Пътят на честта - Тема 7

  • 40 465
  • 781
# 525
Ооооо😆😆😆 споко! С тия сънища ще ми увредят чувството за романтика, начи.
Виж целия пост
# 526
Всичко е под контрол. Събуди се🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 527
За това ли си мечтае Кера? За неизживян живот на Дисни принцеса? 😂
Виж целия пост
# 528
Кол хър Керанела 😂
Виж целия пост
# 529
Ето, казах ли ви аз 😂 то беше нереално просто
Виж целия пост
# 530
Паци някакво коремче има, бременна ли го играе във филма или... Не го забелязах у Дечо като беше.
Виж целия пост
# 531
Киро ще си накълца ръката в блендера и ще умре от кръвозагуба 🤣

Харесват ми Параскева Джукелов и зеленият кандидат-кмет.
Виж целия пост
# 532
Тези как си влизат в чужд дом? Първо Тарик и Киро, сега и Жаки... А кандидат кмета Даскалов що така прояви интерес точно за Симона, докато Марго разказваше? Да не се окаже баща ѝ?
Виж целия пост
# 533
Не очаквах, че това е сън. Grinning
Жаки започна нещо да се съмнява. Симеон какво каза на колегата си за писмата, една седмица ли да изчака?
Виж целия пост
# 534
Маргото и Симона били приятелки. Сигурно му е разказвала, че приятелката ѝ има мъж идиот и е запомнил. Иначе няма защо.

Една седмица, да.
Виж целия пост
# 535
Паци някакво коремче има, бременна ли го играе във филма или... Не го забелязах у Дечо като беше.
Бременна на 49, малко вероятно. А и във филма прилича на такава възраст.
Виж целия пост
# 536
Да, една седмица.
Жаки: Кириле, притеснявам се
Виж целия пост
# 537
Паци някакво коремче има, бременна ли го играе във филма или... Не го забелязах у Дечо като беше.
Бременна на 49, малко вероятно. А и във филма прилича на такава възраст.
Ми те взеха над 50 да раждат, та не е парадокс.
Виж целия пост
# 538
Тц, истинска била абсурдната вечеря. После имало и сън. Ужас...
Виж целия пост
# 539
Е значи не е било сън тая боза? Съвсем се обърках. 😩

Мони от най-добър приятел на Жаки се превърна в единствен... 😒
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия