Есента е тук, капят на дърветата листата, ококореното ЮНче в количка звучно смуче си ръката - Тема 5

  • 21 981
  • 754
# 285
Аз вчера бях на профилактика от работата и при мен излезе някаква киста 36мм,но аз не им вярвам много много и утре ще се разходя до Щерев. Интересно че не ми видяха миомите, а след раждането имах 2 броя (една вътре и една вън). Аз още нямам цикъл.
Виж целия пост
# 286
Какво е значението дали е нормално или секцио за цикъла? Аз съм секцио и нямам цикъл вече 5-ти месец. Бях на преглед и цитонамазка 3-тия месец след раждането. Всичко е ок. В Щерев пак си отидох, д-р Билчев каза да ходя пак чааак догодина.
Виж целия пост
# 287
А аз си мислех, че съм закъсняла. Все още не съм ходила на никакъв преглед от раждането насам.... След 6тия месец ще ида и за цито.
Виж целия пост
# 288
Моят дойде 3 дни след приключването на лохиите 😁 бяха ми казали да минат поне 3-4 месеца след раждането и тогава да отида за цитонамазка, ще ходя Декември, тогава ще са минали 6 месеца Simple Smile
Виж целия пост
# 289
Здравейте
Някой пробвал ли е чайчетата за лека нощ нa Hipp или на Ganchev?
Виж целия пост
# 290
Здравейте
Някой пробвал ли е чайчетата за лека нощ нa Hipp или на Ganchev?
Те с каква цел се дават? Да спи по-добре бебето ли? За толкова малки стават ли?
Виж целия пост
# 291
Здравейте
Някой пробвал ли е чайчетата за лека нощ нa Hipp или на Ganchev?
Те с каква цел се дават? Да спи по-добре бебето ли? За толкова малки стават ли?

Моята госпожица е на 6 месеца и все още се буди 4 пъти на нощ. Но не защото е гладна, а по навик.
Казаха ми да и дам чай за лека нощ и постепенно щяла да замести тези периоди.
Някой имал ли е  такива проблеми?
Виж целия пост
# 292
Дано при теб подейства. Баткото ми е на две и половина. От както стана на две спи по-добре. До тогава се будеше не по 4,а по милион пъти на нощ. Всичко съм пробвала, хомеопатии, билки, чайчета, етерични масла, баене (аз на такива неща дори не вярвам попринцип)...без резултат. Стана на две и започна да спи прилично спокойно.
Виж целия пост
# 293
Не бих давала успивателни, не мисля, че е добре за детето. Когато се почувства готова, ще спре да се буди по 4 пъти. Да не говорим, че всеки режим е предпоследен..
Виж целия пост
# 294
Абе и аз така си мислех, ама след толкова време неспане, будене с плач по 1000 пъти, ми се искаше тежки сънотворни да му дам.
Виж целия пост
# 295
Да попитам захранилите мами,че нямам спомен от баткото,по колко пюре като грамаж трябва да изяждат 120?
Виж целия пост
# 296
Да попитам захранилите мами,че нямам спомен от баткото,по колко пюре като грамаж трябва да изяждат 120?
Попринцип колкото иска. Може да изяде 100гр. може да изяде и 50гр. Аз на баткото постепенно увеличавах докато стигнах 180-190гр. Сега четох, че е хубаво на 100гр. да се спре докато се вкарват новите неща и после да се увеличи.
Виж целия пост
# 297
Абе и аз така си мислех, ама след толкова време неспане, будене с плач по 1000 пъти, ми се искаше тежки сънотворни да му дам.
Само който има неспящо бебе през нощта и през деня, може да разбере какви скверни мисли му минават на човек  през главата 🤣.
Виж целия пост
# 298
Ние от 2 седмици се захранваме и не изяжда още по 120-190 мл. Предполагам е нормално. Изяжда около 60-70, най-много 100,ама май беше само веднъж. И това е ако и харесва предложената храна. Морков примерно така и не можах да я накарам да изяде повече от 2 лъжички, само го опита дет се вика 😁 като цяло не я насилвам, личното ми мнение е, че е важно до една годинка да запознаем бебето с твърдата храна, но не е задължително да се наяжда с нея. Все пак млякото си е основна храна.
Виж целия пост
# 299
Именно, и аз така мисля. Също така считам, че е добре да се предлагат храни, които има витамини. Не съм сигурна обаче яйцата и месото кога могат да се въвеждат. Авокадо си мисля, че ще е полезно и съм замразила няколко пакетчета пюре Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия