Ноемврийски бебета 2019

  • 28 604
  • 890
# 315
Здравейте ,и аз се включвам.Моята Гери е родена на 8.11-нормално.В момента ползвам памперси литъл ейнджъл 2ка и съм доволна,но от Памперс премиум съм вай доволна.За колики давах Лефакс и бях доволна,но пък я запекоха и сега съм на Инфакол.
И моята бебка е родена на 08.11 и ние използваме памперс премиум. На нас много ни помага пробиотик Панда за коликите Simple Smile
Виж целия пост
# 316
Мами,някъде четох, че не е хубаво да се празнува имен ден на бебче преди навършване на 1 годинка. Утре е Йордановден, чудя се дали да поканя гости за Йордан
Виж целия пост
# 317
Мами,някъде четох, че не е хубаво да се празнува имен ден на бебче преди навършване на 1 годинка. Утре е Йордановден, чудя се дали да поканя гости за Йордан
За първи път го чувам 🙄
Ние празнувахме на Никулден, почерпихме се с приятелки с други бебенца.
Виж целия пост
# 318
И аз сега чувам. Ние празнувах ме имен ден на баткото и никой нищо не каза. Щом и прабабите му и свекито нищо не казаха сигурно няма такова нещо.
Виж целия пост
# 319
Момичета, бих искала да се възползвам от намалението в Комсед и да поръчам столче за кола, засега сме с кошницата от количката. Някакви препоръки за столче,вид,марка... ?
Виж целия пост
# 320
Аз знам, че по традиция за имен ден гости не се канят. Който дойде с него се празнува.
За столчета за кола ние взехме малко измислено...баткото има на Сайбекс и сме доволни, та с мисълта и за нея да вземем такова след годинката.
Виж целия пост
# 321
Аз в такива суеверия не вярвам. Иначе трябваше да я държа вкъщи на хубавото време до 40-тия ден.
Виж целия пост
# 322
Изобщо не вярвам в суеверия.Празнувахме имен ден на Катрин на 24.11 и то на заведение с 30 гости.Никой нищо не каза,че не трябва.
Столчето ни за кола е Cybex Sirona S i-size със SensorSafe.Подходящо е за новородени-0-18кг.
Виж целия пост
# 323
Изобщо не вярвам в суеверия.Празнувахме имен ден на Катрин на 24.11 и то на заведение с 30 гости.Никой нищо не каза,че не трябва.
Столчето ни за кола е Cybex Sirona S i-size със SensorSafe.Подходящо е за новородени-0-18кг.
И ние имаме същото столче без сензор. София е към 4,5 кг и още ми се струва, че е голямо за нея, то я слагам. Много свита ми изглежда в него
Виж целия пост
# 324
Изобщо не вярвам в суеверия.Празнувахме имен ден на Катрин на 24.11 и то на заведение с 30 гости.Никой нищо не каза,че не трябва.
Столчето ни за кола е Cybex Sirona S i-size със SensorSafe.Подходящо е за новородени-0-18кг.
И ние имаме същото столче без сензор. София е към 4,5 кг и още ми се струва, че е голямо за нея, то я слагам. Много свита ми изглежда в него
Ние започнахме да я слагаме в столчето когато стана някъде на месец и половина и беше 5+ кг.Катрин върви и дълга и не ми се струва свита.Може да пробваш да подложиш нещо отдолу,за да не е толкова свита.
Виж целия пост
# 325
Каката ми е ноемврийче и се казва Ивайла ,празнувахме първия и имен ден когато беше на два месеца.
Сега малкия нали е Росен и по -нататък се пада Цветница,ще си му го празнуваме и неговия .Не съм чувала ,че не трябва преди годинката .

С Памперс премиум сме ,двойка взехме наскоро .След нощният сън все ми е мокър и то доста ,с единицата нямах проблеми ,но пък му стягаха .
Виж целия пост
# 326
Здравейте Мами.Да ви питам вашите мъници имат ли бебешко акне и как се справяте с него?Моята Гери има и дори да изчезне,кожата й остава грапава.Страх ме е да не й останат белези.Четох че шампоана изсушава кожата и може веднъж седмично да се мие косата,а не всеки ден.
Кажете вие как и какво правите?
Виж целия пост
# 327
Лукреция, благодаря, че сподели за намалението в Комсед. Ще се възползвам да поръчам шезлонг и някоя музикална играчка. Макар и да се опасявам, че шезлонгът няма да се хареса, като знам какъв рев е като я сложа в столчето за кола или в коша за новородено...

Лейди, губиш се напоследък, радвам се, че писа Simple Smile Купихте ли джаджата за бял шум?

В петък пуснахме носен секрет. Още няма резултати Unamused

Семкова, кожата на нашето бебче е такава. Водихме я на педиатър, изписаха ни Мустела Стелатопия. С две намазвания положението по личицето е много по-добре. По крачката има малко обриви, но я мазахме само веднъж, защото ползвахме мостричка. Не ми допада обаче, защото дълго време след мазане кожата остава лепкава...
Виж целия пост
# 328
Здравейте Мами.Да ви питам вашите мъници имат ли бебешко акне и как се справяте с него?Моята Гери има и дори да изчезне,кожата й остава грапава.Страх ме е да не й останат белези.Четох че шампоана изсушава кожата и може веднъж седмично да се мие косата,а не всеки ден.

Кажете вие как и какво правите?

Аз чистя цялото лице с bioderma ABCderm H20 бебешка мицеларна вода нв мажа с нищо . Имах тестер добре му повиля и за това я купих .

За играчките с бял шум имаме vtech Lullaby lambs mobile (много страно се чуват ..) по скоро стар телефон и white noise или baby sounds .
Виж целия пост
# 329
За акнето ни помогна лосиона на Адерма Екзомега.На каката помогна за дерматита,малкият пък имаше акне ,което като плаче "пламваше "и му оставаха сухи зачервени участъци най-вече по бузите.
Сега е ок.

За къпането с него не спазваме правилото да е всеки ден.Шампоан ползвам един или два пъти в седмицата ,през останалото време с вода .Тялото мажа с кокосово масло ,за личицето лосиона .Досега не ми се подсичал ,затова не мажа с крем под памперса .

Шоколадче Kissing Heart
Следпразнична депресия ме е налегнала или следродилна или и двете Grinning
Много съм доволна от устройството за бял шум ,то има и други функции де шъшкане ,пулс ,океан ,мелодийки .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия