eMAG -ТЕМА 2

  • 86 989
  • 965
# 465
Добро утро, очаквам парогенератор Philips, купен в петък. Беше добре намален и
нямам търпение. Продавача си беше Емаг, сега линка от поръчката ми води към друг продавач. Дано всичко е наред.
Виж целия пост
# 466
Пристигна.
Много съм доволна, изгладих няколко панталона за секунди.
Отделно си удължих гаранцията, като го регистрирах в  сайта на Philips с още 3 години и станаха 5 год. гаранция.

Това е модела
Виж целия пост
# 467
Пристигна.
Много съм доволна, изгладих няколко панталона за секунди.
И моят ме чака от два дни в Еконт. Доста проучвах преди да го взема. Радвам се, че сте доволна.
Виж целия пост
# 468
Колко беше намален?
Виж целия пост
# 469
499. В магазините за техника- 699, също намалена. Проверете Amazon.de
Виж целия пост
# 470
И аз към групата на доволните от тазгодишните намаления.
Пазарувахме основно компютърна периферия - клавиатура, монитор, чакам и едни bluetooth слушалки. Но избирам търговец да е винаги e-mag.
оглеждам се за една прахосмукачака робот, но нещо не мога да си избера. Не съм ползвала преди.
Виж целия пост
# 471
Пристигна.
Много съм доволна, изгладих няколко панталона за секунди.
И моят ме чака от два дни в Еконт. Доста проучвах преди да го взема. Радвам се, че сте доволна.

Чудесен е, сега трябва и нова дъска с поставка за парогенератор. Гледам Branantia и умувам дали да е такава.
Аз без проучване, попаднах на линк към него, за 10 Мин обиколих всички възможни сайтове където го има за да сравня и никъде нямаше по-добра цена. Доволна съм много
Виж целия пост
# 472
Чудесен е, сега трябва и нова дъска с поставка за парогенератор. Гледам Branantia и умувам дали да е такава.
Аз без проучване, попаднах на линк към него, за 10 Мин обиколих всички възможни сайтове където го има за да сравня и никъде нямаше по-добра цена. Доволна съм много
Пуснах линк в темата за ЧП, не зная дали някой се е възползвал, но намалението наистина беше добро. При мен не беше планирана покупка, съборих старата ютия и по същия начин- емаг+10 чин сърч. А за дъска изобщо не помислих, сега ново приключение Grinning
Виж целия пост
# 473
Може ли линк към темата за Черен петък?
Виждам една, но е писано отдавна.
Поръчах дъската иначе, Брабантиа, намалена на 170лв 😵💫 днес трябва да дойде.
Виж целия пост
# 474
https://m.bg-mamma.com/?topic=1493136.msg45645999#new

Може ли линк към дъската?
Виж целия пост
# 475
Здравейте, колко време може да престои пратката в шоурума?
Виж целия пост
# 476
Здравейте, колко време може да престои пратката в шоурума?
Моята пратка дойде във вторник вечерта. Изпратиха ми известие в сряда и пишеше, че последния ден за взимане е неделя.
Виж целия пост
# 477

Мерси и заповядай Simple Smile
https://brabantia.bg/masa-za-gladene-brabantia-b-124x38cm-postav … -metallised-27005
Виж целия пост
# 478
Аз имам проблем с поръчката, доставиха ми продукт, който не е с прилежащите аксесоари. Не мога да се разбера с тях и искам да ги съдя. Някой занимавал ли се е? Не ми предлагат никакво обезщетение или отстъпка, нищо..
Виж целия пост
# 479
Просто връщате продукта и връщат парите. Със съдене само ще изхабите време и пари. Но не пречи поне сигнал до КЗП да се пусне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия