?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 111 937
  • 12 732
# 360
Франсоаз*, именно! Има прекалено много нюанси, за да можем да отсечем къде точно е границата. Особено, взимайки предвид, колко различни са хората и ситуациите, които обсъждаме.

_Bianka_, останах с впечатление, че точно ти имаш малко по-крайни възгледи за каквото и да било женско присъствие около ТМ. Ако съм се объркала- извинявай! Simple Smile

Естествено, че в основата на една връзка трябва да са преди всичко доверието, приятелството и еднаквия/ сходния светоглед.  
Виж целия пост
# 361
Иииииии, ма сте буквоеди. Joy
Една буква объркала обяснението. Simple Smile
Или за яснота, трябваше линеен график на контактуването. Joy
Виж целия пост
# 362
Има много ангажирани хора със семейство и деца, които всякак се опитват да живеят като волни пеперуди. Понякога даже им се и получава.
Виж целия пост
# 363
Евала, че успяват, на нас не ни се отдава.
Виж целия пост
# 364
То и от същия пол да са ти приятелите, ако им отделяш повече време, отколкото на семейството  - пак ще има проблем. И откога човек с деца и мъж, се вижда всяка вечер с приятели и си чати до нощите. Това са занимания за волни пеперуди, които се чудят къде и какво да правят.

Ами, оплакването е такова. Но както винаги се случва при подобен казус, идват потребител/ки, които започват да обясняват как те имат приятели от другия пол и никой не им прави проблем, а авторката е консерва. В случая анонимната се оплаква, че още от началото на връзката им той си чати с бившата и продължава, а това не й харесва. И отгоре на всичко й е заявил, че не е нейна работа. Та, затова написах, че когато тези с приятелите от другия пол започнат често и напоително да си пишат с тях и не срещат "съпротива" от половинката, тогава да го дават за пример.
Виж целия пост
# 365
Когато искаш половинката да прави някакви неща, си консерва, понеже .. нещо си там, нямаш такива права. Като дойдат децата, и започнеш да искаш други неща, пак си консерва. Откъдето и да го погледнеш, нямаш право на никакви искания, а той пък има право да си прави каквото си иска, да си чати с когото си иска, изобщо запазва си статута на волна птичка. Демокрация му се вика.
И после се чудим откъде са се взели толкова скатавки. Много им е демокрацията!
Виж целия пост
# 366
Евала, че успяват, на нас не ни се отдава.

Евала ли? Питай половинките им. Пусто дърво неокастрено....
Виж целия пост
# 367
ТафТаф, като толкова си браниш личното пространство, осигуряваш ли същото на партньора? Би ли ти било приятно, ако той ката вечер забива "с момчетата" и еври уикенд е "на риболов", а понеделник-сряда-петък е по 2 часа "на зала" и все се прибира след 10-11? Пък на масата не слиза от клавиатурата на телефона със загадъчна усмивчица...щото, нали, си има лично пространство.
И какво е лошото 3 дни в седицата да ходиш на фитнес от 8 до 10? Това изневяра ли е? Ку-ку....
Жените обожават потни мъже по гащи и тениска да ги натискат по съблекалните. Само за това си мечтаят Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 368
И какво е лошото 3 дни в седицата да ходиш на фитнес от 8 до 10? Това изневяра ли е? Ку-ку....
Жените обожават потни мъже по гащи и тениска да ги натискат по съблекалните. Само за това си мечтаят Grinning Grinning Grinning
Абсолютно нищо лошо няма, стига жена ти да се поти някъде наоколо (може и в сауната), а не да те чака вкъщи с бебето.
Зависи от потния мъж по гащи. Смея да твърдя, че за някои ми минават доста греховни мисли Joy Пък и натискането не е речено да стане на мига.

Ти гледай цялостната картина, а не само "извадено от контекста". На някои хора личното пространство преди и след обвързването с постоянен партньор, да не говорим и за деца, си е все едно и също. Да ги пита човек защо тогава не си стоят ергени и само да сменят на конвейра партньорите за секс.
Виж целия пост
# 369
Ей, много сте сладки Blush Колко сте убедени в собствения си магнетизъм и неустоимост, че няма мъж, който да може да ви бъде приятел, всички ви гледат с тайно или явно изплезен език и течащи лиги Grinning

В случая, обаче, изобщо не иде реч за чар, магнетизъм и неустоимост. Повечето мъже с кеф биха си легнали с една жена, ей-така, заради самия секс, заради физическото удоволствие, ако щеш – заради отбелязването на още една "бройка" в тефтера им, без много-много да ги интересува дали жената е с визия на богиня или е по-посредственичка като външен вид.
Пробвай да се натиснеш на някой твой приятел, колкото за теста; кажи му, че искаш просто да се изшляпкате, без нищо друго, да видиш дали ще ти откаже. Laughing
Виж целия пост
# 370
ТафТаф, като толкова си браниш личното пространство, осигуряваш ли същото на партньора? Би ли ти било приятно, ако той ката вечер забива "с момчетата" и еври уикенд е "на риболов", а понеделник-сряда-петък е по 2 часа "на зала" и все се прибира след 10-11? Пък на масата не слиза от клавиатурата на телефона със загадъчна усмивчица...щото, нали, си има лично пространство.
Къде видя да искам да излизам  самостоятелно три пъти седмично до 11 и да изчезвам всеки уикенд? Проблемът в този случай, няма да са ми жените приятелки, а липсата на каквото и да било отношение към семейството. Никога не съм изисквала нещо, което аз не давам във връзката. Написах какви неща биха ме дразнили  и не бих ги изтърпяла. Няма никакъв проблем мъжът ми да си излезе с колеги/приятели 2-3 пъти месечно, да си пише и да споделя, с когото иска. Не съм следила как е погледнал тази или онази и дали са се "лендзили". Дадох пример и с бивши - общи близки познати, които никога не са ми пречели. Никога не сме се карали за общуване с други мъже/жени и излизания. Моят мъж се прибираше всяка вечер, но опъваше краката на дивана и гледаше да скатае от общи ангажименти, решения, поемане на инициатива и отговорност. Това е основната причина за натрупване на напрежение и разочарование през годините, довело до развод. Тези неща не личаха особено преди детето. Не са ме дразнели индивидуални излизания, никога не съм му гледала пощата или скайпа, но и честно казано, не съм имала съмнения за изневери. Както Lady Stardust писа, общуването с приятели от всякакъв пол се разрежда при появата на деца. Само че аз третирам еднакво общуването с жени и мъже, за разлика от теб и други потребителки. Писаха и мъже в темата, не видяхме стратегии за осигуряване на резерви.
Анонимната спомена, че е искала приятелят й да излезе от платформа, заради това, че там е бившата, не просто да ограничи контакта самос нея. Не знам за игри или за какво друго става въпрос, но това за мен е прекалено. 
Виж целия пост
# 371
Скрит текст:
И какво е лошото 3 дни в седицата да ходиш на фитнес от 8 до 10? Това изневяра ли е? Ку-ку....
Жените обожават потни мъже по гащи и тениска да ги натискат по съблекалните. Само за това си мечтаят Grinning Grinning Grinning
Абсолютно нищо лошо няма, стига жена ти да се поти някъде наоколо (може и в сауната), а не да те чака вкъщи с бебето.
Зависи от потния мъж по гащи. Смея да твърдя, че за някои ми минават доста греховни мисли Joy Пък и натискането не е речено да стане на мига.

Ти гледай цялостната картина, а не само "извадено от контекста". На някои хора личното пространство преди и след обвързването с постоянен партньор, да не говорим и за деца, си е все едно и също.
Да ги пита човек защо тогава не си стоят ергени и само да сменят на конвейра партньорите за секс.

Задавала съм нееднократно същия въпрос в теми с подобна насоченост....оказва се, че сами не могат да "си перат гащите".Преведено-трябва им прислужница у дома и курви навън.
Виж целия пост
# 372
Скрит текст:
Ей, много сте сладки Blush Колко сте убедени в собствения си магнетизъм и неустоимост, че няма мъж, който да може да ви бъде приятел, всички ви гледат с тайно или явно изплезен език и течащи лиги Grinning

В случая, обаче, изобщо не иде реч за чар, магнетизъм и неустоимост. Повечето мъже с кеф биха си легнали с една жена, ей-така, заради самия секс, заради физическото удоволствие, ако щеш – заради отбелязването на още една "бройка" в тефтера им, без много-много да ги интересува дали жената е с визия на богиня или е по-посредственичка като външен вид.
Пробвай да се натиснеш на някой твой приятел, колкото за теста; кажи му, че искаш просто да се изшляпкате, без нищо друго, да видиш дали ще ти откаже. Laughing
Нямам приятел, на когото да мога да си позволя да говоря по този начин, дори на шега. Може би затова ви се натискат вашите приятели, с такъв речник и ако е придружен със съответното поведение...
Виж целия пост
# 373
Ей, много сте сладки Blush Колко сте убедени в собствения си магнетизъм и неустоимост, че няма мъж, който да може да ви бъде приятел, всички ви гледат с тайно или явно изплезен език и течащи лиги Grinning

В случая, обаче, изобщо не иде реч за чар, магнетизъм и неустоимост. Повечето мъже с кеф биха си легнали с една жена, ей-така, заради самия секс, заради физическото удоволствие, ако щеш – заради отбелязването на още една "бройка" в тефтера им, без много-много да ги интересува дали жената е с визия на богиня или е по-посредственичка като външен вид.
Пробвай да се натиснеш на някой твой приятел, колкото за теста; кажи му, че искаш просто да се изшляпкате, без нищо друго, да видиш дали ще ти откаже. Laughing
Хора, честно, с какви мъже общувате?!?!?! Scream
Аз такива не познавам. Напротив- много по-често срещана е идеологията "Аз да не съм си го намерил на улицата, че да го раздавам на всяка?".
Виж целия пост
# 374
И аз установих, че точно във фитнеса никак не съм подвластна на никакви феромони. Сякаш миризмата надделява и освен да се вглъбиш в упражненията, не остава кой знае какъв избор. Отделно самовлюбеният начин, по който оглеждат мускулатурата си някои левенти и , съвсем може да те откаже от всякакъв флирт. Особено, когато и ти самата си достатъчно плувнала в пот.
Не знам от мъжка гледна точка как е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия