?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 111 938
  • 12 732
# 390
Абе с една дума, всеки трябва да си има едно наум. Приятелки, приятелки, колко да са приятелки? Може и да има една, две приятелки, като половината от тях да искат нещо друго .. Руска рулетка си е, пък да внимаваш да не се напиеш случайно в присъствието им ...
Виж целия пост
# 391
Нямам приятел, на когото да мога да си позволя да говоря по този начин, дори на шега. Може би затова ви се натискат вашите приятели, с такъв речник и ако е придружен със съответното поведение...

Добре, де, вербализирай намеренията си по по-софистициран начин и заголи цици.
Виж целия пост
# 392
Не. Говорят така само за жените, с които не желаят да си легнат, понеже не им харесват.
А не, че им е свиден. Просто конкретната не го кефи.
Останах с впечатление, че единият лагер досега описва мъжете като сексуални хищници, които скачат на всичко, което мърда- например:

Повечето мъже с кеф биха си легнали с една жена, ей-така, заради самия секс, заради физическото удоволствие, ако щеш – заради отбелязването на още една "бройка" в тефтера им, без много-много да ги интересува дали жената е с визия на богиня или е по-посредственичка като външен вид.

А истината е много далече. Аз не познавам мъже, които заради тефтера и просто "ей така" се нахвърлят.

Това се опитвам да кажа. Simple Smile
Виж целия пост
# 393
Написах "по-посредственичка", а не жена, която намират за тотално отблъскваща, дотолкова, че не биха си легнали с нея при никакви обстоятелства – например, твърде стара, изключително пълна или ужасяващо грозна. Извинявам се за епитетите. Peace
Така че постът ми по никакъв начин не е в противоречие с този на Пълна луна.
Виж целия пост
# 394
Да де, това че намират 1 от 10 за непривлекателна, не е показателно. Може пред теб да не говорят така, но в коч компания не е същото.
Което не ни прави автоматично мъжемразки, но не си правим илюзии.
Виж целия пост
# 395
И аз останах учудена, че явно доста жени вярват на 100% в мъжките приказки. Ами, това са просто думи, словесни еквилибристики, нищо повече. Peace
Виж целия пост
# 396
Репликата, която споменах по-горе, въобще не е ползвана по повод жена, която е:
твърде стара, изключително пълна или ужасяващо грозна.

Супер крайно разсъждавате- или ще е ултра тупалка жената, или мега посредствена. Или мъжете само за секс мислят, или щом не мислят е, защото жената е гадна. Хайде, малко по-сериозно!

Учудващо, има мъже, които мислят и за други неща. Очевидно, в обкръжението ви няма такива.

Отказвам се от този спор. Simple Smile
Виж целия пост
# 397
Нямам приятел, на когото да мога да си позволя да говоря по този начин, дори на шега. Може би затова ви се натискат вашите приятели, с такъв речник и ако е придружен със съответното поведение...

Добре, де, вербализирай намеренията си по по-софистициран начин и заголи цици.

Тоест признаваш, че за да ти налети един мъж, трябва все пак да го предизвикаш. Поне да се успокоя, че не съм толкова грозна и недодялана, че никой от приятелите ми не ми е налитал. Просто не подавам такива сигнали. А вие с разгонените приятели просто си преосмислете поведението.

ПП: дори да "заголя цици", което също не е част от поведението ми, приятелят, за когото говоря, ще се почувства супер неудобно и най-много да реши, че съм мнооооого пияна и нещо не ми е добре. Освен да се притесни какви ги върша, друго няма да направи.
Виж целия пост
# 398
Ама къде задълбахте и вие. Кажете сега, ще ви ли е приятно милото да си чати най-редовно с бившата. Не да я поздравява по поводи, а ей така, да си пишат често и да я търси. Вечер, вместо да ви обърне внимание и да си говорите двамата, той да си играе в някаква платформа, където си пише и с бившата. Поставете се на мястото на анонимната, как ще се чувствате вие, ако партньорът ви предпочита да си чати с бившата, не го крие от вас и дори ви заявява, че това не е ваша работа?
Виж целия пост
# 399
Вие сте на 30 + години.
Отгледала ви е само майка ви в големи лишения. Живеете с нея, тя не излиза от вкъщи поради разни болежки. Готви ви, гостувате на роднини, ходите по екскурзии заедно. Говорите и си чатите ежедневно. Притеснявате се за нея, защото е самотна и няма социален живот.
Как бихте напаснали връзка в картинката? Бихте ли оставили сама майка си цял ден? Какви забавления ще и осигурявате? Бихте ли живяли отделно с половинката си?
От друга страна - ако вашият партньор е в тази ситуация - какво бихте приели и какво смятате за недопустимо? Бихте ли създали семейство с партньор, който ежедневно отделя 2/3/5 часа за възрастен родител? Бихте ли поели по-голямата част от домакинската работа и разходите по домакинството, защото той има допълнителни разходи?




Виж целия пост
# 400
Нямам приятел, на когото да мога да си позволя да говоря по този начин, дори на шега. Може би затова ви се натискат вашите приятели, с такъв речник и ако е придружен със съответното поведение...

Добре, де, вербализирай намеренията си по по-софистициран начин и заголи цици.

Тоест признаваш, че за да ти налети един мъж, трябва все пак да го предизвикаш. Поне да се успокоя, че не съм толкова грозна и недодялана, че никой от приятелите ми не ми е налитал. Просто не подавам такива сигнали. А вие с разгонените приятели просто си преосмислете поведението.

ПП: дори да "заголя цици", което също не е част от поведението ми, приятелят, за когото говоря, ще се почувства супер неудобно и най-много да реши, че съм мнооооого пияна и нещо не ми е добре. Освен да се притесни какви ги върша, друго няма да направи.
Е, ако го играеш приятелка, а той чака "на стендбай", нормално е Само да чака, а не да действа... ще вземе да те подплаши и вече няма да си му и приятелка. Тогава шансовете му стават нулеви... Въртейки се около теб, може да се "отвори" шанс за изява.
Виж целия пост
# 401
Яренце, явно нещо не се разбираме – тълкуванията ти нямат общо с това, което аз се опитвам да обясня в последните си няколко поста. Peace
Виж целия пост
# 402
Ама къде задълбахте и вие. Кажете сега, ще ви ли е приятно милото да си чати най-редовно с бившата. Не да я поздравява по поводи, а ей така, да си пишат често и да я търси. Вечер, вместо да ви обърне внимание и да си говорите двамата, той да си играе в някаква платформа, където си пише и с бившата. Поставете се на мястото на анонимната, как ще се чувствате вие, ако партньорът ви предпочита да си чати с бившата, не го крие от вас и дори ви заявява, че това не е ваша работа?

А, не, това няма да ми е приятно. Аз обсъждам приятелство между мъж и жена по принцип, не казуса на анонимната. За нейния казус ми е по-алармиращо неговото отношение с фразата "Не е твоя работа", другото подлежи на обсъждане и интерпретации. Тази фраза обаче не бих подминала.
Виж целия пост
# 403
knock, не знам каква е твоята роля. Аз не бих могла да бъда с мъж, който е толкова привързан към майка си. Ще се изпокараме бързо бързо и това е. Но хората са много различни!
Виж целия пост
# 404
Вие сте на 30 + години.
Отгледала ви е само майка ви в големи лишения. Живеете с нея, тя не излиза от вкъщи поради разни болежки. Готви ви, гостувате на роднини, ходите по екскурзии заедно.

Е как хем не излиза, хем ходите по екскурзии и гостувате на роднини.
Малко е измислена тая ситуация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия