Фурна и плот за вграждане - избор на марка и модел. Тема 3

  • 37 940
  • 727
# 165
Аз не бих сложила котлони до хладилник. Причината не е нагряването, а неизбежното пръскане при готвене.
По-лесно ми е да почистя кухненския плот покрай котлоните отколкото вертикалния плот зад тях.
Виж целия пост
# 166
Жена ми в момента не е бременна,но преди 6 години беше...и от тогава да и помагам с почистването на  банята за да не вдишва химии тя си остана мое задължение.Сега ако забременее с второ не искам и с готвенето това да се повтори...ще си заложа на класичиските керамични полотове Grinning
С глас се смея на тази желязна мъжка логика 🤣🤣🤣
Иначе и аз съм за обикновенни котлони.
Виж целия пост
# 167
Аз съм с каментираната 3ка на Бош (не индукцията),  екстра са. Гърбът на кухнята за сега не е бил затоплян.
Виж целия пост
# 168
Утре трябва да купим плота, а аз още не съм го избрала Grinning Много търпелив мъж имам значи Grinning

Колебая се между едно Беко тройка и един Бош двойка.
https://www.technopolis.bg/bg/Plotove-za-vgrazhdane/Plot-za-vgra … -63401-T/p/700556
https://www.technopolis.bg/bg/Plotove-za-vgrazhdane/Plot-za-vgra … -375FP1E/p/702973

Дали ще е странно, ако Бошът се монтира надлъжно? Така двата котлона ще са пред готвещия и ще е по-удобно, отколкото ако са един зад друг. Чудя се и за Бекото, защото е по-голям и ще може да се ползва като "поставка" за горещи съдове.... Нали това е най-силният аргумент на повечето в темата Grinning Иначе зоните му,  които са вдясно, няма да се ползват 99%. Прекалено са големи, като котлон с диаметър 18 см е най-оптималният за нас.
Виж целия пост
# 169
В дома на майката на приятеля ми са монтирани надлъжно и така си ги ползва без проблем. Преди време и аз бях питала тук възможно ли е и ми казаха, че е ок.
Виж целия пост
# 170
Утре трябва да купим плота, а аз още не съм го избрала Grinning Много търпелив мъж имам значи Grinning

Колебая се между едно Беко тройка и един Бош двойка.
https://www.technopolis.bg/bg/Plotove-za-vgrazhdane/Plot-za-vgra … -63401-T/p/700556
https://www.technopolis.bg/bg/Plotove-za-vgrazhdane/Plot-za-vgra … -375FP1E/p/702973

Дали ще е странно, ако Бошът се монтира надлъжно? Така двата котлона ще са пред готвещия и ще е по-удобно, отколкото ако са един зад друг. Чудя се и за Бекото, защото е по-голям и ще може да се ползва като "поставка" за горещи съдове.... Нали това е най-силният аргумент на повечето в темата Grinning Иначе зоните му,  които са вдясно, няма да се ползват 99%. Прекалено са големи, като котлон с диаметър 18 см е най-оптималният за нас.
Моят плот е монтиран така, не мога да си представя да са един зад друг и да ползвам двата едновременно. При този монтаж не пестиш място и е по-добре да се сложи направо 3-ка.
Конкретно за модела не мога да кажа нищо.
Виж целия пост
# 171
Едно предимство на индукцията - няма нужда да местиш на страни. Просто изключваш и това е.
Вредна е за хора с пейсмейкъри.
За бременни е толкова вредна, колкото и мобилните телефони и всичко около нас.
Аз съм с двойка, удобна ми е с малки изключения.  Правя спагети с бял и червен сос, ако имах тройка щяха да стават за 10 минути, иначе стават за 15. Сега ми дадохте идея за двойката диагонал, мисля я, че ми предстоят две кухни. Харесах на Тека. Такъв е и сегашния ми. Искаше ми се да е Сименс или от групата, но не открих.
Виж целия пост
# 172
От любопитство, защо не пазарувате онлайн, напр. от Германия?
Цените са приблизително наполовина на българските, уредите със сигурност са каквито трябва да бъдат, доставката е 30-50 евро на уред до БГ

Neff е сериозна марка, на нивото на Miele.
Готвенето на пара е забавно, казват - и полезно.
Скъпите уреди имат предимства. Дали си заслужават парите е отделна и индивидуална тема.
Виж целия пост
# 173
Аз пазарувам от Германия Wink
Виж целия пост
# 174
Основно заради проблеми с гаранцията.
Виж целия пост
# 175
Те си поемат пътни, ремонти. Какъв е проблема с гаранцията?
Виж целия пост
# 176
Ми като се развали на кого я даваш за поправка? Или кой ти идва у дома, ако е по-голяма?  Имам няколко неща на Смег купени от чужбина и тук заявиха, че ако нещо стане трябва да се оправям сама.
Виж целия пост
# 177
Аз купувам от Амазон, ако нямат доставка до БГ, не взимам техника. Тези неща предварително ги гледам, от където ме устройва - от там. Проблем с гаранцията и връщане и ремонт от Амазон досега съм нямала.
Виж целия пост
# 178
Супер, аз не мога да си представя да си изпратя след 2 или 3 години фурната до Амазон да ми я поправят.
Виж целия пост
# 179
От кои немски сайтове пазарувате, освен Амазон? Колко време е доставката?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия