Коледата наближава, МАРТенчето за купон се стяга - Март 2020

  • 28 513
  • 764
# 270
Здравейте,момичета.От вчера следобяд ме боли корема ниско долу и кръста.И двете болки са като натъртено,но коремната е по силна.Случвало ли се е на някоя от вас?Малко ме е срам да се обадя на АГ като са празници,но ако продължи ще се наложи.Ще съм ви много благодарна,ако споделите какво мислите по въпроса ми
И мен вчера ме боли тачно така, но аз го отдадох на повечкото обикаляне по магазините, днес ,съм ОК. Иначе Преди около месец пак ме беше свило доста, тогава ходих до болницата, защото се притесних...беше на смяна моя АГ, оказа се че няма нищо притеснително, тогава ми обясни,.Че.понеже ми било втора бременност и тазовите връзки били разхлабени, и при повечко движение така ставало...премина от само себе си. Според мен не е притеснително, но колкото повече отиваме към финала, повече ще се шашкаме.😘 Весели празници!🤗
Виж целия пост
# 271
Много ти благодаря за отговора.Аз също тези 2 дни не съм се спирала и си помислих,че може би е от преумора.Желая ти весели празници ❤
Виж целия пост
# 272
Здравейте, термина ми е на 07.03.2020г. В началото на декември на ЖК ми казаха, че имам увеличени околоплодни води и, че няма вариант да си изкарам до термина. Има ли някой с подобен проблем, тъй като вече съм изчела всичко възможно, ходих на какви ли не прегледи и от притеснение вече не мога да стоя
Виж целия пост
# 273
Здравейте, термина ми е на 07.03.2020г. В началото на декември на ЖК ми казаха, че имам увеличени околоплодни води и, че няма вариант да си изкарам до термина. Има ли някой с подобен проблем, тъй като вече съм изчела всичко възможно, ходих на какви ли не прегледи и от притеснение вече не мога да стоя

Здравейте, правихте ли обременяване с глюкоза.
Виж целия пост
# 274
Весели празници момичета! Как изкарахте празника. Аз не си хапнах много, че киселини ме мъчат, но активна почивка.
Днеска се сетих, че миналата година от две баници ми се падна късметът за бебе. Днеска ги изрових от старото портмоне и ги показах на ММ,  той се засмя 😂 надявам се тази година да ни се падне къщата, че да си купим най-накрая нещо наше 🤣
Виж целия пост
# 275
Честита Коледа! Аз също много, много не ям, че ми казаха да лежа и съответно не изразходвам много енергия. Надявам се с това лежане да не стана 100 кила. Иначе и на мен на миналата Нова година ми се падна късмет бебе. Бях забравила, преди няколко дни си припомних. Тази година ще трябва да внимаваме какво ни се пада от баницата.
Виж целия пост
# 276
Честита Коледа и от мен! Бъдете здрави , истински и сплотени! 😇🎄

При мен пада голямо ядене - аз нямам киселини, но откакто влязох в 7-ми месец на 11.12-ти , имам страхотен апетит.
Лошото е, че като преям и после ми е трудно да дишам..🤪

На ММ наскоро му се падна “бебе” от някакво късметче - доста неочаквано 😂

Момичето с балона, дано ви се падне къща и да си купите свой собствен уютен дом! Това е страхотно усещане! 😊

На мен ми се падна преди няколко години “годеж” и малко след това ММ ми предложи брак, така че донякъде вярвам в късметите..

Клео, защо лежиш? Нещо съм изпуснала май? 🤔

Ние пък такъв следколеден екшън... от снощи имам воднисто течение , звъннах на АГ-то и си мисля, че ще каже: “А, няма проблем”, а той: “Отиди до болницата да видят да не се околоплодни води...” 😳
Ейй, така да не ми се ходеше днес ... ама отидохме ... за щастие теста показа, че не са, огледаха всичко, казаха, че няма проблем и , че всичко е наред. Просто по-засилено течение. Ще трябва да пускам отново МБ да не е някоя инфекция. Вече две съм пускала и вс.беше наред, ама явно ще пусна и трета сега.😂

Иначе по някои мерки термина излиза 21.02.2020 от самото начало, по други 11.03.2020. 🤷♀
Скоро ще ходя на ФМ в 31-ва и ще видим , там най-точно ще си покаже.
Главата му все върви по-голяма, досега винаги всичко е било наред - гледали са го на 2 ФМ и един доплер , казват, че не е проблем, особено за момче..
Най-много да се чудя как да го раждам с тази голяма глава 😂😂

Видяхме му и “камбанките” - доктора много се смя как висели. Много обидно спрямо един малък мъж да му се присмиват така 😂горкото ми бебче..🤭

Джесито, може би обременяване с глюкоза няма да е лошо..
Виж целия пост
# 277
Съншайн, тези термини вече не им вярвам, те ще си излязат както са готови.. моят лекар ми каза да не го мисля, като вляза в 37 когато и да се случи, се води, че е доносено. Ще си отдъхна около 10 февруари и ще чакаме 😄🤱
Аз имах доста засилено течение, но мисля че беше от Положинакса, сега се нормализира като свърших хапченцата.
Добре е, че сте отишли, в тези седмици нищо не е невъзможно 🤷😄 поне при мен започва вече друг филм, да броя седмиците до началото на 9ти месец..
Виж целия пост
# 278
Баткото се роди в 36г.с.,но си беше съвсем доносен,2,860кг 😁,та и тогава бива.Особено както тежи накрая 🙍.И малкият сега върви уж доста напред,та ще видим,поне да е края на февруари.
Мен киселините ме мъчат от много рано,може би трети-четвърти месец.Но се оказа,че е заради проблемни жлъчка и черен дроб.Ужасно неприятно и стресиращо(след като разбрах,каква е работата) за мен.От известно време съм на лечение за нормализиране на чернодробните показатели,но засега бавно се повлияват.От това ли,от друго ли,не знам,но и малко килограми съм качила-5 до сега.Имам чувството,че всички са събрани в корема и лицето ми 😆.
Виж целия пост
# 279
И аз около 11-ти Февруари ще отдъхна малко. Тогава ми се пада 36+1 и вече ще ми е една идея по-спокойно. 😊

Аз не им вярвам грам на тия термини и изчисления ама..като видиш, че главата му е почти 8 см, а до края има едно ПОНЕ 6 седмици и си казваш...каква ще да е тая глава...😳

Ще видим на третата ФМ, там ще покаже най-ясно и точно Simple Smile

Ренко, то супер с 5 килца отгоре. Аз съм вече +9.5 ..
Започнах от 48, вече съм 57.5 , но не ми пука особено. И +15 да съм, няма да страдам особено 😃 Вече над +15 сигурно ще ми докривее, признавам си..

Дано да се повлияят чернодробните. Голяма гадост 😕 Знаят ли от какво се е случило това?
Виж целия пост
# 280
Килограмите са ми,дет' се вика,най-малкият дерт.С баткото бяха страшно много, въпреки,че работех тогава.Но, истината е,че тогава началните ми бяха значително по-малко от сегашните 😁.
Конкретна причина никой не казва,изказва мнение,препоръчва изследвания и отхвърля диагнози.Почти всяка седмица съм някъде на преглед,за някакви изследвания...Изморих се да го мисля,нося се по течението и правя каквото ми кажат.Да идва януари,да започна по-сериозно да се подготвям,пък ма*$#@а му вече.
Виж целия пост
# 281
Аз също не съм преяждала по празниците: първо имам киселини, второ нямам апетит и трето някак си усещам, че нямам място за храна 😂ама по-добре ( не се оплаквам, дори напротив)....утре съм юбиляр 😂, ще празнуваме с приятели и близки на заведение, силно се надявам да друсна 1, 2 хорца😂
Виж целия пост
# 282
Здравейте момичета. И мен ме мъчиха киселини последните дни.. Иначе се храня добре 😁То и по кг си личи, поти +14...Исках да ви попитам ще си взимате ли помпа за кърмене и към каква сте се ориентирали ръчна или електрическа?
Виж целия пост
# 283
Ох, за помпата ми се иска да взема, знам ли как ще потръгнат нещата.. може и да ми трябва, може и да не ми трябва. Но пък искаме и второ, след 2-3 години, та може би ще си взема 😂
Електрическа мисля, ръчният труд не е за мен.
Сестра ми ползва на Филипс Авент, и е доволна.
Друга приятелка ползва Cangaroo електрическа и пак е доволна.
Медела ми идват малко скъпи, но и тях хвалят доста..
Виж целия пост
# 284
Момичета,  от опит препоръчвам електрическа. Аз имам на Филипс авент и ще я пордавам ,  ако някой се интересува да ми пише на лични. Аз си взех двойна,  пак електрическа, защото чакаме близнаци. Пак ан авент.. Скъпи са, но спестяват време и за мен си заслужава всяка стотинка. Кърмила съм и двете си деца до годинка и благодарение на помпата имах кърма толкова дълго.  Не агитирам никий,  просто казвам моите наблюдения...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия