден са на работа.....
Виж целия пост
# 687
Аз също съм скептична към промоциите в Доганово, но е факт,  че моя позната се оперира лятото там с 400 сс,  Нагор и гърдите й са страхотни....

Доколкото знам, нтолата операция не боли така,  тъканите вечеса разтегнати. Боли шевът естествено и рязането,  но го няма задушаването от първата операция, когато имаш чувството,  че ще ти се скъсат тъканите от опъване.
Виж целия пост
# 688
Да, в Доганово! Да, дясната отгоре върху импланта виси,моята тъкан...лявата беше доста по-надолу от дясната и ходих на 4-я месец да се повдигне,зърната не са центрирани....може би всичко ако беше както трябва,кубиците щяха да си отговарят на големината Simple Smile  в сутиен са добре,но без....не са и не не си въобразявам.Даже вторият път за повдигането като ходих трябваше да се обере малко кожа на дясната,но..не се направи, щяло да се изравни...повече не ми се разправяше,само ме е яд че действах прибързано.
Виж целия пост
# 689
Значи хем сме скептични, хем само страхотни гърди сте виждали от там. Аз ходих при Ковачев на консултация, но явно не ми обясни добре и аз се отказах. Иначе според мен правилно прецени нещата от към цц.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия