Абитуриентски страсти 2020/2021

  • 144 162
  • 1 601
# 1 230
Не харесвам модата с кецовете.
Тази мода с мръсните е още по кофти, лично за мен.
Това момиче ми хареса от страница на фотограф.
Виж целия пост
# 1 231
На мен ми харесва рокля с кецове, но да са по представителни или така наречените официални Sweat Smile

Като искат да са с ниски обвки защо не с балерини, нежни и красиви има достатъчно Thinking

Не критикувам никого, просто си разсъждавам, много красиви деца видях Heart
Виж целия пост
# 1 232
Малко снимки от Плевен



















Виж целия пост
# 1 233
Сладки са и плевенчанки, има много нежни и естествени момичета с нормални роклички.
Виж целия пост
# 1 234
Преслава много ми хареса. Много естествена девойка с приятна и неангажираща рокличка.

Попадна ми девойката с провокативното деколте.

Скрит текст:


Виж целия пост
# 1 235
Снимки 7, 8, 9-много красива рокля. Защо и другите момичета не избираха такива рокли.....
Виж целия пост
# 1 236
Малко снимки от Плевен



Последната снимка е много приятна!

Това момиче ме впечатли, красиво, със силно излъчване.
Участва ли в конкурса?

Виж целия пост
# 1 237
Ауууу, какво деколте.
Виж целия пост
# 1 238
Ауууу, какво деколте.

Но пък роклята много ми хареса. И като цветове и като десен.
Виж целия пост
# 1 239
Ще си позволя малко хейт, но не мога да се въздържам вечно
Давам Златна Малинка на роклята с пеперудите, късата подплата и деколтето на дойка! Като добавим отвратителните татуси, липсата на прическа, грим и излъчване....заслужено я награждавам!
Виж целия пост
# 1 240
без коментар, но пък с въпрос.
Ушагелова от СМГ има ли нещо общо с Ушагелов от... СМГ/НПМГ?

Виж целия пост
# 1 241
Ще си позволя малко хейт, но не мога да се въздържам вечно
Нито рокл
`Кво казА?
Виж целия пост
# 1 242
Ето още една плевенчанка от снимките на dir.bg, която ми харесва. Има излъчване, нежна е и сивото й отива. Е, малко предизвикателно деколте, но нали сега им възрастта за това. И букетът можеха да изберат в друг цвят . Бих искала да видя и долната част на роклята.
Виж целия пост
# 1 243
Dobri, един и същи човек е.
Виж целия пост
# 1 244
призма, директорът на смг/нпмг е абитуриентка! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

беше опит за шега. Simple Smile разбрах те. май.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия