И браво за късите рокли. Преди 10г., когато беше балът на голямата ми дъщеря, имаше повече момичета с къси рокли. Аз тогава много исках тя да бъде в дълга рокла, но онова не пожела дори да пробва такава. При малката миналата годна - обратно. Щеше ми се да виждам абитуриентки с по-разнообразни тоалети: повече къси рокли, по-ярки цветове, повече къси коси, без тежките (за мен, лелешки) кокове и кукленски букли. И, защо, Боже, този стремеж да изглеждат като 30годишни? Дълги рокли - ок, повечето искат да са принцеси на този ден, още повече, че това е повод да се видят в такава дреха, пък и после не всички ще имат повод да облекат дълга бална рокля. Нека, разбирам ги...Обаче не разбирам коронките в косите, а видях доста снимки на короновани абитуриентки. Сигурно е мода, но за мен са прекален кич и по-скоро развалят цялостната визия. И също, с риск да си навлека неодобрение, ще кажа, че не ми харесват абитуриентките с носии. Може да е оригинално, но на мен вече не ми изглежда така. Виж, рокля с етно мотиви, каквото е на момичето, показано преди няколко страници - да. Но, литак, кенари, пендари...?! Изтъркано е според мен.
Тези две момичета от последните ми харесват.
https://life.dir.bg/gallery/201-novi-uchastnichki-v-konkurentsiy … biturientka?i=200
https://life.dir.bg/gallery/201-novi-uchastnichki-v-konkurentsiy … biturientka?i=204



















