?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 111 938
  • 12 732
# 375
"Аз да не съм си го намерил на улицата, че да го раздавам на всяка?".
Уау, това е обидно! За тази, на която го казват, имам предвид.

Скрит текст:
И аз установих, че точно във фитнеса никак не съм подвластна на никакви феромони. Сякаш миризмата надделява и освен да се вглъбиш в упражненията, не остава кой знае какъв избор. Отделно самовлюбеният начин, по който оглеждат мускулатурата си някои левенти и , съвсем може да те откаже от всякакъв флирт. Особено, когато и ти самата си достатъчно плувнала в пот.
Не знам от мъжка гледна точка как е.
Във фитнеса харесвам някои хора чисто естетически.
Скрит текст:
Както и на плажа, както и на улицата. Всъщност доста по-често, защото все пак в залата ходят хора с поддържани тела. Ако са от другия пол, попадат в графата "тоя става" (не че ще стане някога) - нещо като с киноартистите. Наистина, нарцистичните пози са ми "total turn off". Както и оглеждането на мъже във витрините. Даже го намирам за някакъв подстъп към самоосъзнаването като гей, ако не и декларация за настъпило такова.
Мъже са ми споделяли, че оценяват сексуално трениращите жени и принципно, ако са на вълна търсене на партньорка (без значение за колко пъти), биха се пробвали с някоя, която им хваща окото. И окото има доста повече за какво да се залови, отколкото в рейса през зимата примерно. Но не го правят, защото вече се смята за върха на селянията да сваляш точно във фитнес зала (както и на латино-танци). Затова предпочитат по-дискретен подход, след като си набележат обекта - "случайно" запознанство преди или след това или оказване на някаква помощ, обсъждане на хранителни режими или техники...и от дума на дума...ако има "прищракване".... в общи линии не е по-различно, отколкото в други житейски ситуации, като изключим първоначалните опции за разглеждане и съвместимостта на интересите.



Виж целия пост
# 376
Евала, че успяват, на нас не ни се отдава.

Евала ли? Питай половинките им. Пусто дърво неокастрено....

Това беше шегичка Simple Smile !
Виж целия пост
# 377
Скрит текст:
Ей, много сте сладки Blush Колко сте убедени в собствения си магнетизъм и неустоимост, че няма мъж, който да може да ви бъде приятел, всички ви гледат с тайно или явно изплезен език и течащи лиги Grinning

В случая, обаче, изобщо не иде реч за чар, магнетизъм и неустоимост. Повечето мъже с кеф биха си легнали с една жена, ей-така, заради самия секс, заради физическото удоволствие, ако щеш – заради отбелязването на още една "бройка" в тефтера им, без много-много да ги интересува дали жената е с визия на богиня или е по-посредственичка като външен вид.
Пробвай да се натиснеш на някой твой приятел, колкото за теста; кажи му, че искаш просто да се изшляпкате, без нищо друго, да видиш дали ще ти откаже. Laughing
Хора, честно, с какви мъже общувате?!?!?! Scream
Аз такива не познавам. Напротив- много по-често срещана е идеологията "Аз да не съм си го намерил на улицата, че да го раздавам на всяка?".
Сега, ако кажеш и че го казват в очите на жената, ще вдигнеш летвата с обкръжението. Ако просто си го коментират зад гърба й, не са нищо по-хай от останалите муньовци на два крака. Grinning
Виж целия пост
# 378
Това сме го нищили сто пъти. Ако искат отворена връзка, декларират в началото - търся отворена връзка. Ама не им стиска, понеже 1 от 20 ще върже, а те ще трябва да стоят на сухо. И се започват лъжите и грозните манипулации, хем да няма сух престой, хем да има и топла манджа. Грозна работа.

Оф, ако кажа мъжът ми по отношение на какви жени го е казвал този израз 'Да не съм си го намерил на улицата'. Определено беше много зле тази, ама много, много, много. С голямо наследство и оттам голямо самочувствие, всички лични данни много зле. Външност зле, характер супер зле, мързелива, важна, грозна, брррр ...

Та този израз го използват само по отношение на някои жени, иначе за други няма да се посвенят ама изобщо.
Виж целия пост
# 379
Съмнявам се поначало да се обграждат с жени, за които биха говорили така. Иначе, говорят си генерално, защото все пак си им е свиден явно. Grinning
Виж целия пост
# 380
Съмнявам се поначало да се обграждат с жени, за които биха говорили така. Иначе, говорят си генерално, защото все пак си им е свиден явно. Grinning
Значи просто празни приказки. Ок. Стават за запълване на времето, като няма човек какво смислено да направи и измисли.
Инак, да си знаете, като се твърди така убедено нещо, времето се грижи да ти поднесе обстоятелствата, че да си оправдаеш приказките. Обикновено човек се дъни обаче.  Grinning
Виж целия пост
# 381
Хора, честно, с какви мъже общувате?!?!?! Scream
Аз такива не познавам. Напротив- много по-често срещана е идеологията "Аз да не съм си го намерил на улицата, че да го раздавам на всяка?".
Сега, ако кажеш и че го казват в очите на жената, ще вдигнеш летвата с обкръжението. Ако просто си го коментират зад гърба й, не са нищо по-хай от останалите муньовци на два крака. Grinning

Е нали уж те се натискали, защо да го казват? Сега пък да не излезе, че ако в едно приятелство между мъж и жена мъжът няма сексуални мераци, то жената започва да напира?
Виж целия пост
# 382
Едно е с някой да сте дружки, да се чувате от време на време и да си споделяте. Ама всеки ден да си чешате клавиатурите с часове и то тайно или крадейки от времето с гаджето/любимата/жената, вече наистина колкото и да е широкоскроена тази вкъщи, все би й се изчерпало търпението.
Аз също не съм убедена, че всички мъже са устроени така, че да искат перманентно да им е вътре, независимо с къде и кого.
Бройкаджиите и секс маниаците си имат едно характерно държание, което няма как да остане незабелязано и за месец-два време няма как да не го усетиш, че е такъв. Ако си решила да обвържеш живота си с подобен тип, вече си носиш последствията - ставаш му пъдарка и го пазиш от проклетите ненаситници, дебнещи да го изнасилят зад всеки ъгъл. Имала съм такива гаджета и добре им знам репертоара. Те недвусмислено показват, че биха "опънали" всяка жена, в която намерят нещо, което да им хване окото. Всички останали попадат в графата "ако съм много пиян, може". В началото, докато си в омаята на хормона, си мислиш, че просто се майтапят, после разбираш, че във всеки майтап си има и малко истина.  Но това, че аз познавам няколко такива, не значи, че всеки мъж може да бъде сложен в тази група.
Виж целия пост
# 383
Имам приятели мъже, даже ги предпочитам, но никога не позволявам да сме твърде близки, не споделям тип "искрено и лично".
Именно. Много е важно какво подава жената. И какво ѝ е поведението

Тия, на които им се пробват нон стоп приятели, просто не будят достатъчно респект явно и самите те не се държат резервирано. И отсреща си позволяват, а не че са много неустоими.

Spiritlight e изказала впечатленията ми от разигралите се монолози "ау колко съм страхотна"
Виж целия пост
# 384
Съмнявам се поначало да се обграждат с жени, за които биха говорили така. Иначе, говорят си генерално, защото все пак си им е свиден явно. Grinning
Не. Говорят така само за жените, с които не желаят да си легнат, понеже не им харесват.
А не, че им е свиден. Просто конкретната не го кефи.

Спасителката, на мен не са ми се пробвали нон-стоп. Което не попречи да разбера, както казах, след 10 години, когато случайно бях фрий в този момент, че непробването не е било от нежелание, а, както казваш, защото съм 'всявала респект'. Което не промени факта, че никакво приятелство не е имало.
Виж целия пост
# 385
Всички останали попадат в графата "ако съм много пиян, може".
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 386
Скрит текст:
Имам приятели мъже, даже ги предпочитам, но никога не позволявам да сме твърде близки, не споделям тип "искрено и лично".
Именно. Много е важно какво подава жената. И какво ѝ е поведението
Тия, на които им се пробват нон стоп приятели, просто не будят достатъчно респект явно и самите те не се държат резервирано. И отсреща си позволяват, а не че са много неустоими.

Скрит текст:
А мъжленца, които говорят по тоя начин, са с нагласата, че жената трябва да ги заслужи едва ли не. Демек по - гнусни и от най- откритите комплексари. Което обяснява донякъде редовната неадекватност на писанията на магаренцето. С такава среда..
Да уточнявам ли, че един качествен мъж няма да си позволи нищо, дори насреща му да се лендзи и криви дори А. Джоли?

А репликата "Да не съм си го намерил....бла-бла...!", е само за жени, които не им го вдигат.
Показва все пак някакво ...мъжко достойнство.Все пак по-добре подобно оправдание, вместо директно да ти сервира "Ами, ....не ме кефиш, не ми става от теб!".



Виж целия пост
# 387
Кой се натискал и какво общо има това с поста ми и кометирания от мен пост?
Виж целия пост
# 388
Да, аз също не съм привърженик на идеята за чистото приятелство, но когато ти налитат нон стоп просто е щото даваш нишани. Единични случки винаги има. И при почти всеки, мисля.

Но другото казано е баластра просто подиумче, на което да се изявиш във виртуала. "Все ми налитат, как да се справя, мъжете са говеда. " :Възмут:
Виж целия пост
# 389
Хора, честно, с какви мъже общувате?!?!?! Scream
Аз такива не познавам. Напротив- много по-често срещана е идеологията "Аз да не съм си го намерил на улицата, че да го раздавам на всяка?".
Това е само поза и фукня от тяхна страна. Говорят така, ако става дума за по-възрастна или семпла жена. Ако е по-млада, глей кво става - "ох котьооо, тая батенце, нема да я бавим" и други недвусмислени "откази".
Това, че мъжът категорично не харесва примерно 2 жени от 20, не значи, че не би....останалите 18.

Факт е, че мъжете много по-рядко поддържат приятелство, ако не те намират за привлекателна, изключвам случаите на приятелка на приятел, но и там не е сигурно. Жените го правят за поддържане на самочувствието. Споделям теорията за стълбата при отношенията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия