
Писах, писах и както често ми се случва напоследък
Въпреки липсата на нови снимки или новини през днешния ден вие сте изнамерили интересни мнения, статии, клипове и колажи
Злати
Прочетох снощните и днешните статии сложени от Линка
Статиите за турската дизи индустрия, която през последните години става все по-забележима и достига до нови територии, съответно зрители, естествено, че е много важно перо за Турция. Много ме радва, че Туба с всеки неин проект достига до нови висоти. Независимо, че някои от проектите й остават неглежирани от турската критика и публика (20 Минути, ТР, сега ВОИ, е и до някъде и Червения Истанбул), точно те докосват и се харесват от зрителите в цял свят. Е, не само те, а и другите й проекти също

Нали ви бях обещала още няколко гифчета от ВОИ и Мара Хатун








Изненада от форума тази вечер
До снощи можех да качвам гифчетата от сайта giphy, от тази вечер - не става от там.
Може би след време ще го оправят този проблем Дръж лицето си винаги към слънцето и сенките ще паднат зад теб."
-Уолт Уитман

Корабът винаги е в безопасност на брега, но той не е създаден за това.
-Алберт Айнщайн

Лека нощ!
Благодаря ви за всичко споделено в темата ,преводи,интересни четива ,гифчета ,музика,новини,за отделеното ценно време.Благодаря ви.







































.









































Благодаря ви за всичко споделено,мисли,гифчета,преводи,мнения,музика,за всичко.






