Вторите семейства

  • 20 697
  • 686
# 225
Ей, не лъжеш като Даскалка. 😂 А къдравата?
Виж целия пост
# 226
Трябва да се преименува темата на "разкрития в тайните дневници на бгмамас". Joy
Ама Даскалка много несериозна ще излезе, ако наистина има сестра посочения набор. Уж криела информация...Laughing
Виж целия пост
# 227
Марта? Има и други де...
Виж целия пост
# 228
Даскалка нищо  не крие. Просто затаява някои детайли.
И това направо кара някои потребители да истерясват.
Виж целия пост
# 229
нормално е жената да запазва анонимност.
И аз да бях...
Желаещите да запазят анонимност си затварят човката, а не се оплитат в лъжи и измишльотини като патки в кълчища.
Виж целия пост
# 230
Бягат от теб, ама ги мързи да си правят друга тема та ползват твойта. И сама виждаш как се оплиташ и е без интересно. Може би защото го няма детето в играта. Добре че, поне се усети и спря да пишеш за него. А вторите семейства са нещо като поправка на първото. Но както знаем някой ни късат много пъти по един предмет. Така че гаранция няма. Ни ти нямаш второ семейство за теб е първо. Да му мисли гаджето ти, щото не ти е мъж.
Виж целия пост
# 231
Къде отидохте 🤣🤣🤣
Точно там, където ти тласна темата, след като излъга, че си учила в 1 АЕГ.
Уиш, защо мислиш, че не е учила там ? Заради пола на учителя по пеене ли ?
Ми вие колко заплахи и отправихте в нейните теми, нормално е жената да запазва анонимност.
И аз да бях...
Tays, ако ти искаш да останеш анонимна, няма да си кажеш без никой да те питал, че си учила в Парва английска гимназия, че си 78 набор и си тръгнала в първи клас на 6 години.
Виж целия пост
# 232

Не, бе. Айде стига, че може да четат и да ни дърпат ушите. 😂
Виж целия пост
# 233
Къде отидохте 🤣🤣🤣
Точно там, където ти тласна темата, след като излъга, че си учила в 1 АЕГ.
Уиш, защо мислиш, че не е учила там ? Заради пола на учителя по пеене ли ?
Ми вие колко заплахи и отправихте в нейните теми, нормално е жената да запазва анонимност.
И аз да бях...
Tays, ако ти искаш да останеш анонимна, няма да си кажеш без никой да те питал, че си учила в Парва английска гимназия, че си 78 набор и си тръгнала в първи клас на 6 години.
Преценила, споделила. Не е толкова чак наивна да не знае какво пише . И за каква аудитория, все пак.
Виж целия пост
# 234

Не, бе. Айде стига, че може да четат и да ни дърпат ушите. 😂

Никой не чете такива глупости....
Виж целия пост
# 235

Не, бе. Айде стига, че може да четат и да ни дърпат ушите. 😂

Да не се окажете съвипускнички?
Виж целия пост
# 236
Преценила, споделила. Не е толкова чак наивна да не знае какво пише . И за каква аудитория, все пак.

Мен точно това ме дразни. Подценява много грозно аудиторията. Като ще лъжеш, седни, напиши си домашното и се дръж сериозно, а не глупости на килограм и после реакция в стил "Пак ви излъгах, но много важно, мога и още.".
Виж целия пост
# 237
Може и приятелки да се окажем....
Защо да подценява аудиторията? Направо си е тамън - пускаш ги по гигантска пързалка, а те пишат ли, пишат по 200-300 страница съвети за несъществуващи и все по-усложняващи се ситуации. От самолет е видно, че ви гъбаркат, ама вие вярвате....Скъсаха ви се шортите от пързаляне ....
Виж целия пост
# 238
“която си режем вените и правим тайни ритуали на свещи”

Хорър. Майтапиш ли се, Сирен? Btw, мъжът ми е завършил ловешката английска-която-всъщност-е-немска, и според него и всички ловчанлии, които познавам, е супер училище. Към софийската ПАГ подхождат с едно презрително “Смешници..”.
Виж целия пост
# 239
Може да си води статистика колко от потребителките са 77/78 набор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия