Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 249

  • 50 047
  • 735
# 300
Привет момичета



Писах, писах и както често ми се случва напоследък WiFi ми изчезна, та допреди малко се настройва И естествено всичко, което бях написала изчезна

Въпреки липсата на нови снимки или новини през днешния ден вие сте изнамерили интересни мнения, статии, клипове и колажи . За което ви благодаря
Злати , Вичи , Надин , Линка

Прочетох снощните и днешните статии сложени от Линка и ми беше много приятно да се върна чрез написаното от Димитър Бечев на Истаклъ, Галата и Тексим в Истанбул. И на мен ми стана интересно защо спрягат името на Туба за Пера Палас?
Статиите за турската дизи индустрия, която през последните години става все по-забележима и  достига до  нови територии, съответно зрители, естествено, че е много важно перо за Турция. Много ме радва, че Туба с всеки неин проект достига до нови висоти. Независимо, че някои от проектите й остават неглежирани от турската критика и публика (20 Минути, ТР, сега ВОИ, е и до някъде и Червения Истанбул), точно те докосват и се харесват от зрителите в цял свят. Е, не само те, а и другите й проекти също


Нали ви бях обещала още няколко гифчета от ВОИ и Мара Хатун










Изненада от форума тази вечер Astonished До снощи можех да качвам гифчетата от сайта giphy,  от тази вечер - не става от там. Само от лаптопа. Преди от него не можеше Rolling Eyes Може би след време ще го оправят този проблем


Дръж лицето си винаги към слънцето и сенките ще паднат зад теб."
-Уолт Уитман



Корабът винаги е в безопасност на брега, но той не е създаден за това.
-Алберт Айнщайн




Лека нощ!
Виж целия пост
# 301
Здравейте
ЛинкаЗлатиНадинКанти
МомичетаБлагодаря ви за всичко споделено в темата ,преводи,интересни четива ,гифчета ,музика,новини,за отделеното ценно време.Благодаря ви.

                

                   Иска ми се да завали дъжд топъл, свеж, чист. Искам да измие всичко лошо полепнало по нас по житейският ни път. Знам, че ще се почувстваме по-леко. Измитите ни очи ще видят хубавият свят, пъстрите цветове, зелените хълмове, самотните дървета сред полето. Толкова неща има за виждане. Толкова красота има около нас...

                                  

          



Спокоен и   позитивен ден ви пожелавам.
Виж целия пост
# 302
Добро утро! Hug



Надин HugЛинка HugКанти Hug

Вичи Hug


Благодаря ви за всичко споделено! Flowers RoseFlowers SunflowerFlowers TulipFlowers Sunflower Това отнема време,знам го от собствен опит!

Днес на този огледален ден ММ има РД! Да ми жив и здрав! Heart EyesTwo Hearts
Скрит текст:

И моя лаптоп ми прави номера,за това и понякога закъснявам с постовете!Казаха,че трябва да се смени хард диска! Не ми се дава сега на ремонт,че после всичко трябва да се преинсталира!Оставям за лятото да видим!

още от снимките подобни на пуснатити от Вичи Hug







Приятен ден на всички!
Виж целия пост
# 303
Simple SmileSimple SmileЗдравейте момичета!!:smile:

Една нова "стара" снимка


Виж целия пост
# 304
Привет, привет! Simple Smile Simple Smile
Умут е сложил кратко клипче в ИГ . Виждам неговото име на него, ама нямам време да го разгадавам

https://www.instagram.com/p/B8ykHrBBtat/



С нещо българско, ново и готино ви желая хубава вечер! Аз бягам на мач с "Лудогорец"  Simple Smile



Чуваш ли вятъра,
В мокрите листа?
И шумът на липа
Е край нас сега.

И тогава пак валя,
Но не питах откога.
Мислех, че познавам любовта.
Спомени разпилях
Там във вечността.


Нова снимка !!!
Виж целия пост
# 305
Zдравейте! Kiss



Злати, ЧРД на ТМ! Да ти е жив и здрав, подкрепа и опора във всяко време! Gift Heart



Гуга, добре наминала, наминавай по-често, моля!  Heartbeat
Днес е денят на снимките зад кадър!  Винаги заедно почиваха и работиха в КРА! Арда и Елиф си учат текста, а комисаря вече го знае... Smiling Imp
Другата сн, дето Надин е донесла, е от преди 3 месеца на летището  в Истанбул, и фенката е написала, че това е „нейната Елиф“! Smiling Imp



И доста задкадър снимки излязоха и от ВОИ, даже и клипче има!
https://vk.com/videos249702570?z=video181759269_456240408/c4f9835696b2fe977f







А тази от кога и от къде е не знам, виждам я за първи  път



Хубава вечер и бъдете здрави! Kiss
Канти, гифчетата ти са прекрасни, още направи!
Виж целия пост
# 306
Добро утро!





Линка Hug Надин Hug Гуга Hug,благодаря за новите снимки и уточненията от кога са!

Линка Hug,благодаря за пожеланието! Two Hearts





Приятен ден,момичета!
Виж целия пост
# 307
Здравейте
ЗлатиС малко закъснение,да ти е жив  и здрав рожденика,още дълги години да сте заедно
ГугаМного ми е   драго  да те "видя",минавай по често
ЛинкаНадинБлагодаря ви момичета ,за отделеното време,за музиката,за снимките,новини,за всичко

                  

                   "Не давай нищо наготово на хората!
Няма да го разберат, а какво остава за това да го оценят.
Не бъди прекалено добър с никой.
Ще те сметнат за глупак и ще се опитат да злоупотребят с това.
Пази добротата си като диамант само за най-най-най-любимите и доверени хора!"

Лорънс Ерхарт

                    

                                    

               Топрак- Тази порцеланова кукла , сама прилича на произведение на изкуството.

                                 .

                              

Приятен следобед,дами
Виж целия пост
# 308


Вичи ,благодаря!
И малката балерина си ни донесла! Hands Plus1




Цитат
После представленых сценариев на 4-м конкурсе фильмов «Первый сценарий, первый фильм» при участии DenizBank, главное жюри определило сценарии, которые получат призы. Имена победителей будут объявлены на церемонии награждения 5-го марта.

Приятна вечер! Hug
Виж целия пост
# 309
Здравейте! Flowers Hibiscus



И днес имаме красива снимка на Туба и на малката балерина Топрак. Пишат, че снимката на Топрак е направила Туба, но от къде са я взели не знам...

ВОИ още не е преситил зрителите и подобрява позициите си в световните рейтинги.  Момичетата са намерили данни, които сочат мястото на всеки филм, но - забележете - в зависимост от категорията, в която влиза, в световния рейтинг.


Ето как се движи ВОИ. Първата сн е от 8 февруари, а втората от вчера



Той се оценява като документална поредица, поредица за войни и поредица на платформата Нетфликс
Не знам защо в руските групи непрекъснато го сравняват с другите поредици на Нетфликс, правени в Турция. Те са в абсолютно различни категории, общото е само, че всичките са на Нетфликс.
Напр. Защитник

Той се сравнява с филмите в две категории - Дисни (детско-юношески продукции) и научна фантастика
И Атие - в категориите Мистерии и Научна фантастика

Атие и Защитник имат обща категория - научна фантастика, и нека си сравняват рейтингите. А ВОИ да се бори с Римската империя! Mask






Една нова сн на Онур с почитателки



И Умут си е купил нова картина от известен художник и се е похвалил в сторито си Smile



Сега ви казвам лека нощ с две красавици, направили муцки!



Бъдете здрави! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 310
Среднощен привет, дружки

Благодаря ви за всичко споделено през изминалия ден , както и вчера - снимки, колажи, мнения, преводи
Гуга радвам се да те "видя" в къщичката ни

Злати    малко на патерица ЧРД на ТМ. Да ти е здрав още дълги години Hands V

Вичи днес си ни донесла две нови снимки - на Туба и балеринката Топрак. Много е изящна. Чудя се Майчето с какво ли се занимава? Може би рисува?

Линка за гифчетата като има благодатен материал, а и аз да имам време, винаги с удоволствие ги правя
Тъй като продължават новините и снимките покрай участието на Туба като член на журито за сценарии ето и гифче от там Hands V



ВОИ все още е актуален   Ето, че и рейтингите показват, че все още е расте нагоре

Вчера направих тези гифчета, но не можах да стигна до тук. Затова сега ги слагам  

Това е от клипчето зад кадър на ВОИ Hands V


А това е сборно гифче на Мара Хатун и Мехмед



Човек вижда в света това,
което носи в сърцето си.





Лека нощ!
Виж целия пост
# 311
Добро утро,момичета! HugCoffeeTea

Ако сте станали и ви се пие кафе! Wink




Линка Hug,благодаря за инфото около рейтингите на сериалите на Нетфликс и за останалите новини!

Канти Hug,отново си ни зарадвала с гифчета и красиви колажи! Благодаря за пожеланието! Heart





Да почетем починалите ни близки! Hands Pray
Скрит текст:

Желая ви хубава събота! Hug
Виж целия пост
# 312


До после..!  Sleeping
Виж целия пост
# 313
Здравейте

ЗлатиЛинкаКантиНадин
МомичетаБлагодаря ви за всичко споделено,мисли,гифчета,преводи,мнения,музика,за всичко.

                 

               "Щастливец е онзи, който се е научил да се възхищава, а не да завижда; да следва, но да не подражава; да хвали, но да не ласкае; и да води, но да не манипулира.”
/ Уилям Артър Уорд /

                               

             

                                 

Скрит текст:
Поклон пред паметта на всички наши близки, които не са сред нас, но ще останат завинаги в сърцата ни!

Приятен следобед,дами
Виж целия пост
# 314
Здравейте, дружки в съботната вечер


Вечерен поздрав за всички вас!

И днес не сме останали без нещо ново  

Надин  
Туба сама е споделила тази снимка в ИГ си от лятото в Ню Йорк с надпис yazdankalanlar  
Гуги го превежда като останалите лета. Може би има в предвид следващите лета

Злати, Благодаря ви споделените колажи, снимки и мнения

Понякога  най-малките неща
заемат най-много място в сърцето ви.



Учат ни на много неща,но рядко как да се справяме
с шока от раните, които ни нанася животът.
Най- малкото никой не ни научава,че не животът,
а собствените ни реакции към това, което се случва,
са причината за болката.





Хубава вечер!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия