Математически турнири 1-4 клас. Тема №55

  • 50 535
  • 747
# 120
Здрвейте! Имате ли информация в кои училища в София ще се провежда Иван Салабашев? Тази година ще ни бъде първо явяване на състезанието, а не откривам много информация относно провеждането му освен датата. Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 121
Здрвейте! Имате ли информация в кои училища в София ще се провежда Иван Салабашев? Тази година ще ни бъде първо явяване на състезанието, а не откривам много информация относно провеждането му освен датата. Благодаря Simple Smile
125то
Виж целия пост
# 122
Благодаря!
Виж целия пост
# 123
Здравейте, знам че задачите от  Никулденския математически турнир Св. Николай Чудотворец не са публикувани никъде, но все пак да попитам случайно някой да има нещо за 3 клас от предходни години?
Виж целия пост
# 124
Здравейте, знам че задачите от  Никулденския математически турнир Св. Николай Чудотворец не са публикувани никъде, но все пак да попитам случайно някой да има нещо за 3 клас от предходни години?

Задачите от миналата година ги има във ФБ групата, раздел "Други състезания".
Виж целия пост
# 125
Здравейте, знам че задачите от  Никулденския математически турнир Св. Николай Чудотворец не са публикувани никъде, но все пак да попитам случайно някой да има нещо за 3 клас от предходни години?

Задачите от миналата година ги има във ФБ групата, раздел "Други състезания".
А коя е групата във ФБ?
Виж целия пост
# 126
Здравейте, знам че задачите от  Никулденския математически турнир Св. Николай Чудотворец не са публикувани никъде, но все пак да попитам случайно някой да има нещо за 3 клас от предходни години?

Задачите от миналата година ги има във ФБ групата, раздел "Други състезания".
А коя е групата във ФБ?

Едноименната "Математически турнири".
Виж целия пост
# 127
Алисса, благодаря, открих там само XXI, предполагам е само това?
Виж целия пост
# 128
Не съм се интересувала от състезанието, но мисля, че само това е налично.  Peace
Виж целия пост
# 129
http://mathematicalmail.com/documents/224/Age_Group_1.pdf

МБГ 1 клас - от тук едно сребро за отскок 😉

http://mathematicalmail.com/documents/224/Age_Group_2.pdf

http://mathematicalmail.com/documents/224/Age_Group_3.pdf

http://mathematicalmail.com/documents/224/Age_Group_4.pdf
Виж целия пост
# 130
МБГ, 2 клас, златен медал с 27т. Интересно 😊
Виж целия пост
# 131
Ние сме с 29 и си мислех, че сме хванали последния влак за златото. Явно доста са били трудни задачите, още не съм успяла да ги видя.
Виж целия пост
# 132
За 1 клас колко точки е среброто?
Виж целия пост
# 133
И моето гардже е със злато с едни 27 точки, от които не очаквах повече от бронз. Стана ми интересно, че деца от класа с по 3 и 4 точки ще са наградени със сертификат?! Тоест всички явили се, ще бъдат наградени Grinning
Виж целия пост
# 134
Сертификатът за участие не е точно награда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия