Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 9

  • 57 816
  • 736
# 405
Момичета да ви попитам, в подготовка за ЗЕТ съм на 14 ден доктора ме вика за преглед, оставате ли тогава в Турция, след естрофема какви медикаменти се изписват, питам от гледна точка на финансите, и плащате ли нещо в клиниката допълнително, аз освен 2100Е за втори опит, платих и 250Е за ЗЕТ?

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 406
Момичета да ви попитам, в подготовка за ЗЕТ съм на 14 ден доктора ме вика за преглед, оставате ли тогава в Турция, след естрофема какви медикаменти се изписват, питам от гледна точка на финансите, и плащате ли нещо в клиниката допълнително, аз освен 2100Е за втори опит, платих и 250Е за ЗЕТ?

Благодаря предварително!

Ако остават ембриончета след трансфера, се плащат 500 евро за съхранение за 1 година. Като за всяка следваща година съхранението струва 160 евро.
За моя ЗЕТ ходих общо 3 пъти. 2 прегледа и на третия ми беше трансферът. Останах само в деня на трансфера и на следващия ден се прибрах.
Преди трансфера ще изпишат прогестерон, аз имах и Овитрел+Климара. Лекарствата обаче се продължават и след трансфера, а при положителен тест още доста време, но при всеки е различно.
Когато определят деня на трансфера (ще го знаете 3 или 5 дни по-рано), може да купите само лекарствата, които са нужни до самия трансфер, няма да са толкова много (за 3 или 5 дни, зависи на колко дни е ембриончето; цената е различна при всеки)
И така ще можете да си направите сметка и за по-нататък за разходите.
Поне на мен Хафизе така ми каза да направя. После обаче вече трябва да сметнете хубаво количествата, че аз за малко да закъсам за лекарства.
Успех! Стискам палци за хубав резултат!
Виж целия пост
# 407
Здравейте, момичета, извинявам се, ако вече е обсъждано, но нямам време д ачета назад. Как е положението на границата и в Турция? Минава ли се, спокойно ли е? Във връзка с вируса и бежанците питам. МЕРСИ
Виж целия пост
# 408
Здравейте, момичета, извинявам се, ако вече е обсъждано, но нямам време д ачета назад. Как е положението на границата и в Турция? Минава ли се, спокойно ли е? Във връзка с вируса и бежанците питам. МЕРСИ
На Малко Търново на 9 Март нямаше проблем нито заради вируса, нито за емигранти и в двете посоки.
Виж целия пост
# 409
Момичета,вчера бях за пулинг в клиниката и ми поискаха 150евро за преглед,обяснението беше че 2018г съм платила първоначален такъв но вече минало време и сега пак трябва да плата но сега няма да ми се възстановят парите,от което нищо не разбрах,на някой случвало ли се е
Виж целия пост
# 410
Мисля, че посредническите фирми го споменават: 150 евро се приспадат от процедурата, ако от първоначалния преглед и процедура са минали около 3 месеца. Има някакъв срок.
Виж целия пост
# 411
А в случай, че правиш пореден опит пак ли се плащат вече по 150 за всеки? Vibe пише, че прави пулинг. Има ли значение колко месеци са минали от предишната стимулация?
Виж целия пост
# 412
А в случай, че правиш пореден опит пак ли се плащат вече по 150 за всеки? Vibe пише, че прави пулинг. Има ли значение колко месеци са минали от предишната стимулация?

Много се извинявам за глупавия въпрос , какво е пулинг? Благодаря.
Виж целия пост
# 413
Събиране на ембриони
Виж целия пост
# 414
Аз вече дабе се чудя дали да правя близките 1,2 месеца ЗЕТ,заради този вирус. Колкото и глупаво да звучи става все по-сериозно и може границите да се затворят,а не мога да отида един,два пътинищи на трансфера примерно да не отида. Вие какво мислите относно вируса?
Виж целия пост
# 415
За месец-два не бих пришпорвала нещата. Надали след месец-два ще се овладее ситуацията, бих отложила за лятото, ако е за ЗЕТ. Рискът за теб и евентуалното бебе не си струва,
Аз на теория края на март започвам стимулация, ако успея да си прибера ембрионите, които имам в България, ще го направя. Не е време за пътуване в Турция. Ще започна стимулация и ще затворят границите. Ако не е събиране на яйцеклетки при ИЯР, всичко друго не ми се струва толкова неотложно.
Виж целия пост
# 416
Да аз съм точно в това положение,на стимулация и ако затворят границата няма да мога да отида
Виж целия пост
# 417
Забраната ще бъде само за засегнатите страни, а Турция не е сред тях. Няма да има забрана да се пътува по цял свят. Освен това никой не знае кога ще спре пандемията, може и да се засили, и такива прогнози се чуват. Няма място за излишна паника според мен. Пътувам постоянно, нищо не отлагам, щом полетите не са отменени.
Виж целия пост
# 418
И аз съм в същото положение, предстои ми да започна стимулация и се чудя дали да го правя или да отложа. Вчера ходих до Истанбул, там ситуацията е спокойна. Ако обаче тук пламне вируса ще затворят границата. Ако сме там докато затворят границата какво правим, ще ни пуснат ли обратно?
Виж целия пост
# 419
И аз съм в същото положение, предстои ми да започна стимулация и се чудя дали да го правя или да отложа. Вчера ходих до Истанбул, там ситуацията е спокойна. Ако обаче тук пламне вируса ще затворят границата. Ако сме там докато затворят границата какво правим, ще ни пуснат ли обратно?
Ще я затворят само за определени държави, в които е разпространен, като Италия например. Многократно го казаха, не си създавайте сами психоза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия