Кралски Работи и Клюки - Ноември 2019

  • 146 288
  • 3 268
# 165
Баба е строила всички и ще ги видим заедно. 😄
Виж целия пост
# 166
Значи и Маркъл ще там ... Wink

Виж целия пост
# 167
Аз ви казах, че ще са там.
Виж целия пост
# 168
Сега, ако се строят и на един балкон ще ги призная. Sunglasses
Виж целия пост
# 169
Баба е строила всички и ще ги видим заедно. 😄
Nature Zap Пропуснала съм, за какво ги е строила?
Виж целия пост
# 170
Любим тоалет на Кейт:




Летисия в червено е уникална:



3 дами в жълто:



Малко офф:

Скрит текст:
Амал Клууни е може би една от най-грозните жени, които съм виждала.
Виж целия пост
# 171
Оксана показва за първи път сина на Султан Мохамед V.
Много сладко детенце...и прилича на баща си.
Той обаче отрича приликата 😳.
Яко го обработват.

Виж целия пост
# 172
Коя е тази Оксана и каква е историята с бебето на Мо'амет някой си? Laughing
Виж целия пост
# 173
Много е тъп този Мохамед.
Напомня ми на нашото Хари 😂😂😂.
Женят се много бързо, без да опознаят добре бъдещата си жена и после....хмм почват изненадите.
И той се оплаква, че Оксана е превърнала сватбата им в шоубизнес. Веднага се сетих за звездата Маркъл 😂.
Ето накратко, на български.
Скрит текст:
Бивш малайзийски крал и съпругата му - руска красавица, се разделиха само седмици след раждането на техния син. Султан Мохамед V се отказа от трона заради бившата "Мис Москва" Оксана Воеводина.

50-годишният монарх и неговата 27-годишна любима вече се развеждат, а преди едва 6 месеца сватбата им разтърси високите пластове на обществото в Малайзия, пише The Straits Times.

Разводът е факт от 1 юли. Документът за него е разписан в Сингапур. 

Завършилият във Великобритания султан абдикира от властта в началото на тази година, след като бяха разпространени сексуални снимки от миналото на новата му жена от риалити шоу в нейната родина.

Виж целия пост
# 174

Тази снимка дали е истинска
Виж целия пост
# 175
Мисля, че е фотошоп. Доста се е "наврял" в снаха си.😅😂😂😂
Виж целия пост
# 176
Имах предвид втората, от сватбата Joy
Виж целия пост
# 177


Хари с Кресида:




С Челси:
Виж целия пост
# 178
Имах предвид втората, от сватбата Joy
😂😂😂
Тя си е истинска. Мисля, че кадъра е сниман малко преди да излязат на балкона.
Виж целия пост
# 179
Кресида е много хубава, тя ми е любима от Харините приятелки, жалко, че го отсвири.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия