За тези, които четат любовни романи № 34

  • 42 962
  • 739
# 510
"Роден в грях" на Кинли Макгрегър май беше с подобен сюжет.
точно тази е!!! Мерси!

mi666i сега ти пък ме хвърли в размисъл тая Кула на любовта аз дали съм я чела Grinning

И да не си я чела, не е загуба. Честно казано, ако не бях чела преди тази книга, други от Елоиза и не я смятах за любима авторка в жанра, и ако тази ми беше първата среща с творчеството й, категорично щях да я сложа в списъка с автори, чиито книги да избягвам. Smile
Виж целия пост
# 511
И да не си я чела, не е загуба. Честно казано, ако не бях чела преди тази книга, други от Елоиза и не я смятах за любима авторка в жанра, и ако тази ми беше първата среща с творчеството й, категорично щях да я сложа в списъка с автори, чиито книги да избягвам. Smile
Grinning Grinning Grinning начЕ викаш да не се напъвам да я търся Grinning
Виж целия пост
# 512
Аз все я подминавам Елоиза Джеймс. Имаше коментари, че книгите ѝ са скучни и аз съм я сложила в листата на чакащите.

Зациклих на книга 1 от "Хартуел" и няма раздвижване. Чета с надеждата, че само след няколко страници ще се случи нещо интересно, но засега удрям на камък.
Виж целия пост
# 513
И да не си я чела, не е загуба. Честно казано, ако не бях чела преди тази книга, други от Елоиза и не я смятах за любима авторка в жанра, и ако тази ми беше първата среща с творчеството й, категорично щях да я сложа в списъка с автори, чиито книги да избягвам. Smile
Grinning Grinning Grinning начЕ викаш да не се напъвам да я търся Grinning



Аха, няма смисъл Smiley

Така сега завърших "Кралица на нищото" на Холи Блек и съм със смесени чувства. Хем ми хареса, хем сякаш беше много претупана. Много бързо се разви всичко, малко ми бяха сцените между Джуд и Кардам. И за капак не ми стана ясно, като кралица Джуд стана ли безсмъртна? В продължение на цяла поредица всички елфи и се подиграваха заради тленноста й, а накрая това просто беше подминато. Не знам сякаш очаквах повече от финала.
Виж целия пост
# 514
Зациклих на книга 1 от "Хартуел" и няма раздвижване. Чета с надеждата, че само след няколко страници ще се случи нещо интересно, но засега удрям на камък.

Като минеш половината книга ще се раздвижат. Дай й шанс, все пак е хубава, но втората повече ми харесва, а скоро излиза и третата.

didysiq, купила съм я, но само си я гледам на рафта. На Марч книгите трябва да се четат една след друга, тя обича да приключва книгата на най-интересното. Чакам да взема цялата трилогия и да си освобода ден и половина, на един дъх чета нейните книги.

Яна, ако питаш за Лидъл, днеска мернах Силвия Дей и още някакви, които не са ми познати, не са заредили нещо интересно

missence и 𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮, благодаря за книгата
Виж целия пост
# 515
Зациклих на книга 1 от "Хартуел" и няма раздвижване. Чета с надеждата, че само след няколко страници ще се случи нещо интересно, но засега удрям на камък.

Като минеш половината книга ще се раздвижат. Дай й шанс, все пак е хубава, но втората повече ми харесва, а скоро излиза и третата.

Скрит текст:
didysiq, купила съм я, но само си я гледам на рафта. На Марч книгите трябва да се четат една след друга, тя обича да приключва книгата на най-интересното. Чакам да взема цялата трилогия и да си освобода ден и половина, на един дъх чета нейните книги.

Яна, ако питаш за Лидъл, днеска мернах Силвия Дей и още някакви, които не са ми познати, не са заредили нещо интересно

missence и 𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮, благодаря за книгата
Давам ѝ шанс, но само заради теб, иначе да съм я зарязала. Wink
Виж целия пост
# 516
Дано да ти хареса накрая, иначе аз да му мисля Stuck Out Tongue Winking Eye

Почвам "Кралска страст" на Лусинда Райли. Питах за мнение, но май никой не я чел и си я поръчах. Да я видим Simple Smile
Виж целия пост
# 517
Дано да ти хареса накрая, иначе аз да му мисля Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:
Почвам "Кралска страст" на Лусинда Райли. Питах за мнение, но май никой не я чел и си я поръчах. Да я видим Simple Smile
После ще ти споделя мнението си. Peace
Виж целия пост
# 518
Започнах "Завръщане в Прованс".
" Попи " на Лайза много ми хареса!
Лайза си ми остава любимка. "Захарче"също ми допадна много,но сякаш харесвам повече сезоните и историческите й романи.
Елоиза е подобна,не е лоша,но не ми е и любимка. Четох една нейна книга,като съвременна история на Пепеляшка,хареса ми,но не е нещо особено.
Виж целия пост
# 519

Лайза си ми остава любимка. "Захарче"също ми допадна много,но сякаш харесвам повече сезоните и историческите й романи.

Моите любимки в топ 3 са:
Джулия Куин
Лайза Клейпас
Дули Гарууд / Джоана Линдзи /тези са ми на равно/

Видях, че през тази година ще излязат две книги на Сара Маклейн. Не ми е от най-най-... но пък пише интелигентно и предполагам ще си ги купя.
Виж целия пост
# 520
Дано да ти хареса накрая, иначе аз да му мисля Stuck Out Tongue Winking Eye

Почвам "Кралска страст" на Лусинда Райли. Питах за мнение, но май никой не я чел и си я поръчах. Да я видим Simple Smile

Аз я четох. Не беше лоша, но не беше и нещо запомнящо се. Приключих поредицата с 2-ра книга, за 3-та нямах  желание... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 521
Дано да ти хареса накрая, иначе аз да му мисля Stuck Out Tongue Winking Eye

Почвам "Кралска страст" на Лусинда Райли. Питах за мнение, но май никой не я чел и си я поръчах. Да я видим Simple Smile

Аз я четох. Не беше лоша, но не беше и нещо запомнящо се. Приключих поредицата с 2-ра книга, за 3-та нямах  желание... Rolling Eyes
Вики, май обърка заглавието. Тя вероятно имаше предвид Кралска тайна на Лусинда Райли, а написа Кралска страст, която пък е поредица на Дженива Лий

Момичета, а челили сте поредицата за Седемте сестри на Лусинда Райли? Хареса ли ви? Нищо нейно не съм чела, а имат добър рейтинг в ГР.
Виж целия пост
# 522

Лайза си ми остава любимка. "Захарче"също ми допадна много,но сякаш харесвам повече сезоните и историческите й романи.

Моите любимки в топ 3 са:
Джулия Куин
Лайза Клейпас
Дули Гарууд / Джоана Линдзи /тези са ми на равно/

Скрит текст:
Видях, че през тази година ще излязат две книги на Сара Маклейн. Не ми е от най-най-... но пък пише интелигентно и предполагам ще си ги купя.
Ммм, "Великолепно" ми е една от любимите книги.
Виж целия пост
# 523
Вики, май обърка заглавието. Тя вероятно имаше предвид Кралска тайна на Лусинда Райли, а написа Кралска страст, която пък е поредица на Дженива Лий

Момичета, а челили сте поредицата за Седемте сестри на Лусинда Райли? Хареса ли ви? Нищо нейно не съм чела, а имат добър рейтинг в ГР.

Емиии мислила съм си за страст - за това Simple Smile да имах в предвид "Кралска тайна", а за "Кралска страст" на мен ми хареса Simple Smile
тези Седемте сестри на Лусинда Райли намират ли се в нета ?
Виж целия пост
# 524

тези Седемте сестри на Лусинда Райли има ли ги преведени на бг ?
Да, до 5-та и ги има в ел вариант. 6-та излиза Февруари на бг, а 7-ма предстои да бъде издадена на английски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия