Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 249

  • 50 042
  • 735
# 255
Здравейте
ЗлатиЦветиНадинБлагодаря ви за всичко споделено.
ЛинкаЗа всички преводи,новини,за всичко с което ни запознаваш

                    

                "Хора, грейте душите си! С каквото можете го правете – с добра дума, с жест, с нежност, с поздрав, с топъл чай... Душите си грейте, хора!"

                  

                          

                           
                       Канти

Приятен следобед,дами
Виж целия пост
# 256
Привет, момичета и от мен


Оказва се , че 9 Февруари е Световен Ден на Целувката



Е, не можах да не направя един сборен колаж по случай този ден

Благодаря ви за всичко споделено през днешния ден Злати, Цвети, Вичи

Линка снощи си ни предоставила доста интересен и обширен материал за четене относно ВОИ и Туба. Доколкото виждам сериала се приема доста добре от зрителите в различни страни.  
Надин вчерашния  клип, с кадри от Аси много  ми се понрави. И се сетих, че по същата песен имаше клип и за "Пленителката"

Цвети Hands V
права си, че е дразнещо това с емотиконките в новата версия (То да беше само това..). Но стига човек да има какво да сподели винаги може да го направи и без тях. А може да се използват и тези отстрани. Гледам, че и ВК ползват подобни

Днес се е появило и това кратко видео с балеринката Топрак Yum
https://twitter.com/i/status/1226489901769777156

Понеже денят е такъв ви предлагам няколко мисли посветени на

*Целувка в която няма любов, е престъпление, а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето, или за душата.
         Петър Дънов
     *Целувка без прегръдка е като цвете без аромат.
          Поговорка

Скрит текст:
Една законна целувка никога не струва толкова, колкото откраднатата.
Ги дьо Мопасан
Целувката е мил начин, измислен от природата, за да спре речта, когато думите станат излишни.
Ингрид Бергман
Целувката е безценна, но и безплатна.
Йордания Кембъл
Целувката е като солената вода - колкото повече пиеш, толкова повече ожадняваш.
Китайска поговорка
Каквото е скрито се крие в целувките.
Хайнрих Хайне
Целувката събира две души за момент от време.
Ливенди Лотърс
Целувката подмладява сърцето и заличава годините.
Рупърт Брук
Щастието е като целувка - трябва да го споделиш, за да му се насладиш.
Бърнард Мелтзер
Целувката е начин да приближиш двама души дотолкова, че да не виждат недостатъците.
Рене Ясенек
Целувката е подписът на човек.
Мей Уест
Този, който може да говори с очи, умее да целува с поглед.
Густаво Бекер
Целувката е нещо, при което хората са толкова близо един до друг, че не могат да видят нищо грешно в другия.
Рене Ясенек
Целувката, според нейния произход, показва начин, по който можем да се спасим от злото в света.
Петър Дънов
Целувката е първата и последната дума на влюбените.
А. Бине
Целувката е нещо, което не можеш да даваш без да взимаш и не можеш да взимаш, без да даваш.
Неизвестен
Не в първата целувка, а във сетната щастливо тържествува любовта.
Павел Матев
Целувката прави сърцето отново младо и скрива годините.
Рупърт Брук
Нейните устни долепени до неговите можеха да му кажат повече неща, отколкото колебливите й думи.
Маргарет Мичел
Не съм я целувал. Шепнех в устата й.
Чико Маркс
Мъжът открадва първата целувка, моли за втората, изисква третата, приема четвъртата и петата и изтърпява всички останали.
Хелън Роуланд
Ако някога се чудиш дали да целунеш красиво момиче, винаги оставяй на нея задачата да се чуди.
Томас Карлайл
Една целувка може да унищожи цял един човешки живот.
Оскар Уайлд
Целуна не устните ми, а душата ми.
Джуди Гарланд
Целуни ме и ще видиш колко съм важна за теб.
Силвия Плат
Целувката е като щастието, най-хубава е когато я даваш на някой друг.
Неизвестен





Хубава неделна вечер
Виж целия пост
# 257
Здравейте!




Благодаря за споделеното.



Днес не съм ходила много насам-натам, та нося малко инфо
Малкото момче, което играе Мехмет във ВОИ е отговаряло на въпроси в ИГ (по-точно майка му, разбира се!)


Цитат
Фуатик отвечает на вопросы, но это мама его на самом деле..
- Туба и ты очень сладкие в #RiseofEmpiresOttoman
- Согласен, сердце разрывалось во время совместных сцен💔


А тук малкия чаровник танцува, видеото вероятно е от рождения му ден.
https://vk.com/video-68586478_456241545?list=aaa0d9bfce6aa5354f

И две видео от балетната школа на Топрак.
Не знам коя е от всичките, все ми се струва, че е момиченцето с очилата на второто видео, но всички твърдят, че я има и на първото???
https://vk.com/videos-63875573?z=video-63875573_456240648%2Fpl_-63875573_-2
https://vk.com/video-143398602_456239993?list=179bc9290ebcffa65a

Та коя последно е Топрак, не знам.



Желая ви хубава неделна вечер! Бъдете здрави!

Канти, връщам се да ти кажа, че видях поста ти, понеже вече непрекъснато проверявам няма ли ново мнение. Позна ли коя е Топраче, или и ти като мен се чудиш?
Виж целия пост
# 258


Скрит текст:
Здравейте!




Благодаря за споделеното.



Днес не съм ходила много насам-натам, та нося малко инфо
Малкото момче, което играе Мехмет във ВОИ е отговаряло на въпроси в ИГ (по-точно майка му, разбира се!)


Цитат
Фуатик отвечает на вопросы, но это мама его на самом деле..
- Туба и ты очень сладкие в #RiseofEmpiresOttoman
- Согласен, сердце разрывалось во время совместных сцен💔


А тук малкия чаровник танцува, видеото вероятно е от рождения му ден.
https://vk.com/video-68586478_456241545?list=aaa0d9bfce6aa5354f

И две видео от балетната школа на Топрак.
Не знам коя е от всичките, все ми се струва, че е момиченцето с очилата на второто видео, но всички твърдят, че я има и на първото???
https://vk.com/videos-63875573?z=video-63875573_456240648%2Fpl_-63875573_-2
https://vk.com/video-143398602_456239993?list=179bc9290ebcffa65a

Та коя последно е Топрак, не знам.



Желая ви хубава неделна вечер! Бъдете здрави!

Канти, връщам се да ти кажа, че видях поста ти, понеже вече непрекъснато проверявам няма ли ново мнение. Позна ли коя е Топраче, или и ти като мен се чудиш?

Линка  Hands V и аз така проверявам 3а пост преди мен

Относно въпроса ти за Топраче за мен е тази Hands Ok Hand
На 2 ред предпоследната





Лека нощ!
Виж целия пост
# 259
Скрит текст:


Скрит текст:
Здравейте!




Благодаря за споделеното.



Днес не съм ходила много насам-натам, та нося малко инфо
Малкото момче, което играе Мехмет във ВОИ е отговаряло на въпроси в ИГ (по-точно майка му, разбира се!)


Цитат
Фуатик отвечает на вопросы, но это мама его на самом деле..
- Туба и ты очень сладкие в #RiseofEmpiresOttoman
- Согласен, сердце разрывалось во время совместных сцен💔


А тук малкия чаровник танцува, видеото вероятно е от рождения му ден.
https://vk.com/video-68586478_456241545?list=aaa0d9bfce6aa5354f

И две видео от балетната школа на Топрак.
Не знам коя е от всичките, все ми се струва, че е момиченцето с очилата на второто видео, но всички твърдят, че я има и на първото???
https://vk.com/videos-63875573?z=video-63875573_456240648%2Fpl_-63875573_-2
https://vk.com/video-143398602_456239993?list=179bc9290ebcffa65a

Та коя последно е Топрак, не знам.



Желая ви хубава неделна вечер! Бъдете здрави!

Канти, връщам се да ти кажа, че видях поста ти, понеже вече непрекъснато проверявам няма ли ново мнение. Позна ли коя е Топраче, или и ти като мен се чудиш?

Линка   Hands V и аз така проверявам 3а пост преди мен

Относно въпроса ти за Топраче за мен е тази Hands Ok Hand
На 2 ред предпоследната





Скрит текст:
Лека нощ!
Може, аз не мога да преценя...



Лека...
Виж целия пост
# 260
Добро утро! Hug




Благодаря за споделените интересните неща! Flowers RoseFlowers SunflowerFlowers Tulip





Приятен ден и успешна седмица! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 261
Здравейте
ЛинкаЗлатиЦветиНадинКанти
Благодаря ви момичета   за всичко споделено,снимки,много преводи,мнения,музичка,за всичко.

                            

                Нов ден, Нови надежди, Нови хоризонти, Нови мечти...
И все хубави неща.

                          

                              

Спокоен ден,дами
Виж целия пост
# 262
Здравейте! Heart Exl



Писах, писах и ми  изчезна нета и всичко загубих. Съжалявам, но не мога да го повторя. Беше ироничен пасквил за надмеността на някои нации дето се смятат за вторите в света по кинопроизводство, но се оказаха най-много трети, защото първите тази година са корейците!
Много опитвах да гледам азиатски филми, но не са моите, съжалявам...
Иначе смятам, че със свежите си идеи корейските СЦ захранват и американското, и турското, а май и цялото световно производство на филми! Relieved
Толкова за Оскарите.
Само една вметка - най-великите, все пак, бяха в групата на поддържащите роли, в т.ч. и моят любимец Джак Никълсън - винаги ироничен и прекрасен! Е, не взе наградата, но не ми пречи да ми е по-любим от Брад.



Почнаха патриотичните статии на съседите, по повод ВОИ, и това не ми харесва. Нека няма втори сезон, а? Искам Туба да играе, ама да не ги въудушеви твърде много настроените твърде патриотично... Знае ли човек. Казвам това по повод тази статия


Скрит текст:
http://tvbesiktas.com/serdar-aslan-yazdi-gazamiz-mubarek-olsun-r … es-ottoman-fethi/
🆕Сердар Аслан написал: Да будет благословен наш Фатих! ВОЗВРАЩЕНИЕ ИМПЕРИЙ ОТТОМАН!
#RiseofEmpiresOttoman #TubaBüyüküstün #CemYiğitÜzümoğlu
9 февраля 2020 г. Тв бешикташ.

💫Netflix .. Средство вещания, которое радикально изменило понимание просмотра в последние дни.
На самом деле, это не классическая среда; Другой мир, который позволяет вам смотреть фильмы и сюжеты, которые вы хотите, когда захотите.
Если вы помните, раньше были магазины, которые давали напрокат видеокассеты в 80-х годах. Netflix был основан по этому принципу в 1997 году. В последующие годы он начал создавать свои собственные спектакли с изменяющимся подходом к мониторингу. Сегодня эта среда продолжает быстро влиять на мир благодаря онлайн-трансляции и более 150 миллионам подписчиков.
Эта среда очень важна. Производство здесь достигает примерно 1 миллиарда человек одновременно. Если мы рассмотрим семьи и лучших друзей 159 миллионов пользователей, эта цифра не мечта.
Может быть, даже больше.
Сегодня, за исключением региональных ситуаций, здесь нет войн между собой. Сейчас есть вирусы, фильмы, приложения, экономические и политические операции. И это может иметь более сильные последствия, чем физическая война. Цифровой мир очень важен для продвижения и рекламы, маркетинга продукции и доступа к данным.
Теперь, когда мы понимаем важность Netflix в таком мире, мы говорим, что Я БУДУ, как Kem Eyed Sevket.

ВОЗВРАЩЕНИЕ ИМПЕРИЙ ОТТОМАН ФЕТИ
Rise Of Empires OTTOMAN, турецкий сериал, специально созданный для Netflix, который произвёл много шума в мире и в нашей стране.
Я закончил первый сезон, который состоит из 6 эпизодов в одночасье. Как я не должен был закончить ...? Сериал о завоевании Стамбула и открытии новой эры.
Это очень важная продукция с турецким колоритом и глобальностью Netflix с ее актерами, продукцией и прекрасными изображениями. Это говорит миру, о нас.
Возможно, впервые это важная работа, которая хорошо нам рассказывает и показывает миру о том, как тяжело это было сделано и насколько оно особенное, помимо красоты Стамбула, которая заставляет нас сказать «было действительно трудно быть турком» в глазах огромной аудитории.
За неделю было просмотрено более 11 миллионов просмотров, большинство из которых иностранцы. Невозможно увидеть столько людей вместе, но в мире Netflix эта цифра будет расти еще больше.
Кто есть в сериале, а кто нет? Что случилось? Как это было? Эти критики были сделаны много раз зрителями.
Настоящий вопрос, который нужно задать здесь: Кто сделал это производство, которое говорит нам миру в такой важной среде? Кто говорит: «Мы тоже на Netflix!» И «Мы самая важная нация в этом мире»?
Так кто он? - Сын уважаемого профессора Халюка Шахин , братишка Эмре Шахин...
Турок, который проделал огромную работу с кинокомпанией Karga Seven в Голливуде, также снял Rise of Empires OTTOMAN и покорил Netflix своим умом, а не мечом.
Быть турком сложно, потому что ты сражаешься с миром. Также трудно не быть турком, потому что ты сражаешься против турок.
Мы гордимся ...
Да будет благословен наш народ.
СЕРДАР АСЛАН
Сложих го в спойлер.



Туба и тази седмица е втора в IMDb, след султана...Stuck Out Tongue



А сега малко забавни снимки
Бретон...



Черно и бяло...



Малкият султан е сложил това в ИГ си. Сигурно ни чака репортаж за филма в „„Ел - Турция“ другия месец.



Накрая – Онурката в реклама...Mask



Приятна вечер и бъдете здрави.

Виж целия пост
# 263
Добро утро! Hug Heart





Вичи Hug Линка Hug,благодаря ви за споделеното!







Цитат
🆕#20Dakika с понедельника транслируется в Африканских странах, на канале Canal +Elle в 19.00


Приятен вторник! Flowers Four Leaf CloverTwo Hearts

======================================

Имаме нови снимки с Туба от Търговския център Каньон 10/02/2020г.





Виж целия пост
# 264
Здравейте
ЛинкаЗлатиБлагодаря ви за всичко споделено и новите снимки Злати

                  

    Четири неща не могат да бъдат върнати:
камъкът, след като е хвърлен;
думата, след като е казана;
мигът, след като е пропуснат;
времето, след като е отминало..."

                         

                                                    

Хубав ден ,дами
Виж целия пост
# 265
Привет!



Май ми се очертават няколко дни без нет, Ще сменяме доставчика и подозирам, че ще ме измъчат. Дано да греша...



Вчера съм напиеала вместо Антони Хопкинс - Джак Никълсън, но и него го харесвам!:satisfied:



Статиите продължават, но на мен вече ми мина еуфорията и не се интересувсм.



Интересен колаж. Ето и клип с такива
https://vk.com/video461808877_456239848?list=cc263f51b834eb2174

Приятна вечер и бъдете здрави! Heart Exl

Виж целия пост
# 266
Добро утро! Hug Heart





Вичи Hug Линка Hug







Приятна сряда! Flowers Four Leaf CloverTwo Hearts
Виж целия пост
# 267
Здравейте, момичета в ден сряда и от мен

Благодаря ви за всичко, което сте изнамерили и споделили в къщичката ни тези дни
Злати, Вичи, Линка
Вчера се е появила нова  снимка на Туба на улицата. Разбрала е , че я снимат и нарочно  гледа надолу

Гледам, че пресата в Турция продължава да пише за ВОИ. Ами как няма да пише като е на 3 място по гледаемост в свта за миналата седмица.
Линка дано по-бързо ти оправят нета

Нещо Надин тези дни не се е появявала. Дано причината за липсата й да не е здравето Hands Pray


Всяко нещо, което ограничава свободата, не е любов.
   Любовта и свободата са двете крила на една и съща чайка.
       — Ошо



Хубав ден!
Виж целия пост
# 268
Здравейте

                   НадинЛипсваш ни.

ЗлатиЛинкаКантиМомичета ,благодаря в за всичко споделено,мнения,новини,снимки,за всичко,

                  

    " Ако един ден тъгата ти изпрати покана, кажи ѝ, че вече имаш сериозен ангажимент с Радостта и че ще и бъдеш верен цял Живот...!!! " Папа Франциск

                                    

                              

                                            

                  
Цитат
#TubaBuyukustun #ТубаБюйюкюстюн #TubaBüyüküstün

Клип Умута Эвиргена на песню «Благодаря Вам», в интерпретации Тубы Бюйюкюстюн, получил право на участие в конкурсе «Лучшее музыкальное видео» на «Венском независимом кинофестивале», который состоится в июле.

                    

Лека вечер,дами
Виж целия пост
# 269
Добро утро! HugTwo Hearts





Вичи Hug Канти Hug

Съвсем оредяхме! Линка Hug,явно още няма нет и Надин Hug,липсва!





ново това видях сутринта...

Цитат
🆕Карга7 репостнули :
✅Самые популярные: двенадцать самых популярных на Japan-Netflix! Хорошие фильмы Японии- netflix, которые пользователи любят больше всего:
Среди них на пятой позиции, с высокой оценкой 9 из 10 #RiseofEmpiresOttoman👏👏👏 #TubaBüyüküstün #CemYiğitÜzümoğlu # #BirkanSokullu
#EmreŞahin

Восстание Империй: Османская  NETFLIX DRAMANEW В ЭТОМ МЕСЯЦЕ Это историческое шоу с безупречной производственной ценностью рассказывает о падении Константинополя в 1453 году. Оно полностью на английском языке, несмотря на то, что это турецкое производство, с сочетанием интересных интервью и драматической реконструкцией. То, как оно расказывается, напоминает документальные фильмы «Исторического канала» (с частыми повторениями), что вызывает сожаление. Тем не менее, история и производство компенсируют достаточно хорошо. Молодой 21-летний османский султан Мехмет рискует всем, преследуя Константинополь, город, в котором двенадцать армий, включая армию его отца, потерпели неудачу. Этот момент является ключевым по многим причинам. : это ознаменовало конец Римской империи, оно превратило османов из местной власти в глобальную, а использование передовых военных методов (таких как новое поколение пушек) навсегда изменило войну. Но зная, что Мехмет войдет в Константинополь ( теперь Стамбул) ничего не меняет на привлекательность этого шоу. Вопрос не в том, победит ли он, а в том, какой ценой и как.
https://agoodmovietowatch.com/?on=Japan-netflix
https://vk.com/club143398602?w=wall-143398602_235785%2Fall

Приятен ден,момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия