Абонаментни кутии в България - Тема 10

  • 51 812
  • 763
# 300
Доста зле ми се струва кутията. Еднотипна, само минита...

Изобщо не са минита, само продукта от 30мл., който обявиха на страницата си ще ми служи поне 2 месеца, а това е най-малката разфасовка в кутията, но всеки с предпочитанията си Wink
Виж целия пост
# 301
Взехте ли си вече кутиите от BelleBox? Ще кача в скрийншотове продуктите и описанието към тях, ако някой се чуди дали да я поръча и да не разваля изненадата на онези от вас, които все още не са стигнали до офисите на Спиди. https://prnt.sc/qkd2t0 https://prnt.sc/qkd32c     https://prnt.sc/qkd39d

Малко е скучна
Виж целия пост
# 302

Фулбокс кутия само с продукти на Tarte. Много ми допадат като цветове и ще си използвам и палитрата, и гланца.
 Какви са продуктите на Tarte в тази кутия и  с колко броя продукти е-виждам на сайта им ,че имат разновидности?
   А някой поръчвал ли е korea beauty box Bulgaria-имат страница във фейсбук?
Виж целия пост
# 303
Гланц за устни и палитра сенки за очи с четка.
Виж целия пост
# 304

Фулбокс кутия само с продукти на Tarte. Много ми допадат като цветове и ще си използвам и палитрата, и гланца.
 Какви са продуктите на Tarte в тази кутия и  с колко броя продукти е-виждам на сайта им ,че имат разновидности?
   А някой поръчвал ли е korea beauty box Bulgaria-имат страница във фейсбук?

Май са фалирали, последният им пост е от Юли, а сайта е изтрит
Виж целия пост
# 305
Виж коментарите на страницата на korea beauty box Bulgaria, аз не бих рискувала да поръчам от тези. Имаше един сайт, в който переодично излизаха кутии с корейски маски за около 30лв. за кутия, но не се сещам как се казваха. Ето едно предложение, което гледах през декември https://www.1beauty.eu/produkt/santa-box/ още е налична кутията
Виж целия пост
# 306
Цитат
Виж коментарите на страницата на korea beauty box Bulgaria, аз не бих рискувала да поръчам от тези. Имаше един сайт, в който переодично излизаха кутии с корейски маски за около 30лв. за кутия, но не се сещам как се казваха. Ето едно предложение, което гледах през декември https://www.1beauty.eu/produkt/santa-box/ още е налична кутията
   Изглежда интересна,определено ще пробвам,благодаря!
Виж целия пост
# 307
https://prnt.sc/qlr5ba Grinning Grinning Grinning Тези корейци какво ли не са измислили по отношение на красота. https://www.1beauty.eu/produkt/ultra-luxury/ определено влиза в любимите ми сайтове за корейска козметика и сетове с маски от различен тип https://www.1beauty.eu/produkt-kategoriya/face-care/anti-age/page/2/
Виж целия пост
# 308
Много е скъпа тази корейска козметика 😯
Аз си взех календара на Локситан.
Виж целия пост
# 309
Като се има в предвид каква е цената на продуктите в Корея са направо смешни тези бг сайтове... Кой ще даде 46 лв за 6 маски, от Корея 60 мога да си купя за тези пари.
Виж целия пост
# 310
Кибрит са обявили февруарската кутия - изглежда интересна Simple Smile
Виж целия пост
# 311
Като се има в предвид каква е цената на продуктите в Корея са направо смешни тези бг сайтове... Кой ще даде 46 лв за 6 маски, от Корея 60 мога да си купя за тези пари.
Виж тези маски, ползвала съм повечето и съм доволна, но всяка кожа е различна https://www.beauty.store.bg/c/p-l/m-3123/chamos.html  или тези https://makeup.bg/categorys/24088/#o[7360][]=113850&o[7360][]=334551 - това е Български сайт със складове в Полша, но се чака 3-4 дни доставка. В Notino.bg също има корейски шийт маски и всички са на цени от 2,5 до 10-12лв.
Виж целия пост
# 312
Марви са пуснали януарската си кутия.
Вече я поръчах. Това ми е първата тяхна кутия и се надявам да има хубави неща. Не съм си поръчвала кутия, откакто имах абонамент за Пинкс, преди няколко години.
Виж целия пост
# 313
Марви кутията за януари!
Виж целия пост
# 314
Добре изглежда, може ли и кратко описание кое какво е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия