Американски колеж - осемнадесета тема

  • 45 904
  • 753
# 195
Защо е тази дискусия? Родител сподели за улеснение на други в подобна ситуация. Има правилник!
Иначе после се чудим защо този и онзи в офиса са нон стоп "болни" при повече зор, стрес или просто за по-дълга отпуска особено лятото или зимата.... Ами така са научени по примера на родителите им не спазващи правилата. Хитрост на дребно.
Виж целия пост
# 196
Да, само в АК се спазват правилата и при американците няма тарикати.
Апропо, в ограничаването на степените на свобода и съветския режим може да завиди на АК и на американците.
Виж целия пост
# 197
Не ти е съвсем уместен сарказма.
Виж целия пост
# 198
Аз не мога да разбера, АК не кара никого насила да учи при тях. Имат си правила (не тайни, че да изненадват), ако на някого не му харесват - учи другаде. В крайна сметка не виждам нищо лошо да има правила и когато ги има да се спазват, а не само да си ги има някъде написани. А тарикати винаги и навсякъде има и ще има.
Виж целия пост
# 199
Защо е тази дискусия? Родител сподели за улеснение на други в подобна ситуация. Има правилник!
Иначе после се чудим защо този и онзи в офиса са нон стоп "болни" при повече зор, стрес или просто за по-дълга отпуска особено лятото или зимата.... Ами така са научени по примера на родителите им не спазващи правилата. Хитрост на дребно.

Болните без бонуси и готово. Това поне е лесно.
Виж целия пост
# 200
Очарована съм от фотографа, който подготвя годишния албум. Знаете ли името му?
Ще го търся Simple Smile
Виж целия пост
# 201
Споделям написаното от Peneva! Преди да подпишеш договор с АК ти се дава правилника. Четеш и ако не те устройва, просто не подписваш. Дъщеря ми отсъства един ден този срок, защото беше на турнир по футбол с отбора на колежа. Мина да си вземе подписите , тези правила ги приема като част от живота в това училище. Пътуваме, когато не е на училище. Аз нямам проблем с тези правила, а напротив.
Виж целия пост
# 202
Очарована съм от фотографа, който подготвя годишния албум. Знаете ли името му?
Ще го търся Simple Smile
Повечето снимки се правят от ученици. Всеки клас си избира как да му изглежда страницата. Самото оформление на годишника се прави от клуб Yearbook, библиотекарката и клуба по фотография.
Черно-белите портрети са дело на Даниел Леков.
Това е моето инфо.🙂
Виж целия пост
# 203
Искам да ви следя. Имам шестокласник и АК е в списъка, заедно с НПМГ Simple Smile.
Виж целия пост
# 204
Welcome! И успех на изпита догодина.
Виж целия пост
# 205
Welcome! И успех на изпита догодина.

Благодаря Heart!
Виж целия пост
# 206
Здравейте!
Искам да ме приемат в Американския колеж. Но не съм сигурна те какво очакват от есето. Имам една приятелка, която може да пише страхотни есета( аргументира се чудесно), но на изпита имаше само 6 точки.
Колко е бил минамалният бал за прием през годините? И коя е била най- силната година?
Виж целия пост
# 207
Здравейте!
Искам да ме приемат в Американския колеж. Но не съм сигурна те какво очакват от есето. Имам една приятелка, която може да пише страхотни есета( аргументира се чудесно), но на изпита имаше само 6 точки.
Здравей,
Коя година е кандидатствала приятелката ти и каква теза е изложила в есето си?
Виж целия пост
# 208
Здравейте!
Искам да ме приемат в Американския колеж. Но не съм сигурна те какво очакват от есето. Имам една приятелка, която може да пише страхотни есета( аргументира се чудесно), но на изпита имаше само 6 точки.
Колко е бил минамалният бал за прием през годините? И коя е била най- силната година?
Миналата и с по-малко приемаха.
Виж целия пост
# 209
Миналата година темата не беше никак благодатна. Въпреки това, познато дете беше прието с 3т. на есето.
Но каквото за един, такова и за всички.
Хубаво е да има разнообразие в темите за есе, най-вече за да се шашкат школите за подготовка. Sweat Smile
Когато моята дъщеря кандидатстваше, се беше паднала чудесна тема. Според нея. Беше казала, че веднага са й дошли стотина идеи по които да пише. Smiley
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия