Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да разбера дали водите ми изтичат и какви са симптомите на раждането?
Какви са цените на количките Maxi-Cosi и къде мога да ги видя?
Какви са препоръките за крем за торта?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да разбера дали водите ми изтичат и какви са симптомите на раждането?
-
Какви са цените на количките Maxi-Cosi и къде мога да ги видя?
-
Какви са препоръките за крем за торта?
-
Какви са препоръките за изпотяване при високи температури?
-
Какви са препоръките за сглобяване на мебели?

Понеже нямам време да ходя по центъра да й избирам подарък , реших да върна малко спомени. Като малка за празници и правех курабийки или кексове. Колко тенджери съм потрошила, ама мама винаги много ми се е радвала
И аз искам рецептата за тутманик. Може да пробвам и тортата някой ден.
.Е днес казах,че вече е време за момченце и то взе че се появи
.
В петък съм на консултация и ще си взема цялата папка с изследваия и се започва голямото чакане
Относно крачета и моите са като козунаци и няма минаване,само сутрин за около час съм добре и после пак се надувам,но още малко остана. :bowuu.
.
Имам огромното желание ,но- само с мерак не става.Ще вземете да ме запалите по кулинарията и под ваше влияние да се втурна и аз :lol
Ние с таткото преди малко ве 4еряхме и след малко ще гледаме някое филм4е.Добре 4е се разхлади ,4е нещо не мога да издържа на тези жеги
ПО цял ден ходя гола из къщи

, но днес се успах пак!
Но иначе е супер мило да се занимава човек с тези неща!


