Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 5

  • 47 025
  • 739
# 705
Не мисля, че съм компетентна, но при всички положения не е страшно, а е поправимо. Щом имаш тази опция и тя е реална, ти трябват само малко консултации, кураж и парички. Трябвало е едната все пак да я повдигне. Това е увисване, не просто различна големи на гърдите да мине с едните импланти. Ти ги знаеш тези неща и щом си решила, аз съм на мнение че докато имаме силите да се борим дори и за тези неща, ще завърши всичко с едни прекрасни симетерични гърди.
Виж целия пост
# 706
Моята операция мина в сряда. Вчера ме болеше кошмарно, направо съжалявах, че се навих на тази операция. Днес се чувствам по-добре, но се притеснявам,че усещам задух и стягане. Тези, които са минали може ли да ми пишат дали е нормално, че се признавам. Иначе болката днес е търпима, гърдите изглеждат добре. Успех на момичетата, на които им предстои. Като си направя снимки ще пусна преди и след.😄

Здравей! В началото и аз имах задух и много болки. Запъхтявах се, мускулите ме боляха зверски, а за дясната ръка няма да обяснявам как ме дърпаше мускула 🙄 минава с времето!С всеки изминал ден ще става по-поносимо. Аз също съжалявам в първите дни 😁 Бяха ми казвали, че болките да като силна мускулна треска, така казано нищо особено, но си е болка, хубавото е, че ще мине!
Виж целия пост
# 707
Е вие направо ме наплашихте още повече ....
Виж целия пост
# 708
Еми при някой си е голяма болка, а при други не толкова. Подготви се, пък ако не съжаляваш, че си се оперирала въобще, ще ти е бонус както казвам. И аз бях така, яко съжалявах. Е верно беше около 4 дни, ама ме боля много.
Виж целия пост
# 709
Е вие направо ме наплашихте още повече ....
При всеки е различно Wink надявам се при теб да е по-леко. При мен имаше и повдигане,така че със сигурност е имало повече болки. Все пак не си представя болка, като вземане на кръв, защото ако после имаш повече болежки ще се шашнеш о ще се чудиш нормално ли е. На мен никой не ми беше казал, че ще имам задух,мислех, че нещо не е наред и ще взема да се гътна заради едни цици.... Цици, цици, ама мечтани 😁 След втората седмица като започнеш да им се радваш и забравяш лошото 😁
Виж целия пост
# 710
Мисля, че всеки знае дали издържа на болка. По-чувствителните нормално да ги боли повече и това не означава, че всички много ще ни боли, можем само да се надяваме при всяка от нас да мине бързо.
Виж целия пост
# 711
По-скоро трябва да сте подготвени, че дори и разкрасителна това си е операция - стрес за тъкани, тяло и тн. Няма как да мине и без болка. Да няма след това ама то много боляло и съвсем да е  различна реалността от представата.
Аз примерно търпя на болка дори и на без упойка при зъболекар и пам ме боля доста.
Виж целия пост
# 712
Мисля, че всеки знае дали издържа на болка. По-чувствителните нормално да ги боли повече и това не означава, че всички много ще ни боли, можем само да се надяваме при всяка от нас да мине бързо.

Честно казано аз съм с висок праг на болка..бях подготвена,че ще боли супер малко и като излязох от упойка се разревах от болка,нищо че бях натъпкана с болкоуспокояващи,така че мисля,че е добре хората да са подготвени,а ако при тях не е така си е един плюс.
Виж целия пост
# 713
Моята операция мина в сряда. Вчера ме болеше кошмарно, направо съжалявах, че се навих на тази операция. Днес се чувствам по-добре, но се притеснявам,че усещам задух и стягане. Тези, които са минали може ли да ми пишат дали е нормално, че се признавам. Иначе болката днес е търпима, гърдите изглеждат добре. Успех на момичетата, на които им предстои. Като си направя снимки ще пусна преди и след.😄

С каква марка импланти си и какви кубици?
С mentor , 320 cc
Честито и бързо възстановяване!!Много държа на твой снимки, и аз съм се спряла на този размер.Искам да видя как изглеждат като големина не да воайорствам!!!!
Виж целия пост
# 714
Моята операция мина в сряда. Вчера ме болеше кошмарно, направо съжалявах, че се навих на тази операция. Днес се чувствам по-добре, но се притеснявам,че усещам задух и стягане. Тези, които са минали може ли да ми пишат дали е нормално, че се признавам. Иначе болката днес е търпима, гърдите изглеждат добре. Успех на момичетата, на които им предстои. Като си направя снимки ще пусна преди и след.😄

С каква марка импланти си и какви кубици?
С mentor , 320 cc
Честито и бързо възстановяване!!Много държа на твой снимки, и аз съм се спряла на този размер.Искам да видя как изглеждат като големина не да воайорствам!!!!
И аз искам снимки. Ако е удобно
Виж целия пост
# 715
И аз искам 😂
Виж целия пост
# 716
Ами яко дава и аз да се наредя на опашката да поискам снимки Simple Smile
Виж целия пост
# 717
Моята операция беше на 18.10.19г и все още съм с подут корем.
Виж целия пост
# 718
Моята операция беше на 18.10.19г и все още съм с подут корем.
А някакви болки имаш ли или само е подут. Кога се очаква всичко да се нормализира?
Виж целия пост
# 719
Преди време бях болна От вирусен артрит и много ме боляха ставите имаше моменти когато ми се искаше да си отрежа ръцете и краката не можех да стъпвам на краката си от болка единственото което ми помагаше беше течен аналгин. Този стопира всяка болка но не трябва да се прекалява с него защото е вреден за черният дроб. Пробвайте го.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия