Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 249

  • 50 045
  • 735
# 495
Привет! Hug

Вичи Hug Two Hearts



предаването в момента


https://www.youtube.com/watch?v=xeeS8H7GZoc

ПП



Спокойна вечер! Hug
Виж целия пост
# 496
Здравейте, момичета! Blush

Тези дни изобщо нямам нерви за за битки с бг мама, товари ме много тази и версия и затова само чета, но сега се включвам и аз...
Аз следвам Бирсен, профилът и е затворен и не съм виждала да пише за Туба, иначе щях да го снимам и да ви ги покажа... Ако е писала в някое издание или пък коментар към някой друг човек... може и да е станало, но... при нея не съм виждала. Днес тя писа, че в инстаграм ще продължат да се правят кастинги и репетиции за приект с режисьор Али Билгин... за да са готови за след карантината...

Скрит текст:





А сега Туба сподели това в историята си...



Хубава вечер на всички! Blush
Виж целия пост
# 497
Здравейте!

Здравейте, момичета! Blush

Тези дни изобщо нямам нерви за за битки с бг мама, товари ме много тази и версия и затова само чета, но сега се включвам и аз...
Аз следвам Бирсен, профилът и е затворен и не съм виждала да пише за Туба, иначе щях да го снимам и да ви ги покажа... Ако е писала в някое издание или пък коментар към някой друг човек... може и да е станало, но... при нея не съм виждала. Днес тя писа, че в инстаграм ще продължат да се правят кастинги и репетиции за приект с режисьор Али Билгин... за да са готови за след карантината...

Скрит текст:





А сега Туба сподели това в историята си...



Хубава вечер на всички! Blush
Цвети, предполагах, че е фенско желание, иначе Туба би казала. Hands V
Още нямаме превод на новия лайф.
А репоста на Туба е цяло филмче
https://vk.com/videos249702570?z=video181759269_456240483/eb6cbc0206852b1b43
Цитат
Туба в Инстастири сделала репост:

Мы увидим красивые дни, дети
В качестве проекта, который в течение 6 лет направлен на помощь сельским школам, мы также помогаем людям, у которых проблемы со здоровьем, людям с ограниченными финансовыми возможностями, студентам университетов для получения стипендий, обездоленным людям.
Единственная цель нашего проекта - обеспечить по надежным каналам, чтобы ваша помощь доходила до тех, кто в ней нуждается. Здоровья каждому прекрасному сердцу и усилиям. От единства рождается сила и прекрасные дни. Помогать - это надежда. Пусть наше прекрасное будущее будет у всех вместе в здоровье, любви и счастье.
https://vk.com/eatb_haber
Явно Туба участва в този проект.



Има две статии за ВОИ, в които си задават въпроса, дали и ако, кога, ще има продължение сериала. Питат, но отговор не дават...
https://nationeditions.com/rise-of-empires-ottoman-netflix-seaso … -release-updates/
https://nationeditions.com/rise-of-empires-ottoman-will-there-be … nd-other-details/
А приятелка на Туба изпитва носталгия към времето, когато празнуваха рождените дни на децата заедно и е писала в ИГ



На всички ни липсва онова време... Да се надяваме, че скоро този кошмар ще свърши успешно за всички нас и ще се срещаме отново. Hands Pray
Лека нощ и бъдете здрави! Kiss

Виж целия пост
# 498
Привет, момичета в новия месец Април
Един от най-красивите месеци в годината би трябвало да започне така  

Да, ама при нас започна така  


Бях подготвила този колаж за началото на новия месец, но понеже вчера не успях да намина, затова го слагам сега  



Благодаря ви за всичко споделено през изминалите няколко дни Злати, Вичи, Цвети

Линка благодаря ти за преводите с резюметата на видеата на Туба. Специални благодарности и на Лаура от ТуКи. Признавам си без бой, че нямам време да ги гледам. Така, че сбитата информация от видеата ми е таман

Нали сме музикална тема ви слагам една любопитна информация за един инструмент, наречен Теремин,  който се свири само с енергията на ръцете. Hands V Само три държави в света имат музикални училища, които ги учат да свирят на Теремин: Русия, Япония и Ирландия.
Този инструмент образува магнитно поле и звукът му звучи като човешки глас.
Чуйте колко е красиво
Не бях чувала за него, но съм силно впечатлена от звуците, които пресъздава    


Скрит текст:




Смейте се, за да се лекувате, смейте се на себе си и на всичко гледайте весело. Начумерването докарва болести. Смехът е здраве и почивка!

~ Учителят Петър Дънов ~


Една хубава притча  
Скрит текст:
Бялото цвете

В едно далечно село имало поверие: този, който успее да откъсне бяло цвете от гората в нощта срещу последния ден на годината, ще бъде щастлив. Гората на бялото цвете обаче била омагьосана. Земята под нея непрекъснато треперела и се движела и никой не можел да се задържи на краката си, а какво остава да търси бяло цвете в среднощния мрак.
Въпреки това всяка година се намирали смелчаци, които влизали в омагьосаната гора в търсене на щастието.
Веднъж трима приятели решили да опитат късмета си, но преди това потърсили известен мъдрец, за да им даде напътствия. А той им дал само един съвет:
– Ако паднете седем пъти, изправете се осем.
Тръгнали тримата младежи, хората ги изпратили до гората в предпразничната вечер и зачакали, любопитни дали някой ще се справи с тежката задача.
Младежите влезли в гората и всеки поел в различна посока. След един час първият се върнал изтощен и обезсърчен.
– Не беше прав мъдрецът – казал той. – Аз паднах седем пъти, а когато се изправих отново, видях, че съм преминал само една четвърт от гората, и реших да се върна.
Мъдрецът, който също бил сред тълпата, чул думите му и тихо промърморил: „Не си слушал внимателно.“
Вторият приятел се върнал два часа по-късно, премръзнал и грохнал от умора.
– С нищо не ми помогна съветът на мъдреца – казал той. – Паднах седем пъти и когато се изправих за пореден път, се оказа, че не съм стигнал и средата на гората. И се върнах.
Мъдрецът този път нищо не казал, а търпеливо чакал завръщането на третия младеж.
Минал още час, минали два часа, но от него нямало и следа. Едва на сутринта младежът се появил с бялото цвете в ръка. Множеството го приветствало с радостни възгласи – дори и най-възрастните хора от селото не помнели кога за последен път някой е успявал да донесе бялото цвете. Всички се радвали и го поздравявали.
– Но как успя, разкажи ни? Докъде беше стигнал, когато падна за седми път? – попитали го приятелите му.
– О, не знам. Аз не паднах седем пъти. Падах, може би сто пъти, а може и повече. Не съм ги броил – отговорил им той.
– А защо тогава не се отказа? – учудили се другите двама.
– Защото преди да вляза в омагьосаната гора, се бях научил да падам – засмяло се момчето. – Освен това следвах точно указанията на мъдреца. Тъй като е невъзможно да паднеш седем пъти и да се изправиш осем, реших, че с тази метафора той ни казва никога да не се отказваме, за да постигнем целите си.
– Той се е научил не да пада, а винаги да се изправя! – едва тогава високо казал мъдрецът. – И освен това се е научил да слуша не само с ума си, но и със сърцето си. Хора като него винаги ще държат в ръцете си бялото цвете на щастието.

Всички търсим своето бяло цвете, но пътят към него невинаги е лесен. Тези, които искат да го намерят, със сигурност ще падат, но ще успеят онези, които не се отказват и отново и отново се изправят. Белите цветя на щастието са точно толкава на брой, колкото са и хората по земята, но малцина успяват да се доберат до своето бяло цвете. А може би има и такива, които са си откъснали по няколко…

Не моли Бог за лек живот. Помоли го да ти даде сили винаги да се изправяш повече пъти, отколкото падаш.

* * *

Колкото по-дълбока е ямата, от която си се измъкнал, толкова по-висока е планината, на която се изкачваш

Този колаж бях забравила да ви го сложа


Лека нощ и се пазете!
Виж целия пост
# 499
Добро утро! HugHugHug





Бързам да намина и пусна пост,че ще ни спират тока....

Линка Hug Канти Hug,за всичко! Flowers BouquetFlowers Bouquet

     



     

Спокоен петък и се пазете! HugTwo Hearts
Виж целия пост
# 500


https://www.youtube.com/watch?v=Gek21g201_0

Привет, привет! Simple Smile
Десет минути трае това клипче със снимки. Аз не съм го изгледала още цялото, но ще го направя след малко. Защото десет минути в които да не мислиш за вирус, са си десет минути Simple Smile Търсете ги във всичко! Simple Smile
Ще добавя витамини и шоколад във вид подходящ за темата ни, защото са полезни по време на карантина.





"Свалям шапка" на актьори и музиканти, които не се дават и въпреки карантината по цял свят,  радват с изпълнения от домовете си. Любимците ми от "40 FINGERS" го направиха вчера с релаксираща музика Simple Smile


https://www.youtube.com/watch?v=urXLpJfRp3c

Имайте здрав, музикално-шоколадов ден! Simple Smile
Виж целия пост
# 501
Привет! Hug

Надин Hug

Видеото от днес го блокираха....така че само снимки и колажи...



         

           

Виж целия пост
# 502
Здравейте

                     Злати Канти Надин ЦветиЛинка
Благодаря ви момичета,за всичко споделено,за музика,преводи,снимки ,за всичко
Лаура АшаБлагодаря ви

            

                         "Трудно е да се каже кое е невъзможно, защото мечтите от вчерашния ден са надежди на днешния и реалности на утрешния."

            

                                        

                            

                       Момичета,стойте си в.............темата.
Лека вечер,дами,Пазете се  и бъдете здрави
Виж целия пост
# 503
Здравейте!

Лишиха ни от днешното видео, а също и от превода.
Но има няколко неща, които ни преведоха от вчера
Цитат
Хороший вопрос задали Тубиш: Скажите что говорят звезды когда будет новый проект Тубы Бюйюкюстюн?
Туба не ответила на этот вопрос. Девушка астролог тоже.

Астролог предрекла не самый плохой прогноз после пандемии короны для Турции и России)) грит для США и Европы будет хуже, что мы и видим в настоящий момент

Деньги- товар - деньги , это как стихии огонь, земля, воздух.. Маркс именно на природных явлениях, как естественный взаимообмен основал свою формулу.
Я вчера вырубилась не перевела эфир. ..она такие темы глубокие поднимала даже труды Маркса "Капитал" деньги- товар- деньги ". На любую тему может спокойно рассуждать. И главное, никого не обсуждает, не сплетничает просто говорит на свободные от жёлтой прессухи темы.(Лаура Лука)


Може по-късно да сложат клипа, ще видим. Дано някой го преведе.



А в ТТ има едно интересно съобщение, ама никой не го отрази, та може да нечия измислица
https://twitter.com/Youssef21630261/status/1245399472659738630
Turkish News in English Subtitles (#StayAtHome)
@Youssef21630261
The jouranlist Üya Doğan:"#KeremÇağtay, the owner of #AyYapım, wants to make a new series in September between #Kenanİmirzalıoğlu and #TubaBüyüküstün."Лице след среща със звездаЛице след среща със звезда
Преведено от английски от
Jouranlist Üya Doğan: " #KeremÇağtay , собственикът на #AyYapım , иска да направи нова серия през септември между #Kenanİmirzalıoğlu и #TubaBüyüküstün . " Лице след среща със звездаЛице след среща със звезда
Ще видим.
След кошмара.
https://www.facebook.com/TubaGeoFans/videos/265891837909289/
Браво, браво!
Успешен и добре познат актьор или известен актьор или до точки наистина заслужава да се слуша - ТВ ТВ
Голям репортаж за предаването на живо е подготвен през 100 г.

" Погледнете го. Нова и много важна инициатива на известен актьор или много важна инициатива на известния актьор, наистина заслужава да чака единственото чакане.

Само преди няколко дни населението в Турция се премести в Турция. Когато всички наоколо са уплашени и стресиращи, ако общността всъщност помага на общността. Добре известен актьор на, психолози, представители на образованието, в Youtube канала, онлайн, важна информация за обществото и дава много полезни съвети. Това е истинската помощ " - казано в историята на ТВ 100

#TubaBüyüküstün #EvinDekal #TubaBuyukustun #COVID19
Най-сетне го забелязаха и оцениха!

Канти, много интересен инструмент! Толкова странен и необичаен! Браво, че го откри!
И пак още нещо от Канти


Тази песен е от най-известната група на Италия от 70-те.  Те са  дали авторските права на болницата в Бергамо.  Всяко кликване върху видеоклипа е дарение, тъй като YouTube плаща пари на собственика на съдържанието при всеки клик. В болницата в Бергамо вчера са починали 800 души. Моля, изслушайте я. Прекрасна песен!

Желая ви лека нощ и бъдете здрави! Kiss

Виж целия пост
# 504
Добро утро!





Линка ,честит рожден ден!
От сърце ти пожелавам много здраве и всичко за което си мислиш да се сбъдне!





Да почерпя за РД на моята принцеса,която става на 6 годинки! Как бързо отлита времето!

Скрит текст:





Хубава събота!Пазете се и бъдете здрави! Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 505
Здравейте
Надин Канти Злати Линка Благодаря ви момичета за споделеното.

                       

               "Ако всеки на този свят повярва, че накрая всичко ще завърши добре,
                няма да остане нищо,от което да се страхуваме."
                         Харуки Мураками

              Линка
               Честит Рожден Ден.Жива  и здрава да си.
               Много позитивни емоции за теб и всички около теб.

      Злати  Да ви е жива и       
           здрава малката принцеса.Да ви носи радост,да има едно щастливо детство.Благодаря за   
           почерпката.
                     

                         

                   
Цитат
Энгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн (новости)
Я никогда не стояла в очереди за здоровьем. Я либо по записи, либо вне очереди.
Я никогда не стояла в очереди за счастьем. Оно всегда со мной. В мелочах.
Я никогда не стояла в очереди за любовью. Она во мне. Я ей живу.
Я никогда не стояла в очереди за горем. Оно без спроса вваливалось в мою жизнь.
Я не люблю очереди. Я просто Живу. И улыбаюсь новому дню.

                   

                             

Приятен след обед,дами.Бъдете здрави и се пазете.
Виж целия пост
# 506



https://www.youtube.com/watch?v=TWoJTLXOTJw
Аси по нощничка ... актуално карантинно облекло Ill
Наздраве за двете рожденнички! И пак здраве, здраве... !  Beers
За всички останали, също! Simple Smile

Виж целия пост
# 507
Здравейте!

Благодаря за поздравите = Злати, Вичи, Надин! Да сте здрави и вие! Наздраве!

Злати, да ти е здрава и щастлива Йоана, да расте весела и умна!
6 години!
Като че вчера беше!

Цитат
Туба призналась, что ей сложно придерживаться регулярных диет, спортивных нагрузок.. говорит сама себе ну все теперь я это буду делать каждый день .начинает по правилу 40 дней, мол после этого выработается привычка, но на 41 день уже бросает. Дочки подшучивают над дней, мол мама точно не бросишь эту диету.. 😘
https://mobile.twitter.com/1burju/status/1245657517952135170

Лека нощ ибъдете здрави! Kiss
Виж целия пост
# 508
Среднощен привет, момичета

Независимо, че вече е 5 Април денят току-що се е сменил. Ill Така, че все още мога да кажа
Честит Рожден Ден!



Честита да си , Линка!  
Пожелавам, ти Здравето и Добрия Късмет да са винаги с теб и семейството ти! Наздраве! :beer


Да ви е жива и здрава малката, Йоана, Злати!
Да расте здрава, заобиколена от обичта на семейството си! Kissing Face

Вичи , Надин   Благодаря ви за музиката и интересните неща

Туба преди час е споделила в ИГ тези 2 свои картини, които е озаглавила #coronadays #1 и #coronadays #2



И в гората отивам,
да загубя ума си и да намеря душата си.

~ Джон Мюир



Само чрез сърцето можете да докоснете небето.

~ Руми



Едно видео,  което е снимано в Непал и прекрасно се вижда Млечния Път  
https://twitter.com/i/status/1245868885015838721



Лека нощ и бъдете здрави!
Виж целия пост
# 509
Здравейте, момичета Hug


Хубаво е, когато човек знае къде са неговите запленени приятели и знае, че по всяко време може да се отбие при тях, да научи и обсъди новини на чаша кафе,  да послуша музика или просто да отмори сред красоти  
Трудно се пише  след дълго мълчание - загубила съм си навиците и инерцията. Много поводи изпуснах,  но април е моят любим месец - светът се отваря и съживява (нищо, че тази година е сбъркан и затворен), а и днес  има двоен празник в темата.
 Линка бъди жива и здрава, заобиколена от любимите хора!

Злати, да ти е жива и здрава принцесата и много да те радва!

Следя Туба вече 10 години и съм доволна, че не се появява в медиите и соц.мрежи без повод, само да маркира присъствие. Поздравления за нея и за всички творци, които използват известността си да окуражат хората, да ги увлекат със своя пример и талант. И за друго съм доволна - любимката ни не парадира със соц. си проекти. Чак сега разбираме за още един.

И един музикален гиф, който много ми хареса и ми събуди много темни асоциации. Само не знам дали може да го отворите, забравила съм как се привеждаше в удобен за показване в темата формат.
https://www.facebook.com/watch/?t=11&v=2452070548226494
Песента е на Джо Кукър: You are so beautiful, а анимираната картинка е:

Бъдете търпеливи, силни и здрави!

PS Благодаря ви за поздравленията за именния  ми ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия