Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 36 828
  • 750
# 675
Здравейте момичета,
аз имам издадена заповед от фонда, но от клиниката ми казаха, че могат да ми направят само пункция и да ми замразят яйцеклетките. Трансфер ще направят при отпадане на ИП. Имате ли някаква информация по темата? Чудя се дали да изчакам или да пробвам директно със ЗЕТ. 🙄
Виж целия пост
# 676
При ЗЕТ се смята, че успеваемостта е по-голяма. Забременелите момичета ще го потвърдят. А иначе решението е твое. Simple Smile
Виж целия пост
# 677
Ще започнем май със стимулацията, а до трансфера може и да отменят заповедта. Успех на всички!
Виж целия пост
# 678
Как сте момичета?
Ками,и аз съм на това мнение да започнеш,пък не се знае до пункцията какво ще стане.
Аз на 11 май съм на преглед,надявам се лигавицата да е ок и да правим трансфера.Еуфорията и вълнението отново ме обзеха,така се надявам този път да се получи ☺.
Виж целия пост
# 679
Здравейте, бях диагностицирана на 30.04 с вътрематочен миомен възел (все забравям научното му наименование). На 37 съм И причината да посетя гинеколог бяха неуспешните опити за забременяване и съмнение от моя страна че овулацията изобщо не се случва. В крайна сметка се оказа друго. От Добрич съм и съм в паника. Не знам към кой специалист да се обърна. Доктора ми каза само "това трябва да се махне и тогава ще следим овулация". Мислите ли че бих могла да се консултирам поне с д-р Александров, до колко тези проблеми са им в компетенцията и изобщо извършват ли подобни манипулации.??? 😟
Виж целия пост
# 680
Здравейте, бях диагностицирана на 30.04 с вътрематочен миомен възел (все забравям научното му наименование). На 37 съм И причината да посетя гинеколог бяха неуспешните опити за забременяване и съмнение от моя страна че овулацията изобщо не се случва. В крайна сметка се оказа друго. От Добрич съм и съм в паника. Не знам към кой специалист да се обърна. Доктора ми каза само "това трябва да се махне и тогава ще следим овулация". Мислите ли че бих могла да се консултирам поне с д-р Александров, до колко тези проблеми са им в компетенцията и изобщо извършват ли подобни манипулации.??? 😟

Моето мнение е, че е най-добре да се консултираш със специалист по репродуктивни проблеми, какъвто е и д-р Александров и да не си губиш времето да ходиш при АГ-та, които да решават подобни проблеми, без да са изключително в компетенцията им. Александров извършва такива манипулации и в последствие ще поеме лечението ти. Консултирай се с него, няма да изгубиш Simple Smile
Виж целия пост
# 681
Здравейте, бях диагностицирана на 30.04 с вътрематочен миомен възел (все забравям научното му наименование). На 37 съм И причината да посетя гинеколог бяха неуспешните опити за забременяване и съмнение от моя страна че овулацията изобщо не се случва. В крайна сметка се оказа друго. От Добрич съм и съм в паника. Не знам към кой специалист да се обърна. Доктора ми каза само "това трябва да се махне и тогава ще следим овулация". Мислите ли че бих могла да се консултирам поне с д-р Александров, до колко тези проблеми са им в компетенцията и изобщо извършват ли подобни манипулации.??? 😟

Моето мнение е, че е най-добре да се консултираш със специалист по репродуктивни проблеми, какъвто е и д-р Александров и да не си губиш времето да ходиш при АГ-та, които да решават подобни проблеми, без да са изключително в компетенцията им. Александров извършва такива манипулации и в последствие ще поеме лечението ти. Консултирай се с него, няма да изгубиш Simple Smile
Благодаря ти за отговора! А някой може ли да ми каже каква е процедурата по записване на час за преглед? На място ли е по-добре да отида или по телефона също става?

Съжалявам ако задавам глупави или излишни въпроси, просто от една седмица не мога да си събера акъла на едно място... толкова неща изчетох, че в главата ми е пълна каша. Просто искам доктор,  който ще ми разясни ситуацията, рисковете, причините 😔
Виж целия пост
# 682
За съжаление, дори и да се обадиш по телефона и да си запишеш час, никой няма да го спази. Там нещата се случват без записване - отиваш на място и чакаш Simple Smile Отиди след 13ч според мен, защото докторът отива около 11:30, после в 12 обикновено има някоя друга цветна снимка за правене. Когато видиш някоя от акушерките, може да кажеш, че изчакваш д-р Александров за консултация и така Simple Smile Не знам сега дали е натоварено там, но си освободи деня за всеки случай.
Виж целия пост
# 683
Floriii благодаря ти!!!
Виж целия пост
# 684
Bunny83, аз износих близнаците си с миомен възел - спокойно . В Добрич искаха да ми махнат детеродните органи . Отиди при Док . Той ще те прегледа и ще ти каже в действителност дали ти пречи или не . Ако трябва да се махне не се страхувай , той е много добър и има лека ръка . И спокойно няма тъпи въпроси ... Успех
Виж целия пост
# 685
И аз съм бременна с миома,накрая съм вече.Доктора каза,че не е важно дали имам ,а къде е миомата.Носи му всичко което имаш-снимки и т.н. и успех!
Флори,ти как си?Кога ще раждаш?
Виж целия пост
# 686
Много благодаря на всички!!! 🤗 Точно от това имах нужда! НАДЕЖДА!
Виж целия пост
# 687
Надежда винаги има . А в Добрич няма добри гинеколози ... Отивай в първия работен ден и чакай да те види Док 🙂
Бобчи , чакам с нетърпение да се похвалиш , че гушкаш бебка вече 🙂
Виж целия пост
# 688
Аз даже бях забравила,че имам миома,сега се сетих😁.Доктора каза,че изобщо няма да я пипаме,направи само една хистероскопия за да е сигурен ,че матката е ок и на другия месец върна ембриона.Хистерото беше без упойка и нищо не усетих,гледах на монитора всичко с него.
И ние сме в нетърпение,не остана!
Виж целия пост
# 689
Бобчита, супер съм аз, като изключим, че съм двойна вече 😄🤭 Края на юни го очакваме господина 🤪 Чакаме първо теб да се похвалиш!

А иначе относно миомата, имам приятелка, която роди с цели две! На мен Александров младши ми прави хистеро, но поради друга причина и не беше само, за да диагностицира. Изтърпях го без упойка, така че не е страшно, особено, ако е само за да огледа матката Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия