И аз не знам какво е линейна алгебра, оглеждайки се наоколо, не виждам да е задължително условие за успех.
Най-трудното в живота е да си поставиш правилната цел.
?
Аз рецепти за успех не знам и затова си мълча.
Правото е локуми, тълкувания, прецеденти и най-вече благоразположен съдия. Право и логика?! Теб като те чета, ти в съдебна зала май не си влизал през живота си... И по-добре за теб, де, да не ти се налага...

?

След обяснението на Poppea що е това правото, стигнах до извода, че аз нещо друго съм учила и практикувала толкова години. Може и аз да не съм влизала в съдебна зала.
След обяснението на Poppea що е това правото, стигнах до извода, че аз нещо друго съм учила и практикувала толкова години. Може и аз да не съм влизала в съдебна зала. 
Препоръчани теми