За съжаление, Хепи, много неща се измерват именно с пари, а в не малко случаи човек може да си купи не лоши заместители.
Ако, недай си боже, мъжът, който обичаш, се разболее, а нямате пари за адекватно лечение и той си отиде, друга песен ще запееш.
на мен ми е интересно какво се пише по темата вторите семейства
Мозък бях, награди от национални конкурси, по тази линия "дръпнах". На 5 четях и пишех, на 6 тръгнах на училище, по спомен бяхме първият такъв випуск. В онези години знаеш как беше с отличниците, особено ако бяха политически активни. До комсомол не стигнах, но ако се бяха забавили промените още някоя и друга година и там щях да съм в предните редици 🤣🤣🤣.
Мозък бях, награди от национални конкурси, по тази линия "дръпнах". На 5 четях и пишех, на 6 тръгнах на училище, по спомен бяхме първият такъв випуск. В онези години знаеш как беше с отличниците, особено ако бяха политически активни. До комсомол не стигнах, но ако се бяха забавили промените още някоя и друга година и там щях да съм в предните редици 🤣🤣🤣.
Препоръчани теми