Лидл 132 - Време за Октоберфест ;)

  • 110 641
  • 1 829
# 300
В Лидл DE гледам спортни стоки имат тази седмица, дали при нас ще са другата седмица? Как вървим спрямо тях? Интересуват ме ластиците  Grinning
С една седмица са напред, но не винаги асортимента е на 100% същия.
А и тези ластици са някакъв мини вариант.
Виж целия пост
# 301
В Лидл DE гледам спортни стоки имат тази седмица, дали при нас ще са другата седмица? Как вървим спрямо тях? Интересуват ме ластиците  Grinning
Ако видиш, че пускат ластици, свиркай, че втори късаме.
Не знам правилно ли разбирам, но само ластици за нанизване на долнища имаше в Лидл Борово при шивашките материали, срещу витрината за замразени стоки и сладоледи. Имаше няколко вида, по-тънки и по-дебели в комплект и само по-дебелички. Дали има още не знам. В неделя имаше.
Виж целия пост
# 302
За други ластици става дума.
Виж целия пост
# 303
В Лидл DE гледам спортни стоки имат тази седмица, дали при нас ще са другата седмица? Как вървим спрямо тях? Интересуват ме ластиците  Grinning
С една седмица са напред, но не винаги асортимента е на 100% същия.
А и тези ластици са някакъв мини вариант.

Точно такива ми трябват. Ластици за спорт са.
Lemy, ще дебна новата брошура в четвъртък, дано да имаме късмет.  Simple Smile Не ми се поръчват онлайн без да ги видя.
Виж целия пост
# 304
Търся от две седмици кашкавала на bluendino.Има ли го при вас?Само този на пилос е при нас и родната стряха.
Кашкавал bluendino вече е пилос, от доста време. Ние понеже си купуваме от големия, специално питахме. Същият е, само името е сменено, такъв беше отговорът.
Ако е кръглите нарязани ,току- що купих от Лидл с/у музикалната.

Ето този имам предвид, само че голямата разфасовка, като тухличка. Мисля, че е около 11 лв.



Картинката е същата, но пише Пилос.
Не, друг взех аз.
Виж целия пост
# 305
Щом втори ластици късате, защо не вземете от друго място? Или там са още по-късливи Blush
Виж целия пост
# 306
Етажерките са няколко, на стр. 27 в брошурата:
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-07-10-do-13-10-broshura/view/flyer/page/26
Моят опит с горещия тел и мейл е, че каквото и да питаш дали го имат- го нямат, а се оказва, че в еди кой си магазин има сума бройки от него...Разчитам повече на вас, тук Wink
Виж целия пост
# 307
Щом втори ластици късате, защо не вземете от друго място? Или там са още по-късливи Blush
Много сме яки 😸
Шегичка. Ами изкарват по 1 година, бива. Не ми се ходи чак до Декатлон, пък и нямам идея как са техните.
Виж целия пост
# 308
Скоро няма ли да пуснат кожени якета? Чакам от миналата година Sad
Виж целия пост
# 309
Щом втори ластици късате, защо не вземете от друго място? Или там са още по-късливи Blush
Не ми се ходи чак до Декатлон, пък и нямам идея как са техните.
Добри са, имат с различна тежест, вземете си по-яки
Виж целия пост
# 310
Взех равиоли, дано наистина са хубави. Не, че няма да се изядат не, но предпочитам да ядем нещо наистина хубаво. Ще направя сметанов сос.
В магазина на Халите имаше достатъчно дива сьомга. Заредих във фризера.
Виж целия пост
# 311
Пластмасовите приставки на аераторите трябва ли да се монтират задължително?
Виж целия пост
# 312
fenyx, имаме 4 вида в къщи, другите са ми прекалено яки, все още 😎
Виж целия пост
# 313
Взех равиоли, дано наистина са хубави. Не, че няма да се изядат не, но предпочитам да ядем нещо наистина хубаво. Ще направя сметанов сос.

Сравнявам пелмените от Берьозка с тези, които ядох в Русия. Пелмени със спанак и сирене е ясно, че няма, така че няма как да бъдат сравнени с равиолите директно. Дано действително са хубави тези равиоли, след толкова прехвалване ще взема да им дам още един шанс Wink
Виж целия пост
# 314
Бързо да дойде да си признае кой препоръча равиолите да го прегърна  Hug! Благодаря и за второто мнение, което подкрепи първоначалната препоръка bouquet Наистина са хубави - плънката не е неопределена степана каша. Направих светанов сос с моцарела, каперси и босилек. Всичко се изяде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия