Мъже са ми споделяли, че оценяват сексуално трениращите жени и принципно, ако са на вълна търсене на партньорка (без значение за колко пъти), биха се пробвали с някоя, която им хваща окото. И окото има доста повече за какво да се залови, отколкото в рейса през зимата примерно. Но не го правят, защото вече се смята за върха на селянията да сваляш точно във фитнес зала (както и на латино-танци). Затова предпочитат по-дискретен подход, след като си набележат обекта - "случайно" запознанство преди или след това или оказване на някаква помощ, обсъждане на хранителни режими или техники...и от дума на дума...ако има "прищракване".... в общи линии не е по-различно, отколкото в други житейски ситуации, като изключим първоначалните опции за разглеждане и съвместимостта на интересите.
!
Колко сте убедени в собствения си магнетизъм и неустоимост, че няма мъж, който да може да ви бъде приятел, всички ви гледат с тайно или явно изплезен език и течащи лиги 
