Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 263 699
  • 4 401
# 165
Тая започна и децата да превръща в къдрави, дано не стигне до крайности.
Виж целия пост
# 166
Снимката на Зорка с момичетата е доста зловеща. Като не иска да им показва лицата, да спре въобще да ги снима, а не да ги изтипосва в гръб. Все едно прави реклама на някакъв трилър.
Виж целия пост
# 167
Валката пак ще пътува , йейй и е подготвила нови видеа.На Денина са хубави дрехите , но според мен цената им ще е доста висока.
Момичета, коя е Денина?
Виж целия пост
# 168
Новото видео на Зорница е прекрасно. Разчувствах се искрено. Хареса ми визията й, харесаха ми нещата, които каза, хареса ми, че рекламите, които рядко прави, не изместват качественото съдържание. Снимката с децата също е много топла. Това, че са в гръб няма никакво значение и е изцяло техен избор. Винаги ми прави впечатление, че казва НАШИТЕ деца/момичета Heart
Виж целия пост
# 169
Снимката на Зорка с момичетата е доста зловеща. Като не иска да им показва лицата, да спре въобще да ги снима, а не да ги изтипосва в гръб. Все едно прави реклама на някакъв трилър.

И на мен такива асоциации ми навява. Малкат, която е гушнато в нея добре, но другата много странно е застанала, точно зловещо изглежда.

Но все пак е по-добре от оново куку, дето им задраскваше лицата на нейните.
Виж целия пост
# 170
Тая започна и децата да превръща в къдрави, дано не стигне до крайности.
Тя започна и да не ги показва, че да има над какво да развива теории как са взели "семейно решение" да не ги показват...😄😄😄
Виж целия пост
# 171
Тези снимки в гръб са толкова преднамерени и изкуствени, че знае ли се. Не ги снимай като не искаш бе, госпожа. Или се постарай повече с режисурата на снимката да е по-непринудено, така е просто ужасно. Хем сърби, хем боли.
Виж целия пост
# 172
Хаха, семейно решение, доколкото помня, казваше, че Гена и е забранил.
Виж целия пост
# 173
Тоци следродилна ли я тресе или просто си е такава? Joy

Виж целия пост
# 174
Ау, под коя снимка е това да ида да я светна Тоца перфектната с изкуствените цици, ботокс и кой знае още колко перфектни интервенции, че е комплексарка.
Зла и нагла жена...
Виж целия пост
# 175
Аз да се включа за Ивана, че все я оставяте на заден план - 40 мин. размисли и страсти, блещене и кокорене. Тази прическа много я състарява, а шапката е нелепа, особено за снимки вкъщи. Милата, дожаля ми за нея. Спешно трябва да си направят едно дете, че да порасне. Такова тръшкане за една котка, не е нормално. Нейната инфантилност запълва липси. Живот и здраве, един ден как ще си заведе детото на ваксина или да му вземат кръв?
Виж целия пост
# 176
Ау, под коя снимка е това да ида да я светна Тоца перфектната с изкуствените цици, ботокс и кой знае още колко перфектни интервенции, че е комплексарка.
Зла и нагла жена...

Под последното видео за детето... Съвсем изперка Joy
Виж целия пост
# 177
По-измъчени къдрици от тези на Зорница не съм виждала през живота си. То е нещо, залепнало за скалпа отгоре и надолу стилизирано с бог знае какво, за да има чупки. И стоящи на клечки. Но това въобще не са къдрици, бога ми. Дано ѝ мине тази мания, че е просто страшно смешно. Косата ѝ е чуплива, но много далеч от къдрава.
Виж целия пост
# 178
Скрит текст:
Гера пазарува от детската номерация 😂
Кое му е смешното? Аз също се вмъквам в детската номерация, а далеч не съм скелет като нея  😁
Виж целия пост
# 179
Снимката на Зорка с момичетата е доста зловеща. Като не иска да им показва лицата, да спре въобще да ги снима, а не да ги изтипосва в гръб. Все едно прави реклама на някакъв трилър.

Тя тепърва започва да ги снима си мисля аз. Някак покрай децата повече и върви на реклами, преди трябваше сама да си купува нещата, за които да говори, а така и ги пращат, дават и идеи за теми на видеата, сладка работа, какво ще се мъчи да тества 1000 спирали  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия