Абитуриентски страсти 2020/2021

  • 144 149
  • 1 601
# 1 245
Поразгледах и аз, снимките от конкурса, но...истината е, че видях много хубави абитуриенти реално, отколкото повечето, участващи в класацията. Много хубави момичета от поста на Essentiall. Втората, от горе надолу  е...прелестна! Много красива и страхотно излъчване! Като слънце грее...
И браво за късите рокли. Преди 10г., когато беше балът на голямата ми дъщеря, имаше повече момичета с къси рокли. Аз тогава много исках тя да бъде в дълга рокла, но онова не пожела дори да пробва такава. При малката  миналата годна - обратно. Щеше ми се  да виждам абитуриентки с по-разнообразни тоалети: повече къси рокли, по-ярки цветове, повече къси коси, без тежките (за мен, лелешки) кокове и  кукленски букли. И, защо, Боже, този стремеж да изглеждат като 30годишни? Дълги рокли - ок, повечето искат да са принцеси на този ден, още повече, че това е повод да се видят в такава дреха, пък и после не всички ще имат повод да облекат  дълга бална рокля. Нека, разбирам ги...Обаче не разбирам коронките в косите, а видях доста снимки на короновани абитуриентки. Сигурно е мода, но за мен са прекален кич и по-скоро развалят цялостната визия. И също, с риск да си навлека неодобрение, ще кажа, че не ми харесват абитуриентките с носии. Може да е оригинално, но на мен вече не ми изглежда така. Виж, рокля с етно мотиви, каквото е на момичето, показано преди няколко страници - да. Но, литак, кенари, пендари...?! Изтъркано е според мен.

Тези две момичета от последните ми харесват.
https://life.dir.bg/gallery/201-novi-uchastnichki-v-konkurentsiy … biturientka?i=200
https://life.dir.bg/gallery/201-novi-uchastnichki-v-konkurentsiy … biturientka?i=204
Виж целия пост
# 1 246
Линковете пращат на началната снимка на конкурса.
Виж целия пост
# 1 247
Линковете при мен работят, препращат към две различни девойки, втората и аз много харесвам. Simple Smile

Тази рокля ми се видя интересна: https://life.dir.bg/gallery/201-novi-uchastnichki-v-konkurentsiy … biturientka?i=172
Виж целия пост
# 1 248
Очарователно дете:
https://www.facebook.com/Dir.bg.abiturientka/photos/6220790974605047

https://www.facebook.com/Dir.bg.abiturientka/photos/6220790954605049
Виж целия пост
# 1 249
Харесаха ми тези момичета

Плевенчанка



и бургазлийка

Виж целия пост
# 1 250
Няколко снимки, които харесах:

Скрит текст:




















Виж целия пост
# 1 251
От горните снимки момичето с червената рокля е заложило на интересен стил с прическата. Зелената рокля е красива, а момичето с лилавата рокля има много красиви очи.
Като цяло има много красиви рокли, но не знам защо повечето не приличат на 18-19 годишни.
От заглавната снимка на дир много ми харесва момичето в дясно, трудно ще ми е да я намеря само нея:
https://life.dir.bg/gallery/201-novi-uchastnichki-v-konkurentsiy … vata-abiturientka
Виж целия пост
# 1 252
Линковете пращат на началната снимка на конкурса.
Мда, сега виждам, че през телефона е така, но не знам защо. През лаптопа са си коректни, слагах ги оттам.
Все едно...
Виж целия пост
# 1 253





Няколко девойчета, които на мен ми импонират.
Виж целия пост
# 1 254
На мен ми харесват всички  абитуриентки !
Е,  не всички тоалети отговарят на моите разбирания и представи,
но толкова младост, радост, страх, надежди и очаквания има в тези снимки...
На добър час и дано са и толкова добри хора !
Виж целия пост
# 1 255
Разкошно момиче.
Виж целия пост
# 1 256
Пълен потрес
Виж целия пост
# 1 257
"Зеленото" момиче по-горе е действително красиво.

Моята фаворитка остава"момичето с цветята"
Никол Манолова, НЕГ “Гьоте”, гр. Бургас




Има нова участничка в конкурса, която, според мен, убедително ще се задържи на първо място. В обратната класация.

Професионална гимназия по икономика "Проф. д-р Димитър Табаков" Гр. Сливен

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 258
Точно тази девойка идвах да ви покажа.....
Зеленото момиче наистина е много красива!
Виж целия пост
# 1 259


Ето тази рокля страшно много ми хареса. Иначе червената рокля с цветята ми е страшно безвкусна на мен с тези нескопосани цветенца, избродирани все едно на бабешка покривка... И червено със зелено... Не, мерси 😣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия